Magyar emu

Indította Lackó, 2010 július 26, 07:47:48 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Lackó

Sziasztok.Meglehetne azt valósítani,hogy pl a TrinityCore2 Emut,lefordítsuk magyar nyelvre?

DoomKiller

trinity_stringet letudod, viszont a "többi szöveghez", már DBC módosítást kell alkalmaznod, ahhoz ugye meg le kell tölteni minden játékosodnak egy patchet :)

NevemSenki

Én nem értem, mármint milyen szinten gondoltad ezt a Lefordítást?
Teljesen Magyarosítani?

Üdv.: Senki

Bluerák

Bizonyos részeit igen  :)

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Lackó

Úgy,hogy a hibákat magyarul írja le,meg mindent.Hogy,pl amikor már kezdőthet a harc,ne aztírja ki,hogy Battle Started,vagy mittudom én,hanem,hogy Kezdetét veszi a harc,stb...

Skyline


szotyo

Azt trinity_stringnél és mangos_stringnél lehet átírogatni, a world és a mangod DB ben.

$0undX

Persze hogy van amit le tudsz fordítani belőle de ha valaki lefordítja akkor neki mi a jó abban hogy közzéteszi? manapság a legtöbb szerver megtartja magának a munkáit, tisztelet a kivételnek  ::)

szotyo

De szerintem felesleg közzé tenni, le lehet fordítani lazán 1 óra alatt. A mangos_string nekem annyi volt.

Action

Felesleges szerintem...
Ez egy angol nyelvű játék, eredetileg.

Reméljük majd felfigyelnek Magyarországra (hahaha) és kiadják Magyar nyelven is. :) :P
Álmodik a ... :)

A WORD elszáll, az írás megmarad.

$0undX

Teljesen fölöslegs, egyébként is , képzeljük csak el mit ordibálna a "Lidérc Király":
-A Frostmourne éhezik!
;D

Lackó

De,én úgy gondoltam,hogy az emuban is,nem csak a mangos_string,meg trinity_stringen,hanem,hogy mindent amit tudunk lefordítani.Úgy értettem,hogyha valamilyen playert nem talál Bg-n aztis lefordítani,meg mindent.
Mindenesetre én elkezdem,majd nemsokára,linux op rendszeren.

Skyne

Lelehet fordítani, sőtt akár aküldetéseket, gopssip szövegeket is, TRinityben van ehhez támogatás (loc táblák), ezt lehet bővíteni-emut módosítani huHU kliensre, de túl sok értelme nincs, azért jó munkát :P

Dusi124

Egy éve, amikor faternek nem volt munkája, mondtam neki, hogy írjon egy levelet a Blizzardnak, hogy dolgozna nekik, mint fordító. Mégcsak nem is válaszoltak neki. Szóval szerintem eszük ágába sincs lefordítani magyarra.

Ha valakinek magyarosított wow kell, az csinálja meg magának  :P

$0undX

EULA (Elfogadtot szerződés mikor telepítetted a wowot) kimondja hogy a WoW játék a Blizzard cég tulajdona, a játék fájlai is az ő tulajdonuk és ezeket ,nem bothatod ki, nem módosíthatod, nem használhatod fel. (Ezért illegálisak a wow szerverek mert kibontod a mapsot meg a dbc-t (vmaps-ot (már aki)). Ebből következik hogy a magyar wow elkészítése is törvény sértés lenne. 1 Jó Tippet tudok adni: Barátkozzatok meg az angollal.  :)

Powered by EzPortal