Tanácsot kérnéék

Indította Benx, 2010 június 19, 04:44:53 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

blackice


DoomKiller

Lol?

Mysql -> Bin mappa -> ((Vagy ahol van a mysql.exe)) parancssor és ott szépen:
mysql -ufelhasználónév -pjelszó
Majd válaszd ki az adatbázist
use adatbázisnév
És töltsük be a filet
source file/elérési/útja.sql

Végeztünk, nekünk csak ezekre volt szükségünk. Ha hibát talál akkor is folytatni fogja a megadott file betöltését.

Lackó

#17
Ebbe a RibonCore-ba benne van ICC is.

blackice

pff vami nemstimmel :S sikerült már valakinek feltelepíteni amúgy XD ?

DoomKiller

Sry blackice, de nem vagyok még gondolatolvasó (ami késik nem múlik :P), úgyhogy nem tudom kitalálni, hogy mi baja van. TOvábbra is ajánlom:

Bluerák

Hát ez a topic nem igazán erről szól, szerintem ez mehetne is a trashbe, blackice meg nyithatna egy uj topicot a problémájával kapcsolatban. :D

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

DoomKiller

Szerintem meg felesleges még egy új topic, még akkor is ha ez trash, csak +1 felesleg a fórumon, egyszerűbb ha ebben orvosoljuk a problémát, persze amint megtudtuk, mert még nem tudjuk mi az ::)

blackice

most másoljak be v 5 oldalnyi error jelentést XD???? de jó felőlem

blackice

nemtom belinkelni mert lefagyott a pastebin amikor be akartam másolni (folyton lefagyott)szal valaki próbálja meg felrakni a db-t azt majd meglátja mit ír ki :D de aki megtudta csinálni jóra az segítsen kicsit lécci

Skyne

Idézetet írta: blackice Dátum 2010 július 15, 12:43:30 DÉLELŐTT
nemtom belinkelni mert lefagyott a pastebin amikor be akartam másolni (folyton lefagyott)szal valaki próbálja meg felrakni a db-t azt majd meglátja mit ír ki :D de aki megtudta csinálni jóra az segítsen kicsit lécci

én tegnapeste behúztam mysql konzollal,

mysql -u<felhasználónév> -p<jelszó>

CREATE DATABSE ribon_world;

use ribon_world

source RibonDatabase_335.0.7_for_RibonCore_R1477+.sql


ezzel ellesz egy jó ideig mert iszonyat szerencsétlenül van felépítve az sql fájl, minde egyes bejegyzésnek külön lekérdezése van, tehát egymesután több ezer 1 soros lekérdezés fog lefutni
de de fog menni egyszer, nekem is ment  ;)

Lackó

#25

DoomKiller

Skyne, én is már leírtam neki, hogy használjon sql konzolt, de úgytűnik ő nem is karja, hogy menjen, mert akkor márrég megcsinálta volna :)

blackice

hidd el nem erről van szó megcsináltam legalábbis próbáltam amit mondtatok de nem megy valamiért :S

Skyne

Idézetet írta: blackice Dátum 2010 július 15, 01:02:59 DÉLUTÁN
hidd el nem erről van szó megcsináltam legalábbis próbáltam amit mondtatok de nem megy valamiért :S

hát ha úgy csinálod ahogy mondtuk akor mennie kell, link letöltöd oda teszed az sql mellé, nyitsz oda egy parancssort és bemásolod a parancsokat amiket írtunk, ha nagyonnemmegy egy hibaüzit adj....

Powered by EzPortal