Kérdések és Válaszok

Indította Bluerák, 2010 július 20, 11:15:01 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Mazsii

nem igen értek hozzá sajna.. az alap cucc nem az enyém én csak beírtam a  DB-hez tartozó dolgokat.

maszekkocsi011

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni hogy nem tudjátoke mivan akkor ha már 1x felraktam az apache szervert de letöröltem, és másodjára is felrakom és nem működik az apache csak a mysql és nem tudom mibaja van...:S 

Bluerák

De mit ír ki? Vagy, hogy nem indul?
Bőővebben!

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

maszekkocsi011

#198

maszekkocsi011

remélem még ma tudtok rá válaszolni!:D


boss74

A TFM féle státusz jelzőnek,hogy lehet hátteret adni az oldalon??Mert ami nekem van meg pld az átlátszó sötét a weblap háttere így maga a betűk (fekete) nem igen látszódik!Az oldalba <IFRAME></IFRAME> kóddal van be téve,és ezért szeretném ha lenne neki valami világosabb felülete...vagy az a megoldás is jó lenne ha maga a betű színét tudnám változtatni!Bár az utóbbira nem találtam semmi bejegyzést!Előre is köszönöm ha segít valaki! ;)


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Gunner

Linkeld be a kódot és megnézem..

XeRoX

#203
Hali. A K

boss74

Köszönöm a válaszodat sikerült és ment a respect!! ;)



Idézetet írta: XeRoX Dátum 2011 március 17, 02:50:55 DÉLUTÁN
Hali. A Kód végén található ez a rész:
Idéz
style='background-color:színkód'> </iframe>
a színkód helyére írd be a színkódod. a fehér azt hiszem #ffffff. :)



Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

oopper

Nekem olyan kérdésem van hogy a weblapomhoz hogy tudok plusz előlapot rakni.

Tehát:  a webem www.xyyyy.xy és azt akarom hogy mielőtt bedobja a webemre az előtt egy xyyy választó webre dobja amin infók vannak vagy külön 2 dolgoközül választhat

nastus

#206
Sz

Davidoff

Nem akartam új topicot nyitni, csak egy ötlet felvetődött bennem. Sejtem, h nehéz lenne megoldani, de jó ötletnek tartom, azt h a honlapon élőben bepillanthassanak a játékosok a szerverre. Ez például egy fun szerveren hasznos lehet, "webkamerát" beállítjuk a mallhoz és az új játékosok a weboldalon látják, milyen sokan vannak a szerveren.

Reconka

html5 canvasal meg lehet oldani,  bar rengeteg idobe telne, hogy hasonlo latvanyt elo tudj teremteni. a Legegszerubb ha streameled a kozonsegnek egy geprol az egeszet ennek feltetele ha idle vagy ne vagjon ki a szerver, illetve egy felesleges gep kell hozza, amihez senki nem nyul hozza, kiveve ha dc van. Az otlet baromi jo.. elkepzelem  hogy halom kamera lenne :) elo kozvetites  swbol,  dalaranbol stb.. :)

nastus


Powered by EzPortal