Általános kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 július 26, 11:03:56 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Kerge

háát... én a script-ben nem látok hibát, de ez $oundX "részlege", egy dolog:
scriptloader vége:
Idéz
void AddCustomScripts()
{   
#ifdef SCRIPTS
   AddSC_npc_pet_vendor();
#endif   
}
ezt próbáld meg így is:
Idéz
void AddCustomScripts()
{   
#ifdef SCRIPTS
    AddSC_npc_pet_vendor();
#endif   
}
Itt csak annyit változtattam, hogy az AddSC-nél ne tab legyen hanem 4 szóköz xD mint a többinél...
Tudom, nem valószínű, hogy ez a baja (sőt valószínűtlen), de véletlenek vannak ;)



XMas WoW DEV

$0undX

Re:
#181
a-a, rossz a script, nincs mit.
nesze jav

Skyne

#182
2 dolog, 1. az npcflag-et nem írtad át db-ben, 2. ez a script az új tc-ben nem működik.

(ah votl következő oldal is xD nemmondtmasemmit :$)

@Sound: nem hányadék az csak ezer éves, régen még így működött a világ :P

coker

Na köszönöm megvan müködik ezer köszönet!:D mindenkinek

$0undX

nm, lehet régen így fogadta el, de ma már ez bezavar neki. :)

szefirotgoku2

Sziasztok, abba kéne segítség hogy most nekem az új forráskódom van nem az a trinitycorev90. és itt más az egész felépítés. megtudná nekem mondani valaki hogy ha új scriptet szeretnék bele tenni a régibe a scriptloader.cpp van. az újba hol keressem, és mit? mert itt nincs olyan h costum. se olyan h scriptloader.cpp

coker

Szia..ha ujjat akarsz akkor, abba a mapp

Kerge

Hali! Találtam egy ilyen Gamble nevű scriptet (Patch)
El tudná nekem mondni valaki, hogy ez mire jó??? xD

http://pastebin.com/XbP0E2Js

Előre is köszönöm.
(Még Diablo II -ből ismerős egy ilyen nevű NPC, ami úgy árult cuccokat, hogy drága, hiszont nem láttuk az item részleteit...)



XMas WoW DEV

$0undX

szerencsejáték parancsok, szórakozásra jó, másra nem :)

Kerge

#189
áhh értem :P köszi!
Illetve:
Lenne egy kis gondom, egy GuildHouse systemmel...
A Script:
http://pastebin.com/BmSK3BhS
És az errorok amiket kapok:
Idéz
3>..\..\..\..\TrinityCore\src\server\scripts\Custom\guildmaster.cpp(256) : error C2819: type 'Log' does not have an overloaded member 'operator ->'
3>        H:\TrinityCore\src\server\shared\Logging\Log.h(83) : see declaration of 'Log'
3>        did you intend to use '.' instead?
3>..\..\..\..\TrinityCore\src\server\scripts\Custom\guildmaster.cpp(256) : error C2232: '->Log::outErrorDb' : left operand has 'class' type, use '.'
xD nekem úgy tűnik, hogy a logolással van baja... Lehetséges ezt a részt kiszedni belőle, ha igen, akkor valaki megtenné, hogy leamortizálja nekem ezt a scriptet logolás nélkülire ??? :D
Légyszives.

Előre is köszönöm, ha valaki veszi rá a fáradtságot.

EDIT.:
Mindí elfelejtem... :S a revem: 10450 (TFMWorld)

EDIT.:
Megoldva (Megaxx KÖSZÖNET!)



XMas WoW DEV

szefirotgoku2

Hát megporbáltam amit irtál de nem jött össze. pedig megcsintem mindent amit irtál


Kép:
1: Betettem az uj scriptet ahogy irtad. probáltam ugyis h kiveszema "Custom/" de úgyse jó:S


és ezt irta ki mikor generálni akarom cmakeval:
Kép
2: mi lehet a hiba üzenet?

$0undX

oda van írva... cannot find the source file , magyarul nem találja a forrást, -> vagy nincs ott ; vagy elgépelted a fájlnevet ; ilyesmi lesz.

szefirotgoku2

te is láthatod hogy semmit nem gépeltem el. ugyan az a neve direkt úgy csintem a képet is hogy lássátok..

$0undX

CMake error at src/server/scripts/CMakeLists.txt
:)
(neked meg a custom-

Archangel

Kedves szefirotgoku2!
Az első képen a Custom mappában lécő cmakelists-ben a message( helyett massage( van, ezt ha kijavítod, akkor jó lesz.
Üdv  ;)

Powered by EzPortal