Trinity Armory

Indította ToMa3757, 2010 július 19, 08:09:20 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

zoltta

#15
IdézÉs végül a 3d megjelenítéshez a fájlokat, azt pedig innen: http://filekeeper.org/download/shadez1/wowarmory/armory_3dviewer.7z

Sziasztok!

Mivel ez nem működik így egy Cseh oldalon megtaláltam !


Letöltése menetele:.


- Stáhnout-ra (Letöltésre) kell klikkelni

Azután megjelenik egy kis ablak és középen ezt választjuk  (Omezené stahování ) - ( Limited download )

- És itt leírjuk figyelve kicsi és nagy betűkre,miután kódot beírtuk azután nyomjunk alatta levő sárga gomba és Enjoy!



Letöltése INNEN

halatt

#16
Hali!
Nekem lenne egy olyan problémám, hogy a mangos-t próbáltam patch-elni, de valamiért nem működik.

sql_query << "INSERT INTO armory_game_chart VALUES ('" << gameID << "', '" << resultTeamID << "', '" << plr->GetGUID() << "', '" << changeType << "', '" << ratingChange  << "', '" << resultRating << "', '" << itr->second->DamageDone << "', '" << itr->second->Deaths << "', '" << itr->second->HealingDone << "', '" << itr->second->DamageTaken << "', '" << itr->second->HealingTaken << "', '" << itr->second->KillingBlows << "', '" << m_MapId << "', '" << m_StartTime << "', '" << m_EndTime << "')";

Ugyanis itt a "plr->GetGUID()"-ra azt mondja a VC10, hogy:
1. error C2039: 'GetGuid': is not a member of 'Player"
2. IntelliSense: class "Player" has no member "GetGuid"

Valakinek van valami ötlete, hogy hogyan lehetne orvosolni a problémát?
u.i.: Mangos rev12111

EroniX

Ez a patch szerintem trinity-re van.
Azuregos Delta Force

halatt

Hát két könyvtár volt: mangos és trinity.
Én a mangos-ossal próbálkoztam, bár időközben sztem kicsit átírták a core-t és ezért van a hiba...

NevemSenki

Ezzel én is rengeteget szenvedtem, igazándiból az tudja ezt javítani aki ért hozzá.
Volt egy nagyon rendes Fórumozó, aki módosított a Patch fájlokon, és elvileg úgy működik.

Idézetet írta: castor Dátum 2012 október 08, 03:15:01 DÉLUTÁN
Legújabb trinity revhez is használható patch fájlok:

http://pastebin.com/2fFZE73u
http://pastebin.com/hH6Ka1Pq

Az eredeti 2 fájlból álló változat 1-2 módosítással. Configban történő engedélyezés nincs benne, ha már úgyis beleforgatod az emuba, akkor minek kikapcsolni...

Ha netán TC-re váltasz, akkor ezek szerintem működnek.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Locutus

Sziasztok!

Aki ezt az armoryt használja: http://github.com/Shadez/wowarmory/ . Ahoz fordulnék. Ha át tudnátok ennek az sql fájlait küldeni meg a 3D s képeket azt megköszönném. Mivel hogy mikor megnéztem az SQL mappában nekem hülyeségek  voltak bent. Bár lehet én nem érzem mi lenne ez a 7Z kiterjesztés és én nem értek hozzá, de ha tudtok segíteni azt megköszönném.

Üdv Locu
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

hunti

7z egy tömörített fájl, total commanderhez itt találsz tömörítő plugint: http://www.totalcmd.net/download.php?id=7z_plugin
vagy ha nem használsz total commandert, keress valami programot ami ki tudja csomagolni

Locutus

Ó! Köszönöm szépen :) De a 3D s képekre még mindig várnék ötleteket.

Üdv Locu
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

NevemSenki

Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki

Pose Save? Mi is ez pontosan?

Kód (javascript) Kijelölés
var ajaxinit;
function pose_save(somedata){
// {r:theRealmName,n:theCharName,rot:180,z:20,a:69,timer:5}
$('#pose_saving').show();
var postData = somedata;
if(!postData.cn) postData["cn"] = theCharName;
if(!postData.r) postData["r"] = theRealmName
jQuery.post("/vault/character-pose.html", somedata, pose_callback)
//debugtxt = ''; for(x in somedata) { if(x!='n'&&x!='r') debugtxt += x+"=&quot;"+somedata[x]+"&quot; " } $('#debugtxt').html(debugtxt);
if(!ajaxinit) { bind_ajax_error(); ajaxinit = true }
}

function pose_callback(data, textStatus)
{
if(textStatus == "success")
{
$('#pose_saving').hide();
$('#pose_save_ok').fadeIn("fast",function(){$(this).animate({opacity:1},3000,"linear",function(){$(this).fadeOut(3000)}) })
}
else $("#pose_saving").html(textStatus)
}

function bind_ajax_error()
{
  $("#pose_saving").ajaxError( function(event, request, settings){ $(this).html("<span>"+str_loginExpired+"</span>"); });
}


Kód (html5) Kijelölés
<div class="profileCenter" id="center_target">
        <div id="pose_saving"><span><xsl:value-of select="$loc/strs/common/str[@id='saving']"/></span></div>
        <div id="pose_save_ok"><span><xsl:value-of select="$loc/strs/common/str[@id='pose_saved']"/></span></div>
        <xsl:variable name="modelBasePath" select="character/modelBasePath/@value"  />


Na meg a kis borítékocska a megjelenítésnél. Kb semmi adatot nem találtam róla, csak annyit, hogy teljes képernyős módban nem működik megfelelően. Ez a funkció mire rendeltetett?

Aki tud róla valamit, vagy van ötlete, az kérem írja le!

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki

Na oké, megoldottam a dolgot addig, hogy engedi hogy kattoljak a boríték gombocskára. El is Post-ol valamit, de hogy mit, és milyen néven arról gőzöm sincsen. Hogyan lehetne kideríteni hogy milyen jellegű adatot Post-ol el, és hogy milyen névvel vehetem azt át? ( $_POST['xxx'] ).



Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

zerus

Talán ez?

Idéz
if(!postData.cn) postData["cn"] = theCharName;
if(!postData.r) postData["r"] = theRealmName

cn és r néve tudsz szerintem hivatkozni rá.

NevemSenki

Én is erre gondoltam, próbáltam is, de nem ez az. El-Post-olja, de nem ezekkel a változókkal.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki

Hali.
Segítek egy srácnak ezt a bizonyos armory-t megcsinálni... de....
Felmerült egy érdekes hiba....
Bármit is akarok csinálni a Login-on kívül, ez jelenik meg....
Armory mappába tettem be ezt az egészet, a saját weboldalam mellé.....
Bent vannak  az Update-ek, minden... de mégis ezt kapom:

IdézThis page contains the following errors:

error on line 2 at column 1: Extra content at the end of the document
Below is a rendering of the page up to the first error.

ötlet? Mi zavarhat be neki?

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Zoltan

#29
Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2013 március 03, 01:15:51 DÉLUTÁN
Na oké, megoldottam a dolgot addig, hogy engedi hogy kattoljak a boríték gombocskára. El is Post-ol valamit, de hogy mit, és milyen néven arról gőzöm sincsen. Hogyan lehetne kideríteni hogy milyen jellegű adatot Post-ol el, és hogy milyen névvel vehetem azt át? ( $_POST['xxx'] ).



Üdv.: Senki
Regen volt  de a valasz  a developer konzolon meg tudod nezni mit postolt at,  leellenorizheted  ajax kerdeseket stb:


Van jo oktato video errol, hogy mit is tud.. erdemes  utana nezni mert sokkal konyebbe teszi az eletedet
http://discover-devtools.codeschool.com/

Powered by EzPortal