Regisztrációs felületek, oldalak.

Indította ToMa3757, 2010 július 19, 08:31:28 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Trelek

Ezzel az oldallal mit kell csinálni hogy kapcsolatba legyen a szerveremmel ? sry a butaságért  :'(

Shartigan

Például bekonfigurálod a szervered elérési adataival?:)


HTML::CSS, SQL, SHELL Programmer/Scripter, PHP Programmer, PERL Programmer
IRC Projects: Narancs(Perl) & Moldor(C#)

teurgia

Már melyikkel? Mindegyiknél van config.php vagy valami ilyesmi. Ennek a fájlnak az elején kell beállítani a szervered host nevét az adatbázis felhasználónevét és jelszavát valamint az adatbázisok nevét.

Legtöbbször így néz ki ez a rész: (!NEM MINDIG)
$host = "localhost"  // Ezt írd át ha szükséges
$user = "user"  // Ezt mindenképp át kell írnod
$pass = "jelszó"  // Ezt is
$characters = "characters db" // Karakter adatbázisod
$realmd = "realmd db"  // Realmd adatbázis


Ez trinityre vonatkozik!
Remélem segítettem

Trelek

#18
Teurgia megadnád az msn-n címed vagy vmi elérhetőséget? kéne egy kicsi help
Shartigan bekonfiguráltam , bemásoltam a Wamp-ba elinditom a szervert és felmegyek az oldalra , megcsinálom az accot de ezt a hibaüzenetet adja ki :S
Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: Access denied for user 'SYSTEM'@'localhost' (using password: NO) in C:\wamp\www\reg.php on line 45

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: A link to the server could not be established in C:\wamp\www\reg.php on line 45

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: Access denied for user 'SYSTEM'@'localhost' (using password: NO) in C:\wamp\www\reg.php on line 46

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: A link to the server could not be established in C:\wamp\www\reg.php on line 46

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: Access denied for user 'SYSTEM'@'localhost' (using password: NO) in C:\wamp\www\reg.php on line 47
valaki help

megnyitottam a portokat a routerrel és mégse csinálja meg az accountot
ez a hiba :
Warning: mysqli_connect() [function.mysqli-connect]: OK packet 6 bytes shorter than expected in C:\wamp\www\index.php on line 27

Warning: mysqli_connect() [function.mysqli-connect]: (HY000/2000): mysqlnd cannot connect to MySQL 4.1+ using old authentication in C:\wamp\www\index.php on line 27
Nem sikerült csatlakozni az adatbázishoz!

Shartigan

Két nagyon fontos dolog:

    1.) NE használj Wamp-ot, mert van Xampp
    2.) Módosítsd a hozzászólásaid, ha nem összefüggőek, akkor is... :)


HTML::CSS, SQL, SHELL Programmer/Scripter, PHP Programmer, PERL Programmer
IRC Projects: Narancs(Perl) & Moldor(C#)

boss74

Valaki tud egy működő accreget Catás db-hez??Előre is köszönöm!!


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Reconka

Leporoltam egy regi projektemet, amit reges regen csinaltam.
Anno probaltam  letrehozni egy regisztracios feluletett ami modulokbol all, igy konnyen lehet  emulatorokhoz igazitani, illetve konnyeden lehet skineket irni ra.

Nehany skin:


















A projekt teljesen ingyenes  
A skinekert kulon koszonet a keszitoknek. A feluletett, atirhatod, megvaltoztathatod, fejlesztheted, atirhatod a keszito nevet.. ezt mind rad bizom.





boss74

#22
Leporoltam én is a jó "öreg" (Pradox) féle wotlk accreget és átalakítottam Cataclysm-re!Figyelem csak Catás szeróra jó!Tesztelve!A configolás menetét remélem érti aki leszedi...ha nem akkor itt megtalál....Remélem respectet meg ér ez is!   ;)

Ime kép:



Itt a letöltő link:

http://data.hu/get/3628181/Accreg.zip

Használjátok egészséggel  ;)


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

FantasyGFX

Éppen böngészgettem és találtam egy pár Account Regisztrációs felületet amit most megosztok veletek.

Ez Mangos/Trinity



letöltés http://filebeam.com/601e6b7fb4524b37a3b9b3fcbd3aa3b6


Ez Trinity


letöltés http://www.mediafire.com/?qk86t8025ve6k7r

Arcemu


letöltés http://www.megaupload.com/?d=S1I83OWH

Trinity


letöltés http://filebeam.com/a5192c73e80cfebddefb04a22b60517c
a jelszó: aororules

Trinity/Arcemu/Mangos


letöltés http://filebeam.com/55f6a4d5410001e709349755e3395334
a jelszó: www.hdx-gaming.com

Tomika

Nekem a pradoxos accountregoldal ezt irja ki "Nem sikerült csatlakozni az adatbázishoz!"
Warning: mysqli_connect() [function.mysqli-connect]: (28000/1045): Access denied for user 'miragewow'@'MISI-4A02D488EA' (using password: YES) in C:\wamp\www\index.php on line 27

Shartigan



HTML::CSS, SQL, SHELL Programmer/Scripter, PHP Programmer, PERL Programmer
IRC Projects: Narancs(Perl) & Moldor(C#)

Roamer

Hali!
Nekem lenne egy kis problémám!
Dolgozok egy account kezelő felületen és elakadtam ott, hogy van egy bejelentkező rész, lekéri a felhasználó nevet (ez megvan) és a jelszót. Eddig semmi gond, csak hogy az adatbázisban a jelszó sha_pass_hash ilyen nevű táblában van sha-val kódolva. Ezt hogy tudnám megoldani, hogy kiszűrje belőle a jó jelszót?
Mert néztem, hogy létre hoznék egy olyan felhasználót, ami már van, de nem engedi, mert már létezik, szóval a felhasználót tökéletesen lekéri, csak a kódot nem fogadja el. :S
Esetleg valaki tudna benne segíteni?
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Tomika


Sunny

Igazából ha ért hozzá 1 kicsit az ember akkor ha megtetszik egy accReg, át tudja alakítani a kívánt Core-ra...
Csak megint leírom, érteni kell hozzá.

mrd

Idézetet írta: Roamer Dátum 2011 szeptember 18, 03:04:56 DÉLUTÁN
Hali!
Nekem lenne egy kis problémám!
Dolgozok egy account kezelő felületen és elakadtam ott, hogy van egy bejelentkező rész, lekéri a felhasználó nevet (ez megvan) és a jelszót. Eddig semmi gond, csak hogy az adatbázisban a jelszó sha_pass_hash ilyen nevű táblában van sha-val kódolva. Ezt hogy tudnám megoldani, hogy kiszűrje belőle a jó jelszót?
Mert néztem, hogy létre hoznék egy olyan felhasználót, ami már van, de nem engedi, mert már létezik, szóval a felhasználót tökéletesen lekéri, csak a kódot nem fogadja el. :S
Esetleg valaki tudna benne segíteni?

Vissza kell fejtetni. sha_pass_hash úgy kaptuk meg (legalább is pradox féle rendszer óta használom én így), hogy:
Kód (php) Kijelölés

$sha_pass_hash = SHA1("" . $_POST["username"] " : " . $_POST["password"] . "");

Ez alapján próbáld meg egyeztetni. :)

Powered by EzPortal