Mégegy csaló hosting....

Indította hunti, 2010 július 16, 07:21:32 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

hunti

Egy újabb csaló hosting lépett színre, WSTC néven. A weboldaluk két ingyen tárhely szolgáltatónál is megtalálható, nevetségesen olcsó árakkal próbálnak ügyfeleket szerezni. Látszólag van egy webadmin rendszerük is, ám az nagyobb cég rendszere (vezerlopult.hu), nem az övéké. A weboldaluk hemzseg a helyesírási hibáktól, és a megfogalmazás is gyerekes. Szerver gépük nincs...

Update: Freeweb ma reggel reagált a levelemre, törölték a felhasználót a rendszerükből

Devis

kár h weboldalt nem lehet linkelni (asszem nem lehet, vagy direkt nem linkeltél), pedig szívesen megnéztem volna ^^
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

hunti

direkt nem linkelem őket, nehogy valaki a cikk elolvasása nélkül rákattintson és rendeljen....
meg miért adnák neki ingyen reklámot? :)

egyébként néhány példa:
IdézMegcsinálom neked a legjobb WoW szerverek közé sorolható szervert.
....
Egy munkatársat keresek, aki ért a World of Warcrafthoz.
Dolga lenne: Hirdető
Mit is jelent ez a dolog?
A hirdető hirdeti a hostingot különböző helyeken.
.....
Miért ilyen olcsóak az árak?
1.ért olcsóak, hogy tudják fizetni a bérlők a hónapi szervert.
2. Ha olcsó a szerver, akkor több bérlő jön, és a bérlők pénzéből egyre jobb hostngot kovácsolunk.
3. A bérlők vesznek szervert, és aki még kezdő az ilyenben az tud gyakorolni adatbázisban...
Azt hiszem ennyi példa bőven elég...

LuXXoR


Devis

én is látni akarom az oldalt >.< :D pls vki pm-be küldje el  ::)
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

DoomKiller

Sajnos csalók mindig lesznek, de legalább fel is lépünk ellenük, már ahogy tudunk :)

Devis

tetszett az oldaluk ^^ nah igen doomkiller, csak sajnos szerintem mindig lesz olyan aki sajnos bérel tőlük :S
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

hunti

Freeweb ma reggel reagált a levelemre, törölte a felhasználót a rendszerükből

Bluerák

Végre valami fejlemény  :)
Legalább kap valami féle büntetést  :D

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

LuXXoR

Idézetet írta: BlueRák Dátum 2010 július 17, 05:00:09 DÉLUTÁN
Végre valami fejlemény  :)
Legalább kap valami féle büntetést  :D

Az ilyeneknek nem büntetés kéne hanem kéne hanem a kezét levágni hogy máskor ne csináljon ilyen oldalt :)

redbika

#10
azt hiszem meg van az oldal skacok tekintsetek rá és sírjatok a röhögéstől egyben a szánalomtól is.... ******************** :D :D :D :D :)

UPDATE:lehet hogy ez már az új odlaluk lehet avagy a régi, majd szóljatok :D

ident

Vedd ki a linket szerintem, meg olvasd el inkább a teljes témát mielőtt írsz.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

redbika

nem értem hogy ezt miért mondod hol ott én most is rátaláltam nem freeweben. de hát ha tudsz rá indokot adni akkor azonnal le veszem :-*

boss74



Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Skyne

Idézetet írta: redbika Dátum 2010 július 21, 08:57:53 DÉLUTÁN
nem értem hogy ezt miért mondod hol ott én most is rátaláltam nem freeweben. de hát ha tudsz rá indokot adni akkor azonnal le veszem :-*

Válasz:
Idézetet írta: hunti Dátum 2010 július 16, 07:39:26 DÉLUTÁN
direkt nem linkelem őket, nehogy valaki a cikk elolvasása nélkül rákattintson és rendeljen....
meg miért adnák neki ingyen reklámot? :)

Azt hiszem ennyi példa bőven elég...

Idézném hunti utolsó mondatát: "Azt hiszem ennyi példa bőven elég..."

Powered by EzPortal