Általános kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 július 26, 11:03:56 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Kerge

Hali! Olyan kérdéseim lennének, hogy megírtam életem első, creature scriptjét, és úgy szeretném folytatni, hogy:
1. xyz koord.-ra GO-t rakjon
2. xyz koord.-ra npc-t spawnoljon, majd egy "beszélgetés" után törölje azt.
Addig még körülnézek Anub'Arak scriptjében, mert a go abban is van valamint up-ban is van npc, de kérlek titeket valaki írja le ezeknek a függvényééét :P



XMas WoW DEV

$0undX

ha leírsz 1 creature pointert és mögé 1 -> jelet akkor kilistázza a függvényeket, így jobban látod mi kell neked, de ma jó kedvem van, nesze neked :)
SummonCreature
SummonGameObject

Kerge




XMas WoW DEV

$0undX


Skyne


Kerge

nah... nem megy egy scriptnek a beforgatása sem xD

error:
Idézgame.lib(ScriptLoader.obj) : error LNK2019: unresolved external symbol "void __cdecl AddSC_guildmaster(void)" (?AddSC_guildmaster@@YAXXZ) referenced in function "void __cdecl AddNorthrendScripts(void)" (?AddNorthrendScripts@@YAXXZ)
4>game.lib(ScriptLoader.obj) : error LNK2019: unresolved external symbol "void __cdecl AddSC_boss_time_guard(void)" (?AddSC_boss_time_guard@@YAXXZ) referenced in function "void __cdecl AddNorthrendScripts(void)" (?AddNorthrendScripts@@YAXXZ)
4>game.lib(ScriptLoader.obj) : error LNK2019: unresolved external symbol "void __cdecl AddSC_Reset(void)" (?AddSC_Reset@@YAXXZ) referenced in function "void __cdecl AddNorthrendScripts(void)" (?AddNorthrendScripts@@YAXXZ)
4>H:\SLN\bin\Release\worldserver.exe : fatal error LNK1120: 3 unresolved externals

Scriptloader.cpp -vel nincs gond...



XMas WoW DEV

$0undX

Nem adtad hozzá a cpp fájlokat a projecthez, írd hozzá a cmakelisthez majd generáld újra a project fájlokat és jó lesz.

Kerge

cmakelist? xD ahhoz Windowson nem automatikusan hozze kellene adja a VS ???



XMas WoW DEV

$0undX

hát nagyon nem. A CMake program ami generálja a project fájlokat az olvas a CMakeList.txt-kből szóval írd oda szépen és hidd el hogy igazam van.

Kerge

Én hiszek neked, majd meg is csinálom ( nem vagyok otthon ), de én előbb a cmake-t szoktam lefuttatni, és utána a VS-el adom hozzá a projectet... azt mondták, hogy a VS hozzá adja automatikusan a cmakelist-hez... + eddig is ment enélkül xD



XMas WoW DEV

$0undX

nem a vs adja hozzá hanem a cmake generálja. Na de leszarom ; írjál majd h mivan


$0undX

alap tc sriptben is van, még keresni se kell. :P

Kerge

xD most az új revvel lefordult, (csak nem megy a guild house) hiba, és cmake nélkül ;)



XMas WoW DEV

coker

Sziasztok..Girosz és Skyne írtak egy Hunter pet adós scriptet, mindent jól megcsinátlam leforgatásnál semmi hiba se volt...viszont mikor beszélek az npc-vel csak üdvözöl.
Tudna valaki segíteni?:)

Powered by EzPortal