Kérdések és Válaszok

Indította Bluerák, 2010 július 20, 11:15:01 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Kerge

szerintem ennek nem a figyelemfelkeltés lenne a lényege, hanem az, hogy a playerek lássák megéri-e éppen felmenni a szerverre... amolyan "online players" féle dolog. szerintem az ötlet fantasztikus! ;)



XMas WoW DEV

unitology

Akkor már lehetne egy részletes statisztikát kirakni.
Teszem azt a nagyobb városokról statisztikát kiírni. Mennyien vannak ott esetleg százalékosan kiíratni.
Bár nem túl okos dolog  a sok "felesleges" lekérés. Meg az ilyen jellegű dolgokhoz már komolyabb közönség kell.
100+ player legalább. De ha valaki mégis megcsinálja linkeljen egy oldalt. :-)

Trelek

#212
sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni weboldallal kapcsolatban, bekonfiguráltam portok rendbe vannak de mégse megy...
nem vagyok jártas wowszerverek készitésében és ha valaki aki ráér, és van szabad 5 percre az teamwieweren megnézheti h mit rontottam el...

írták már h aki elakad a weboldal bekonfigolásánál az ne is kezdjen el wowszervert késziteni, de én segitséget kérnék!

Trelek

pm be az önkéntesek jelentkezzenek xD

Stereo

Valaki a facebook-os regit megnézné?

Trelek

amikor megcsinálom az accountot akkor a ezt a hibát írja ,pedig minden bevan állitva valaki segítsen !!! pedig ráhangoltam az adatbázishoz

Warning: mysqli_connect() [function.mysqli-connect]: [2002] A connection attempt failed because the connected party did not (trying to connect via tcp://trelekwow.no-ip.org:3306) in E:\xampp\htdocs\index.php on line 27

Warning: mysqli_connect() [function.mysqli-connect]: (HY000/2002): A connection attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of time, or established connection failed because connected host has failed to respond. in E:\xampp\htdocs\index.php on line 27

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in E:\xampp\htdocs\index.php on line 27

Evangel

úgy néz ki hogy nem válaszolo a mysql szervered, routered van? portforward?

Trelek

van,és megvannak nyitva a portok...

Evangel

akkor a mysql szerver configot nézd át, nincs-e lekorlátozva a listening address mondjuk localhostra.

Trelek


Rocsorayen


Trelek

nem hiszem, egy repackot csak lehet publikálni weboldalall.
A repacknak semmi baja sincs,csak a amikor csinálom az accountot azt írja h nem sikerült kapcsolatot teremteni az adatbázissal...Próbáltam már több regisztrációs oldallal,más más repackal,de mindig ez a gond. Pedig minden úgyvan beállitva ahogy kell,és ezért akarnám,hogy egy hozzáértő emberke fellnézzen a gépemre teamwieweren keresztül...De eddig senki sem jelentkezett.

tuto558

Hali! MangosWeb telepítésnél elakadtam, segítsetek pls!
A következőt dobja ki mindig:
Host 'ipcímem' is not allowed to connect to this MySQL server.
Felhasználónév jó elvileg és a jelszó is, portok engedélyezve tűzfalban és routerben is, nemtom mit csinálok rosszul:S

Rocsorayen

Pedig a kapcsolódással van ott probléma.

Cleaver93

Sziasztok, lenne egy marha nagy problémám, nemtom ki ért az e107-es weboldalakhoz, remélem akadnak emberek akik igen. A problémám az lenne, hogy ahogy belépek az admin felhasználóval, a weboldalt nem is adja ki csak bejelentkezés alatti menü, rákattintok az Admin menüre és ezt adja ki:
Szerverhiba
A webhely problémába ütközött a(z) http://www.bloodydawn.totalh.com/e107_admin/admin.php http://www.bloodydawn.totalh.com/e107_admin/admin.php lekérése során. Lehetséges, hogy karbantartás miatt nem működik, vagy helytelenül van konfigurálva.

Remélem tudtok valami megoldást...

Powered by EzPortal