SMS-es támogatás VIP panel

Indította kondor, 2010 július 24, 08:45:44 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

kondor

Helló
Valaki nem tudna adni mangos 3.3.3a hoz vip panelt és sms-es támogatási rendszert?
pl.: olyan mint a taurié:D
előre is kösz

boss74



Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

$0undX

mindig mondom, olyannak kéne szervert nyitni aki ért is hozzá.

hunti

szerintem pont ilyen hülye hozzászólások miatt lett a fórum kitakarítva, vegyétek már észre magatokat... vagy ha olyan okosak vagyok mutassatok egy ilyen open source rendszert....

ident

Kondor tanulj egy kis PHP-t, nem olyan nehéz, ehhez is csak hátsó kell. Ha megvan, akkor nagyon egyszerűen ki tudsz 1-2 nap alatt alakítani egy saját rendszert ami teljesen a te igényeidhez igazodik.

Egyszerű megoldás lehet, ha adsz egy plusz sort, vagy táblát valahova az adatbázisodba, ami tárol egy értéket. Ezt az értéket tudod majd felhasználni a későbbiekben arra, hogy meghatározd a vip panelen szereplő funkciók "árát".

Az SMS szolgáltatód ha jól tévedek ad egy keret rendszert, tehát ha kapsz SMS-t valakitől, akkor küld valamit. Ezt a két dolgot összefűzöd és kész is vagy.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Lackó

Jah,énis megtanultam PHP-zni,és 1-2 -nap alatt majdnem készlettem egy egész vip rendszerrel,csak az item addolást nemtudtam berakni az adatbázisba.De,mostmár tudom.

kondor


Lackó

#7
Idézetet írta: kondor Dátum 2010 július 25, 10:47:54 DÉLELŐTT
és hol lehet megtanulni a php-t?:D

PHP4 -es könyv, PHP5-ös könyv, http://php.net és http://www.w3schools.com/php/default.asp
Nincs mit a linkeket :D


Jankec

<?php
include('config.php');

$con mysql_connect("$realmd[db_host]:$realmd[db_port]"$realmd['db_username'], $realmd['db_password']) 
or die(
"Adatbazis hiba. Vedd fel egy adminnal a kapcsolatot!");
mysql_select_db($realmd['db_name'], $con);
mysql_query("set names '$realmd[db_encoding]'");

if(!
$con)
{
$fh fopen("sms_cucc.log"'a');
fwrite($fh"Adatbazis HIBA !! # ".date('Y-m-d H:i:s')."  --  >  $_GET[tarifa] -- $_GET[phone] -- $_GET[szoveg]\n");
fclose($fh);
}
else{

if(
$_GET[tarifa] > 0)
{

$tarifa mysql_real_escape_string($_GET[tarifa]);
$phone mysql_real_escape_string($_GET[phone]);
$szoveg mysql_real_escape_string($_GET[szoveg]);

$numbers range(1432496266);
// Véletlenszerű rendezés
shuffle($numbers);
$numbersall = (array_pop($numbers) * 7);
echo 
$numbersall;

$parancs1 mysql_query("INSERT INTO entropic_credit_smscode (code, csomag, used, kuldo, uzenet) 
VALUES ('
$numbersall', '$tarifa', '0', '$phone', '$szoveg')");

$parancs2 mysql_query("UPDATE entropic_smsbevetel SET osszes_bevetel=osszes_bevetel+$tarifa;");

$fh fopen("sms_cucc.log"'a');
fwrite($fh"".date('Y-m-d H:i:s')."  --  >  Kredit: $_GET[tarifa] ##$numbersall## -- Tel.Szam: $_GET[phone] -- Szoveg: $_GET[szoveg]\n");
fclose($fh);
}

}

?>


Ezt a PHP-t hívja meg az sms vonal szolgáltató ha kapsz 1 sms-t és ez generálja a kódot amit vissza kap a küldő. A vissza kapott kódnak meg csinálsz 1 rendszer amibe beírja a kódot és hozzá adja a kreditet az accountjához. Ha nagyon kell azt is le tudom írni.

kondor


Jankec


<?php
if($_GET['action']=='sms_code'){
$add_credit true

$sms_codes $DB->selectRow("SELECT * FROM entropic_credit_smscode WHERE code=?d AND used='0'",$_POST['sms_code']);


if(!
$sms_codes) {
$add_credit false;
output_message('alert','<b>Nincs ilyen SMS k&oacute;d vagy m&aacute;r felhaszn&aacute;lt&aacute;k !</b>');
redirect('index.php?n=account&sub=credit_system',0,2);
}




if(
$add_credit){
$credit_update $profile['credit']+$sms_codes['csomag'];
$ossz_credit_update $profile['osszes_eddigi_credit']+$sms_codes['csomag'];

if(
$profile['acc_id']){
$DB->query("UPDATE entropic_credit_account SET credit=?d, osszes_eddigi_credit=?d WHERE acc_id=?d LIMIT 1",$credit_update,$ossz_credit_update,$user['id']);
}
else {
$DB->query("INSERT INTO entropic_credit_account (acc_id, credit, osszes_eddigi_credit, accNev) VALUES (?,?,?,?)",$user['id'],$credit_update,$credit_update,$user['username']);
}

$DB->query("UPDATE entropic_credit_smscode SET used=1 WHERE code=?d LIMIT 1",$_POST['sms_code']);
output_message('notice','<b>'.$sms_codes['csomag'].' kreditet hozz&aacute; &iacute;rtunk az accountodhoz !</b>');
redirect('index.php?n=account&sub=credit_system',0,2);
}

?>

Ez csak a php r

kondor

#12
Szerkeszteni tuodk, csak megírni nem tudom:D
és thx hogy leírtad

$0undX

"vagy ha olyan okosak vagyok mutassatok egy ilyen open source rendszert...." , ehez elég maga az sms szerver + 1 php ami feltölti az sql-t azok után csinálsz 1 táblát amiben tárolod amit el akarsz adni neki vagy akármit. Még 1 komolyabb rendszer sem kell ehez. A PHP-s könyvekhez meg csak annyit tudok mondani hogy az elméltet megtanulja vele de amikor kinyögi az oldal hogy parse error akkor valszeg nem fogja tudni megoldani, mindenképp azt mondom php-t úgy lehet tanulni elmélet->gyakorlat->gyakorlat->gyakorlat.
Amúgy pedig sms "szeró" vagy nem tudom hogy van ez a része, gondolom 1 szerver fogadja az sms-eket és a php kiértékeli, de ha a hostodnál vagy akárhol nincs ilyen sms szervered akkor kb nem érsz semmit a rendszereddel, ha a szeró megvan akkor gyakorlatilag a lekezelő kódot megírni gyerekjáték, csak azt neheztelem hogy ilyenkor az ember nem ott kezdi hogy google->keresés , hanem wowemuf->új topic , azon kívül nem sértésnek szántam.  :)

kondor

Alma lenne egy két kérdésem:D
1;
ebben a php-ben van ez :include('config.php'); ennek a config.php fájlnak mit kell tartalmaznia?
Idéz<?php
include('config.php');

$con = mysql_connect("$realmd[db_host]:$realmd[db_port]", $realmd['db_username'], $realmd['db_password'])
or die("Adatbazis hiba. Vedd fel egy adminnal a kapcsolatot!");
mysql_select_db($realmd['db_name'], $con);
mysql_query("set names '$realmd[db_encoding]'");

if(!$con)
{
$fh = fopen("sms_cucc.log", 'a');
fwrite($fh, "Adatbazis HIBA !! # ".date('Y-m-d H:i:s')."  --  >  $_GET[tarifa] -- $_GET[phone] -- $_GET[szoveg]\n");
fclose($fh);
}
else{

if($_GET[tarifa] > 0)
{

$tarifa = mysql_real_escape_string($_GET[tarifa]);
$phone = mysql_real_escape_string($_GET[phone]);
$szoveg = mysql_real_escape_string($_GET[szoveg]);

$numbers = range(14324, 96266);
// Véletlenszerű rendezés
shuffle($numbers);
$numbersall = (array_pop($numbers) * 7);
echo $numbersall;

$parancs1 = mysql_query("INSERT INTO entropic_credit_smscode (code, csomag, used, kuldo, uzenet)
VALUES ('$numbersall', '$tarifa', '0', '$phone', '$szoveg')");

$parancs2 = mysql_query("UPDATE entropic_smsbevetel SET osszes_bevetel=osszes_bevetel+$tarifa;");

$fh = fopen("sms_cucc.log", 'a');
fwrite($fh, "".date('Y-m-d H:i:s')."  --  >  Kredit: $_GET[tarifa] ##$numbersall## -- Tel.Szam: $_GET[phone] -- Szoveg: $_GET[szoveg]\n");
fclose($fh);
}

}

?>
2; mi legyen a két php-nek a neve?
egyenlőre csak ennyi:D

Powered by EzPortal