Magyar emu

Indította Lackó, 2010 július 26, 07:47:48 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Skyne

Idézetet írta: $0undX Dátum 2010 július 27, 10:54:16 DÉLELŐTT
EULA (Elfogadtot szerződés mikor telepítetted a wowot) kimondja hogy a WoW játék a Blizzard cég tulajdona, a játék fájlai is az ő tulajdonuk és ezeket ,nem bothatod ki, nem módosíthatod, nem használhatod fel. (Ezért illegálisak a wow szerverek mert kibontod a mapsot meg a dbc-t (vmaps-ot (már aki)). Ebből következik hogy a magyar wow elkészítése is törvény sértés lenne. 1 Jó Tippet tudok adni: Barátkozzatok meg az angollal.  :)

Neértsfélre, noflame, de hamár a wowszerverezés illegállis ezek szerint(amiben van is valami), akkor már nem tök mind1 hogy 1 ponton vagy 2-n sérted meg azt aa nyomi E(b)U(o)LA-t ? :D (melesleg realmlist átírás is sérti tehát aki törtözik az mindneki mgsértette, máskérdés hogy ez senkit nem érdekel :D

$0undX

Csak elmondtam, nem értem félre, nincs harag  ;)

Lackó

Én csak az emu részt fordítanám le,meg a DB részt,az angolt én vágom.

Dusi124

Az mégjobban illegális. A szövegek bármilyen módosítása is illegális:P

Bár én már fordítottam a DB-m be 1-2 dolgot, és még sem tartóztattak le  ;D

Megax

Figy tauri questek egy része magyar mégsincsenek letartoztatva. Ne ragozátok ezt ennyire ha leakarod fordítsad le aki akar jelentkezzen mellé és kész ;)

Dusi124

Egyébként van egy kis csapat, akik a wow küldik magyarosításán dolgoznak. Egy olyan addont is csináltak, ami az angol küldik mellé odarakja a magyar fordítást, így nem illegális, és bármelyik szerveren használható  ;)

Skyne


Dusi124

http://rocsikteam.co.cc/

Én is a csapat tagja vagyok, eddig kb 150-200 küldit adtam nekik  ;D

Jelenleg egyébként kb 20 ember dolgozik a fordításon, de sajnos régóta nem jött ki frissítés  :-\

Markmester

annó elkezdtem a duskwoodos küldetéseket fordítani, jó adagot meg is csináltam, de végül nem lett befejezve mind....
ha valakit érdekel szóljon odaadom.
(nem garantálom a hiba mentességet, de próbáltam a legjobban fordítgatni a questeket  :) )

amúgy egy emuba nem egy megeröltető dolog beleírni, hogy kezeljen magyar dolgokat, csak ez nyílván nem kliens alapon dől el (mivel magyar kliens nincs) hanem a playernek kell beállítani mondjuk regisztrációnál, már ha úgy írjuk, de szerintem úgy van értelme, hogy a player eldönthesse, hogy milyen nyelven akar játszani.


Markmester ejtsd: LE NE EJTSD!!!!!!!

ArcEmu - "Alcohol Rehabilitation Center for Enthusiastic Moms and the Unemployed"

Skyne

"(mivel magyar kliens nincs)" egyetlen .ini fájlon múlik hogy mit gondol az az emu a kliensről nyelv ügyileg ;)

Dusi124

Támadt egy olyan ötletem, hogy lehetne valami olyasmit csinálni, mint a wowhead, csak magyarul  ;D
Szerintem sok látogató lenne, és sokan támogatnák a projektet, de én egyedül nem kezdenék bele  ;D

Markmester

Idézetet írta: Skyne Dátum 2010 július 27, 02:23:45 DÉLUTÁN
"(mivel magyar kliens nincs)" egyetlen .ini fájlon múlik hogy mit gondol az az emu a kliensről nyelv ügyileg ;)

hmm, ezt nem tudtam  :o


Markmester ejtsd: LE NE EJTSD!!!!!!!

ArcEmu - "Alcohol Rehabilitation Center for Enthusiastic Moms and the Unemployed"

Skyne

locale-enUS.MPQ => Wow.ini:
[WoW Config]
Version=1
Country=US
Language=en
Region=1


csere:
[WoW Config]
Version=1
Country=HU
Language=hu
Region=1


és az emulátor máris huHU régiókódot kap, innetől már csak ott kell lekezelni hogy ebben az esetben a megfelelő szövegeket küldje, és máris magyaríthatjuk mindenünket
Ettől a klines nem lesz magyar!
muszáj voltam leírni nehogy valaki félreértsen....




Lackó

#28
Idézetet írta: Skyne Dátum 2010 július 27, 09:12:57 DÉLUTÁN
locale-enUS.MPQ => Wow.ini:
[WoW Config]
Version=1
Country=US
Language=en
Region=1


csere:
[WoW Config]
Version=1
Country=HU
Language=hu
Region=1



$0undX

Valahol auth és world között lehet a régiókód átadás.

Powered by EzPortal