Dalaran nem santcuary

Indította Svejk, 2010 július 18, 03:34:49 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Svejk

Helló! Felraktam a 3.3.5a-t(mangos) a szerveremre és az a gond vele, hogy dalaran nem santcuary. Meg tudnátok mondani hogyan tudom ezt kijavítani?

Bluerák

Ha a .gm on bevan kapcsolva akkor nem irja oda a városok alá, hogy

Horde Territory
Alliance Territory
Sanctuary

etc.
Amugy meg , hagyad a repackot a fenébe...
Töltsd le a Tc2-t és fordítsd LE! ;D

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Svejk

Hát a játékosok tudják egymást támadni mindegyik fővárosban... Ideiglenes megoldásként meg tudnátok mondani, hogy hogyan tudom megváltoztatni a szerver típusát pvpről pvere?

boss74

A configba állítsd be a game tipusát 0 -ra es normál pve lesz....


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

castor

a vmaps határozza ezt meg, kapcsold be és jó lesz

ident

Idézetet írta: castor Dátum 2010 július 28, 04:46:11 DÉLUTÁN
a vmaps határozza ezt meg, kapcsold be és jó lesz

Amire te gondolsz azok a dalaran guardok. Amire ő gondol, hogy dalaranban egymást tudják sebezni a játékosok. Megoldását már leírták (gametype változtatása).
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

castor

#6
Nem a guardokra gondolok, hanem, hogy a zonát vmaps nélkül nem is Dalaranként, hanem Crystalsong Forest-ként kezeli le az emu és ezért is lehetséges pvp-zni.

Speeros

Idézetet írta: castor Dátum 2010 július 29, 11:22:51 DÉLELŐTT
Nem a guardokra gondolok, hanem, hogy a zonát vmaps nélkül nem is Dalaranként, hanem Crystalsong Forest-ként kezeli le az emu és ezért is lehetséges pvp-zni.

Ez eléggé hülyeség ugyanis Area ként kezeli Dalarant meg Crystalsong-t ami pedig kliens oldal. Vmapnak ehhez semmi köze

Érdekesség: Sandboxban meg lehet figyelni hogy mik azok a dolgok amik teljesen klienstől függő dolgok (Blizzard nem hülye hogy minden szirszarnak külön opcode-t csináljon)
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

castor

Idézetet írta: Diver Dátum 2010 augusztus 16, 07:43:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: castor Dátum 2010 július 29, 11:22:51 DÉLELŐTT
Nem a guardokra gondolok, hanem, hogy a zonát vmaps nélkül nem is Dalaranként, hanem Crystalsong Forest-ként kezeli le az emu és ezért is lehetséges pvp-zni.

Ez eléggé hülyeség ugyanis Area ként kezeli Dalarant meg Crystalsong-t ami pedig kliens oldal. Vmapnak ehhez semmi köze

Érdekesség: Sandboxban meg lehet figyelni hogy mik azok a dolgok amik teljesen klienstől függő dolgok (Blizzard nem hülye hogy minden szirszarnak külön opcode-t csináljon)

Akkor nem használtál még vmaps3-at...
Tapasztalatból mondom ezt, hidd el.

Girosz

Nem tudom, hogy melyik az igaz, de csak csöndben megjegyezném, hogy ha már tapasztalatról beszélünk, akkor Divernek egy kicsit több van.  ::)

castor

Megoldás egyszerű, próbáld ki vmaps-al és vmaps nélkül :)
A tapasztalatot arra értettem, hogy saját szerveren esett meg, hogy sikerült egy elég dc-s revet összehozni, mint kiderült a vmaps dcztetett a legtöbb disorientáló spelltől. Amíg ki volt kapcsolva addig lehetett pvpzni, visszakapcsolás után már nem.

Viszont most nézem csak, hogy mangosról van szó, bár szerintem ott is ugyanazt a vmaps-ot használják.

Tudvari

és hogy ha egy contested territoryból akarok sanctuaryt csinálni akkor az dbc módosítás nem?:D
mert ha igen akkor pls valaki segítene hogy hogy kell átírni és mit?:D

drestor

dbc-t nem szabad modósítani, meg nincs is értelme.

Speeros

Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

Powered by EzPortal