Kérdések és Válaszok

Indította Bluerák, 2010 július 20, 11:15:01 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Sunny


Ádiss

#241
Nekem lenne egy h

Veszíteni? Nyerni? NEM, SOHA!! Én csak játszani szeretnék.. mindíg.

Roamer

Idézetet írta: Sunny Dátum 2011 november 02, 08:51:34 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Roamer Dátum 2011 november 02, 07:20:54 DÉLUTÁN
Rendben, akkor utána nézek :)
Köszi a segítséget :)

http://infobarkacs.hu/index.php/topic,7974.0.html

Ajánlom! Most készítettem hozzá leírást.

Köszi! :) Már néztem és ment is a +1 érte az elsők között :)
Nagyon praktikus és jó leírás :) Köszönöm szépen mindenki nevében :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Reconka

Idézetet írta: Ádiss Dátum 2011 november 04, 07:48:02 DÉLUTÁN
Nekem lenne egy hülye kérdésem.
Elkezdtem írni egy cms-t, és írtam hozzá egy admin ellenőrzőt, és sehogyse tudom belegyömöszölni ezt egy function függvénybe. Végül is már sokat nem számít, csak praktikum kérdése ez az egész :D
Itt a kód:

$admin_jelszo = sha_jelszo($felhasznalonev, $jelszo);
$account_lekerdezes = mysql_query("SELECT * FROM account WHERE username=%26%23039%3B%26quot%3B%2E%24felhasznalonev%2E%26quot%3B%26%23039%3B AND sha_pass_hash = '".$admin_jelszo."';");
while($id = mysql_fetch_assoc($account_lekerdezes)){
$hozzaferes_lekerdezes = mysql_query("SELECT * FROM account_access WHERE id = '".$id["id"]."';");
while($admin = mysql_fetch_assoc($hozzaferes_lekerdezes)){
if($id["id"] == $admin["id"] && $admin["gmlevel"] > 1){ Ide jönne egy 1-es }


Úgy akarnám megoldani, hogy egy egyest adjon vissza, viszont a return nem töri meg a while ciklust, ezért nem tudom visszaküldetni vele. Ha valami okosabb tudna segíteni megköszönném :)

Az  "sha_jelszo($felhasznalonev, $jelszo);" már maga egy függvény, szóval azt sem tudom hogy ez lehet-e így egyben, 2 függvény.
tessek a felpszeudo kodom remelem megerted:

function azenkicsi_ellenorzo_scriptem(username,pass) {
acclekerdez=mysql_query( SELECT * FROM account_access WHERE id =(Select id From acccount where username=username  and pass=pass));
if (!($row = mysql_fetch_array($acclekerdez)) return("user not found babam");
else {
  szviccs ($row["gmlevel"])
       case 1: {  return("kemenycsavo_kisgm"); break;}
       case 3: { return("nagyon_Admin");break;}
}

}
 

ha nem menne itt kis segitseg
http://www.tizag.com/mysqlTutorial/mysqlfetcharray.php

Ádiss

#244

Veszíteni? Nyerni? NEM, SOHA!! Én csak játszani szeretnék.. mindíg.

IrOn

#245
Ebben mi a hiba?
$head = mysql_fetch_array(mysql_query("SELECT `item_template`.`entry`, `armory_icons`.`icon` FROM `$config[web_db]`.`armory_icons`, `$config[world_db]`.`item_template`, `$config[char_db]`.`character_inventory`, `$config[char_db]`.`item_instance` WHERE `character_inventory`.`slot` = `0` AND `character_inventory`.`guid` = `$guid` AND `character_inventory`.`bag` = `0` AND `item_instance`.`guid` = `character_inventory`.`item` AND `item_template`.`entry` = `item_instance`.`itemEntry` AND `armory_icons`.`displayid` = `item_template`.`displayid`", $dbc)) or die (mysql_error());

t

Rocsorayen

Elkezdtem készíteni a szerverem weboldalát, és egy nagy gondba ütköztem. Azer CMS-t használok.
Na a probléma az hogy az Azer CMS alapból paypal támogatást engedélyez. Namost, én ha ezt használom, beüthetem a bokámat?(Bírság stb..) Ha igen, az SMS-es mennyivel biztonságosabb?

IrOn

Idézetet írta: Rocsorayen Dátum 2012 március 24, 12:21:01 DÉLUTÁN
Elkezdtem készíteni a szerverem weboldalát, és egy nagy gondba ütköztem. Azer CMS-t használok.
Na a probléma az hogy az Azer CMS alapból paypal támogatást engedélyez. Namost, én ha ezt használom, beüthetem a bokámat?(Bírság stb..) Ha igen, az SMS-es mennyivel biztonságosabb?
hát, ha magyar akkor inkább SMS, mivel az már le van adózva jó esetben, ha hostingtól kapod a rendszert hozzá

Rocsorayen


Sunny

Idézetet írta: IrOn Dátum 2012 március 24, 09:04:38 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Rocsorayen Dátum 2012 március 24, 12:21:01 DÉLUTÁN
Elkezdtem készíteni a szerverem weboldalát, és egy nagy gondba ütköztem. Azer CMS-t használok.
Na a probléma az hogy az Azer CMS alapból paypal támogatást engedélyez. Namost, én ha ezt használom, beüthetem a bokámat?(Bírság stb..) Ha igen, az SMS-es mennyivel biztonságosabb?
hát, ha magyar akkor inkább SMS, mivel az már le van adózva jó esetben, ha hostingtól kapod a rendszert hozzá

+ sms-t egyszerűbben lehet kezelni. Tehát PHP-hoz irányítod és onnantól a képzeleted szabhat csak határt :)

Rocsorayen


Reconka

Nem mintha a paypal API-ja  nagyon nehez lenne:

Adozas
http://www.konyvelozona.hu/2011/08/vallalkozas-internet-penzforgalom-es-paypal-no-meg-az-adozas/

Paypal API
https://cms.paypal.com/us/cgi-bin/?cmd=_render-content&content_ID=developer/library_code

Fejletebb orszagokba mar elegge elterjedt a paypal, miert?

Mert egyszeru, megadod  az usernevedet, a jelszavadat, es utana levonjak a penzt, ha megis elrontottad az egeszet, vagy nem erkezik meg a szolgaltatas, akkor meg mindig ott van a help line, ahol visszaadjak a penzedet.

zuzu

Sziasztok, belekezdtem egy php fusion oldalba!
Minden szuper, viszont hogy lehet ki küszöbölni hogy egyből behozza a webet ne kelljen be jelentkezni.
Mert ha most valaki megnyitja. Egy php fusionos webvan amin bekell jelentkezni ha belépsz csak azután hozza be a webet.

Szilárd

Kései a válasz, de gondolom van egy (vagy több) redirection sor a forráskódban, ami először átvezényel téged oda. Töröld ki azokat a részeket, és el van intézve

Remélem sikerült már megoldani valahogy, de ha mégsem, akkor pedig remélem, hogy segíthettem.
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Shutdown

Mikor másolnám fel a tárhelyemre az Azer CMS v2 rendszert miért irja azt, hogy Távoli könyvtárkészítési hiba?

Powered by EzPortal