Kérdések és Válaszok

Indította Bluerák, 2010 július 20, 11:15:01 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Gunner


Kerge

És mit keressek a google ben? h how to make php login form?
ezt már én is kerestem, és az alapján csináltam... csak leegyszerűsítve. :P pls olyan írjon aki ért php hoz xD



XMas WoW DEV

Gunner

Jó azért ne szedd már le a fejem.-.-
Amúgy meg szerintem azért nem írnak olyanok akik értenek hozzá mert ahogy látom már elég sokat segítettek neked és most talán azt várják hogy magadtól találd meg a megoldást.

Kerge

Még véletlenül sem akarom leszedni a fejed xD (admin felület ;))
Az itt a gond, hogy én már 2 hete próbálom, de semmi... ahhoz képest, igen sok mindent megoldottam egyedül is.
Úgyhogy, ha valaki tudja a választ, és ezen okok miatt nem osztja meg, akkor pls most tegye félre a "csakazért sem..." dolgot



XMas WoW DEV

teurgia

Sziasztok az érdekelne, hogy esetleg valaki meg tudná-e adni a Pradox-os account reg oldal letöltő linkjét.
Nem a Cataclysm-os kell ami fenntvan itt is hanem a régebbi

Előre is köszi

Kerge

Fúúú >:( >:(... ezt már kérdezted, az előző oldalon... a projectet megszűntette pradox, úgyhogy épen hozzáférni már csak kevés helyen lehet.  >:( :-\



XMas WoW DEV

teurgia

már bocs de akkor az acc managert kértem most meg a reget és az nem ugyanaz cica nem kéna fúú-znod hanem meg kellene tanulnod olvasni ember -.-"

XeRoX

Idézetet írta: teurgia Dátum 2011 január 15, 04:05:56 DÉLUTÁN
már bocs de akkor az acc managert kértem most meg a reget és az nem ugyanaz cica nem kéna fúú-znod hanem meg kellene tanulnod olvasni ember -.-"

de az az oldal is megszűnt ahonnan idáig töltöttük le de nekem meg van majd felteszem valahova h le lehessen tölteni ::)

Kerge

Nos, én is erre céloztam. Most akármelyikről beszélek, mind a 2-re igaz amit mondtam.

Köszönjük XeRoX! Nekem sincs meg.



XMas WoW DEV

teurgia


XeRoX

na feltettem csináltam hozzá egy választó oldalt használjátok egészséggel  ::)  ;)  :)


http://www.dew.tfmworld.hu/downloads/index.html

teurgia

Üdv! Annyit kérdeznék, hogy nincs-e valakinek egy normális Szavazó rendszere a szerverre (szavazásért-->pont-->beváltod valamire) Akinek lenne ossza meg velünk legyen szíves  :D

(Ami itt fenntvan nemnagyon működik)

Apoldar

#177
Valaki segítene? Próbáltam módosítani egy account reg panelt úgy hogy átírom a Classic wow expansion-t Cataclysmre és 3-ra állítom az értéket, de egyszerűen nem működik. Mindig kiírja hogy: "A kiegészítő mező értéke hibás" valaki segítsen megcsinálni, hogy Cataclysm accountot lehessen regelni pls:$ itt a kód:

http://pastebin.com/ktk8JFTd


Legközelebb ha ekkora kódot szúrsz be akkor használd a pastebin-t.

Skyne

   if(!ereg("^[0-2%]+$", $post_expansion)) { $errors[] = "A kiegészítő mező értéke hibás!"; }

csere:

   if(!ereg("^[0-3%]+$", $post_expansion)) { $errors[] = "A kiegészítő mező értéke hibás!"; }

Tudvari

Megkérhetnék valakit hogy egy külső adatbázist engedélyező hostot mondjon ?:D ingyenest :D

Powered by EzPortal