Magyar emu

Indította Lackó, 2010 július 26, 07:47:48 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Skyne

TrinityCore:

Common.h:
enum LocaleConstant
{
    LOCALE_enUS = 0,
    LOCALE_koKR = 1,
    LOCALE_frFR = 2,
    LOCALE_deDE = 3,
    LOCALE_zhCN = 4,
    LOCALE_zhTW = 5,
    LOCALE_esES = 6,
    LOCALE_esMX = 7,
    LOCALE_ruRU = 8,
LOCALE_huHU = 9
};

const uint8 MAX_LOCALE = 10;


Common.cpp:
char const* localeNames[MAX_LOCALE] = {
  "enUS",
  "koKR",
  "frFR",
  "deDE",
  "zhCN",
  "zhTW",
  "esES",
  "esMX",
  "ruRU",
  "huHU"
};


És minde lekérdezésben ahol a localikzált táblához nyúl bekell tenni még egy loc9 mezőt értelemszerűen, ezt had ne írjam le, keressétek meg, nemnehéz.

Mangin nemtudom, de sztem ott ugyanez.

Lackó

És egyből magyarul fogja kiírni a szövegeket?  :o

Bluerák

Idézetet írta: Lackó Dátum 2010 július 28, 11:23:42 DÉLELŐTT
És egyből magyarul fogja kiírni a szövegeket?  :o
Hát ennyitől nem  :)

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Lackó

Jaah értem már.Szóval lehet változtatni a nyelvet egyből.Hogy,magyar,vagy angol legyen az emu.

Tiby

Idézetet írta: Lackó Dátum 2010 július 27, 11:45:18 DÉLELŐTT
Én csak az emu részt fordítanám le,meg a DB részt,az angolt én vágom.

gondolom menyire vágod senki ne értse félre de ez a srác12 éves általános isk. 4. osztály azaz kb 1 éve tanulja az angolt.... én pl már 6 éve "tanulom" de akkor se álnék neki fordítani mert nem tok laci meg mindenbe belevág mikor elkezte "tanulni" a c++ már 2 nap után jöt hogy ő mi mindent megtud írni benne meg milyen okos....

DoomKiller

Idézetet írta: Tiby Dátum 2010 július 28, 02:25:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Lackó Dátum 2010 július 27, 11:45:18 DÉLELŐTT
Én csak az emu részt fordítanám le,meg a DB részt,az angolt én vágom.

gondolom menyire vágod senki ne értse félre de ez a srác12 éves általános isk. 4. osztály azaz kb 1 éve tanulja az angolt.... én pl már 6 éve "tanulom" de akkor se álnék neki fordítani mert nem tok laci meg mindenbe belevág mikor elkezte "tanulni" a c++ már 2 nap után jöt hogy ő mi mindent megtud írni benne meg milyen okos....

Én nem Lackót akarom védeni, mert megvan róla a véleményem, de ebbe most ne menjünk bele, VISZONT.

12 éves, tehát ált. iskola hatodik osztály. Ehhez hozzátenném, hogy második osztálytól fogva tanítják az angolt, tehát 4 éve tanulja :)

Lackó

Idézetet írta: DoomKiller Dátum 2010 július 28, 04:42:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Tiby Dátum 2010 július 28, 02:25:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Lackó Dátum 2010 július 27, 11:45:18 DÉLELŐTT
Én csak az emu részt fordítanám le,meg a DB részt,az angolt én vágom.

gondolom menyire vágod senki ne értse félre de ez a srác12 éves általános isk. 4. osztály azaz kb 1 éve tanulja az angolt.... én pl már 6 éve "tanulom" de akkor se álnék neki fordítani mert nem tok laci meg mindenbe belevág mikor elkezte "tanulni" a c++ már 2 nap után jöt hogy ő mi mindent megtud írni benne meg milyen okos....

Én nem Lackót akarom védeni, mert megvan róla a véleményem, de ebbe most ne menjünk bele, VISZONT.

12 éves, tehát ált. iskola hatodik osztály. Ehhez hozzátenném, hogy második osztálytól fogva tanítják az angolt, tehát 4 éve tanulja :)
+1,és igen igazad van DoomKiller 4 éve tanulom az angolt.Szóval Tiby te meg ne beszélj...

Tiby

Idézetet írta: DoomKiller Dátum 2010 július 28, 04:42:19 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Tiby Dátum 2010 július 28, 02:25:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Lackó Dátum 2010 július 27, 11:45:18 DÉLELŐTT
Én csak az emu részt fordítanám le,meg a DB részt,az angolt én vágom.

gondolom menyire vágod senki ne értse félre de ez a srác12 éves általános isk. 4. osztály azaz kb 1 éve tanulja az angolt.... én pl már 6 éve "tanulom" de akkor se álnék neki fordítani mert nem tok laci meg mindenbe belevág mikor elkezte "tanulni" a c++ már 2 nap után jöt hogy ő mi mindent megtud írni benne meg milyen okos....

Én nem Lackót akarom védeni, mert megvan róla a véleményem, de ebbe most ne menjünk bele, VISZONT.

12 éves, tehát ált. iskola hatodik osztály. Ehhez hozzátenném, hogy második osztálytól fogva tanítják az angolt, tehát 4 éve tanulja :)

hmm én 4. től ketem nálunk akkor még úgy volt.... de akkor is 4 év még mindig kevés a fordításhoz... mert azért lásuk be amit általános suliba tanulnak  az nem 1 nagy cucc... nem elég 1 ilyen fordítási munkálathoz jóhogy nem jelentkezik jövőhéten már tolmácsnak habár tőle már azon sem lepődnék meg....

Lackó

Ne térjünk már el ennyit a témától na!

NevemSenki

Engem is kezd érdekelni ez az egész, ha jól tudom 3.3.5 után a következő Patch 4.0.0 lesz. Én leállok majd 3.3.5-nél, és lehet hogy akkor majd belevágok szépen lassan, csak még sok sok sok infó/utána olvasás kell.

Off
Bocsi hogy beleszólok, de ő belevágna, még ha nem tudja akkor is. És nem az a lényeg hogy tudja vagy sem, hanem az hogy megpróbálná! És ha most nem is tudja, majd megtanulja/próbálgatással rájön.

Üdv.: Senki

Lackó

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2010 július 28, 08:14:08 DÉLUTÁN
Engem is kezd érdekelni ez az egész, ha jól tudom 3.3.5 után a következő Patch 4.0.0 lesz. Én leállok majd 3.3.5-nél, és lehet hogy akkor majd belevágok szépen lassan, csak még sok sok sok infó/utána olvasás kell.

Off
Bocsi hogy beleszólok, de ő belevágna, még ha nem tudja akkor is. És nem az a lényeg hogy tudja vagy sem, hanem az hogy megpróbálná! És ha most nem is tudja, majd megtanulja/próbálgatással rájön.

Üdv.: Senki
+1,igen,és ennyi,én legalább megpróbálnám,és amúgy meg,nem csak általános iskolás angolt tudok.Naponta 20 szavat tanulok meg a szótárból.Szóval,meg wowból is tanultam,meg még sok angol játékból.

Tiby

#41
szerintem meg ne üsd olyanba a fejszéd amihez nem értesz először tanulni kellene és utána ha kezembe a tudás na akkor bele vágok...  ez olyan mint ha én nyitnék 1 topikot hogy nyitok 1 új üzletláncot mert tanulni szeretnék vele csináljátok már meg nekem majd a pénz meg hagy legyen már az enyém hisz én vok a főnök.....

UI: nekem volt igazam laci csak 4. es köze sincs még a 6. hoz... :) ezt ő maga mondta el msn en nekem ha kell valakinek akkor bemásolom ide a beszélgetést :)

Dusi124

Tiby, ne haragudj, de mi közöd van neked ahhoz, hogy hány éves, és mit csinál és mit nem?
Ha segítenek neki, akkor segítenek, ha nem nem. Egyébként szerintem az, hogy ezek érdeklik, és belevág, akkor menetközben még mindig nagyon sokmindent tanulhat. Nem baj az, ha menet közben tanul.

Az, hogy hogy tud angolul (vagy hogy nem), az megint csak az ő dolga, vagy azé, aki azt kéri tőle, hogy fordítson.

Lackó

Ennyi,Tiby magaddal foglalkozzál...Szóval pofa befog  :-X

Bluerák

Ne offoljunk már, ezért volt fórum takarítás, hogy az ilyen felesleges HSZ-ek eltünjenek...
---
Vannak a forráskódban is olyan dolgok amiket le lehet fordítani, szóval nem csak a Trinity Stringet...
Ha valaki nekivág annak "respect", mert nem olyan egyszerű ez  :)
Sok szerencsét  8)

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Powered by EzPortal