[Tc2]Hogyan k

Indította Bluerák, 2010 július 03, 02:24:00 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

blackhun2

Üdv mindenki! Engem az érdekelne, hogyan lehet megoldani,
hogy pl Orgrimmar-ban, vagy máshol essen a hó.
Láttam már példát, de nem akadtam rá, hogyan kell megcsinálni.
Nagyon megköszönném, ha tudna segíteni valaki.

Digi

Szia! :)
Rettenet egyszerű a dolog =D
World adatbázisban kikeresed a game_weather táblát.
Majd ez alapján:
http://www.trinitycore.org/w/Game_weather_tc2
megcsinálod amit szeretnél.

blackhun2

Köszönöm a segitséget!
Nemis gondoltam volna, h ilyen egyszerü ;D

bacsee01

Szép le írások érthető pofon egyszerű!
megy a +1

flashike

Engem az érdekelne, hogy lehet TC2-ben állítani azon, hogy pl. az npc-k láthatóak legyenek távolabbról? Esetleg az objectek? DB/configban nem tudok rajta változtatni véletlenül?

Előre is köszi a választ.

Twysteer

Hm hát pl állíts a játéknak a grafikáján :)

vagy esetleg egy picit nagyobbra rakod az npc-t.:)


up:hülyeséget beszélek akkor se látod nagyobb távolságból ha az npc nagyobb

Raisen

#81
Ha minden igaz a worldconfigba ez vonatkozik rá.


Idéz
IdézVisibility.Distance.Continents = 90
Visibility.Distance.Instances = 120
Visibility.Distance.BGArenas = 180

Az első érték a sima földrészek második érték instákba harmadik érték bg-n és arénán. Ha ezeket megváltoztatod az objecteket és a texteket előbb látod az npc-k re nem tudom hogy érvényesül próbáld ki.

Az időjárásos kommentelőnek annyit akarok mondani hogy nem muszáj adatbázison keresztül egy egyszerű command .wchange 1<---eső 2<---Hó 3<---homok.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Skyne

Idézetet írta: Raisen Dátum 2011 szeptember 01, 03:53:39 DÉLUTÁN
Ha minden igaz a worldconfigba ez vonatkozik rá.


Idéz
IdézVisibility.Distance.Continents = 90
Visibility.Distance.Instances = 120
Visibility.Distance.BGArenas = 180

Az első érték a sima földrészek második érték instákba harmadik érték bg-n és arénán. Ha ezeket megváltoztatod az objecteket és a texteket előbb látod az npc-k re nem tudom hogy érvényesül próbáld ki.

Az időjárásos kommentelőnek annyit akarok mondani hogy nem muszáj adatbázison keresztül egy egyszerű command .wchange 1<---eső 2<---Hó 3<---homok.

Pontosítok, a Continents a sima földrészek, Instances a dungeonok és raidek, a haramdik meg értelmszerű...
az időjáráshoz meg annyit hogy a wchange csak átmeneti változás (mint az esőtánc) az adatbázis meg alapvető éghajlat módosítás

Raisen

#83
Én is pontosítok sima földrész kevés van bocs állt. dombos :D Insta magába foglalja a dungeonokat és a raideket jó hogy nem azt is pontosítod hogy ez érvényes ám a heroic 5 főre normal 5 főre normal 10 heroic 10 25 normal 25 heroic-ra.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

ident

Idézetet írta: flashike Dátum 2011 augusztus 31, 11:17:28 DÉLUTÁN
Engem az érdekelne, hogy lehet TC2-ben állítani azon, hogy pl. az npc-k láthatóak legyenek távolabbról? Esetleg az objectek? DB/configban nem tudok rajta változtatni véletlenül?

Előre is köszi a választ.

Ez kliens beállítás.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Raisen

Az egy dolog hogy wowba tudod állítani de ha a szerver configjába más van soha nem fogod előbb látni az objectet vagy a textúrát. Tegyük fel leteszem 10 re és a játék skálát 60 ig lehet tolni hiába küldöd fel 60 ra ha a szerver csak 10 ig mutatja :)


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Skyne

#86
Idézetet írta: Raisen Dátum 2011 szeptember 02, 04:44:10 DÉLUTÁN
Én is pontosítok sima földrész kevés van bocs állt. dombos :D Insta magába foglalja a dungeonokat és a raideket jó hogy nem azt is pontosítod hogy ez érvényes ám a heroic 5 főre normal 5 főre normal 10 heroic 10 25 normal 25 heroic-ra.

[OFF]bocs már hogy próbálok segíteni, attól hogy te hülyeségeket beszélsz nemkell másnak is ezt megtanulnia :)

Szerk.: ott hagyomaz előzőt is nem vagyok gerinctelen :), de most ezúton bocsánatot kérek Raisen-től kicsit hirtelen ugrottam neki, abban a hszemben tényleg elnéztem valamit, nem pontosan így akartam írni, vagy Raisen eredeti hsz-ét nem fogtam fel, nemtudom már, ezért is nem nyúlok hozzá ez már ígymaradt, de mégyegyszer elnézést :)[/]

Raisen



▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

ident

Idézetet írta: Raisen Dátum 2011 szeptember 02, 05:00:43 DÉLUTÁN
Az egy dolog hogy wowba tudod állítani de ha a szerver configjába más van soha nem fogod előbb látni az objectet vagy a textúrát. Tegyük fel leteszem 10 re és a játék skálát 60 ig lehet tolni hiába küldöd fel 60 ra ha a szerver csak 10 ig mutatja :)

NPC láthatóságra írtam, hogy CSAK a kliensben lehet állítani. Gob-ot természetesen szerver oldalon (is).
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

dinoAftette

Hogyan lehet az oldalra csinбlni olyat hogy felteszek egy kйrdйst йs bekell jelцlni amit gondolnak az oldalrуl?

Powered by EzPortal