Kérdések és Válaszok

Indította Bluerák, 2010 július 20, 11:15:01 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Roamer

Bocsánat a dupla üziért, de gondoltam az előzőt a menü miatt meghagyom.
Olyan gondban vagyok, hogy nem tudom lekötni a menüt sehova. Próbálkoztam mindenféle menüvel, de ha távolítok, akkor a menü mozog, a kép marad és elcsúszik minden. Hogy érthetőbb legyen: http://kayn.jatekoldal.net/site ide feltöltöttem. Ez csak egy teszt verzió. Még nagoyn kezdetleges, szval csak a hírek van még meg. Meg régebben csináltam egy http://kayn.jatekoldal.net/web  -et. Esetleg véleményt és kritikát kaphatnék a két weboldalról? Persze az elsőhöz segítséget szeretnék kérni, hogy hogyan tudnám konkretizálni a menü helyét.
Válaszotokat előre is köszönöm!
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

ident

Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Roamer

Köszönöm a gyors választ. Remélem sikerül ezzel megoldani. :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

boss74

A minap érdekes hibát vagy figyelmeztetést találtam az Okhostnál...itt van a webem és ide töltöttem fel accreg,online jelzőt stb...Ez lenne az üzenet:


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Host 'okhost.eu' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts' in /var/www/blogja.net/sparta/www/info/stat/stats.php on line 27
Host 'okhost.eu' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts'


Valaki tudna olyan webhostot aminek a web ftp-ről lehet ilyen "rendszert" futatni...és persze ingyenes host kellene...vagy esetleg eme hiba kiküszöbölésére valami 5letet!Köszönöm a választ előre is!


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

felrugó

sziasztok.
nekem is van egy problémám. freeweb-re raktam fel egy reggoldalt csak valamiért ezt írja ki mindig:
Database: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)

tud valaki segíteni?

Roamer

Idézetet írta: felrugó Dátum 2010 november 23, 09:14:34 DÉLELŐTT
sziasztok.
nekem is van egy problémám. freeweb-re raktam fel egy reggoldalt csak valamiért ezt írja ki mindig:
Database: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)

tud valaki segíteni?

Szerintem az lesz a gond, hogy ha a freeweb-re teszed fel, akkor annak a mysql-jéhez akar csatlakozni. Nekem is volt ilyen problémám amikor okhost-ra tettem fel regoldalt meg online státuszt, de aztán rájöttem, hogy azon a gépen kell elérhetővé tenni, amin van a szerver. Tegyük fel, ha otthonról futtatod a szervert, akkor a gépedről kell kibocsájtani a regoldalt, ha pedig pl evohost- ról, akkor az evohost-os weboldalad ftp-jére töltsd fel és úgy illeszd be mondjuk iframe-val a freeweb-es oldaladba. :)
Remélem nem hülyeséget írtam és tudtam segíteni :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

felrugó

#141
megpróbálom. köszönöm a választ.
de ha mondjuk a realmd adatbázist feltölteném akkor lehet hogy oda betöltené a registrációt?

Andy

persze, csak azzal nem fognak tudni belépni a játékba.
(Feltéve, ha szervernek lesz. Nem nagyon olvastam vissza a hsz-eket :D )

caesarwow

Ha a configban arra hivatkozik miért ne tudnának belépni!?

Roamer

#144
De hogy tudsz másik gép adatbázisába csatlakozni? Mármint, nekem nem sikerült eddig egyszer sem, pedig host-nak is a szervergép ip-jét adtam meg, de sosem csatlakozott valamiért. Én ezért is írtam, hogy ésszerűbb ha a szervergépen van a reg is meg minden (pl: státusz, online playerek).

Edit: Elkezdtem http://www.worldofwarcraft.com/cataclysm/ ezt azt oldalt átírni. Esetleg, ha van rá igény, akkor ha kész, felteszem és bárki letöltheti és használhatja. :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

caesarwow

Nekem eddig bármikor hibátlanul csatlakozott másik gépre, nem tudom, hogy neked miért nem sikerült.Talán nem volt engedélyezve a kapcsolat a gépek között. Láttam már olyat, hogy "Nem engedélyezett a kapcsolat "xxxxx" -ről".

Roamer

Az úgy viszont elképzelhető. Legtöbbször nekem azt írta ki, hogy nem sikerült csatlakozni az adatbázishos. :/
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

felrugó

az a próbléma hogy kéne egy olyan host amire fel lehetne tölteni a szerót hogy ott legyen a db amibe kell a regg csak az a baj hogy a kipróbált ingyenes hostok (pl.no-ip)mindig az volt hogy átírtam a server realmját majd én localhoston kapcsolódtam és mindig az volt hogy megakadt a handshiking-nál (asszem így írják) szerintem a wordel lesz a probléma de az nem ír hibaüzenetet.
ez miért van?
(am köszönöm az előző választ)

Roamer

Véletlen nem ismer valaki egy blizzlike fórum cms-t vagy egy blizzlike fórum motort? Már egy ideje keresek a weboldalhoz amit csinálok, de nem találok :S
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Andy

Idézetet írta: Caesar WoW Dátum 2010 november 24, 08:28:54 DÉLUTÁN
Ha a configban arra hivatkozik miért ne tudnának belépni!?

Azért, mert általában a mysql server nem támogatja a távoli elérést. Akinek van egy ipi-pici esze, az így állítja be.

Powered by EzPortal