Trinity & Mangos Vote System

Indította ToMa3757, 2010 július 19, 08:35:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Andy

Valahogy  áthackelem a remote-ot. Remélem mire megleszek vele, megint átírják  ;D

castor

Megnéztem, hogy a SOAP-al mi a helyzet. Azt kell mondjam, hogy lényegesen gyorsabb, mint az RA-s megoldás.
Annyit kell csak csinálni, hogy fel kell telepíteni a PHP-hoz a SOAP extensiont, valamint át kell írnod a configot SOAP-ra és a portját is meg kell adnod. A functions.php erre módosítsd az adott sort: "uri" => "urn:TC" és már megy is.

teurgia

Ezzel akadt egy kis probléma! Megvan minden csatlakozik db-hez enged szavazni de mikor ki akarom küldeni az itemet vagy akármi mást kiírja, hogy " Connection Problem: " és itt megakadtam lécci valaki írja le mit irjak át vagy valami előre is köszi

(mangos rev átírva 1-re) azzal nincs gond

castor

Remote Access engedélyezve van a Trinity configban? Melyik revet használod az emuból?

teurgia

Igen engedélyezve van a rev pedig : 12340

castor

Akkor viszont valószínűleg a trinityvel lesz a gond, újraírták a remote access részét és a fórumon is olvastam, hogy azzal már nem jó. Használj soap-ot, azzal menni fog.

teurgia

Castor megfogadtam a tanácsod, hogy SOAP-ot használjak meg is van 1 probléma itt is van amikor rámegyek az item/gold stb kiküldésre akkor kiküldi de játékban viszont nem kapom meg (elvileg mail-ban kellene kapnom)

Ha tudja valaki mi lehet a gond írjon és meg a +rep :D

Yooy

Szerintem az hogy Nem Trinty Core ra van meg írva hanem mangos ra és trinity core on meg mangos os más a commandok

Tudvari

Nagyon szépen megfogalmaztad...És nem kéne minden ragot szóközzel elválasztani.
Szerintem arra gondolt hogy Mangosra van megírva és A Trinity Core és a Mangos parancsai nagyon sokban eltérnek.

castor

#24
Csak a send parancsot használja, nem hinném, hogy ezek eltérnének.

Teurgia:
Hibát nem ad? Megfelelő jogosultságú accot adtál meg?

teurgia

#25
Igen most rákezdett a hibák kiirogatására. Ezt irogatja mostanság:
Send Mail Problem: looks like we got no XML document
Namost én semmit a villágon nem változtattam meg a fájlokon, vagyis igen de ha nemjött össze akkor visszatettem arra amilyen volt .... Nem tudom mi baja van  :-\

Módosítás:
Meg akartam próbálni másik verzióval de az sem jó mert nem működik a filebeam

castor

A functions.php-ban megtetted a módosításokat?

teurgia

Tudod mit castor?! Vegyél fel msn-re és ott könnyebben meg tudjuk beszélni: teurgia_one@msn.com

Tudvari


Roamer

Sziasztok. Azt meg lehet oldani valahogy, hogy ne csak itemeket meg goldot meg ilyeneket lehessen venni a pontokból, hanem pl x pontért cserébe karakter teleportálás városokba illetve karakter átrakása másik felhasználóra? Ha igen, akkor valaki tudna benne segíteni?
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Powered by EzPortal