Általános kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 július 26, 11:03:56 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

NevemSenki

Nézegettem különböző dolgokat Script téren. Amint láttam, lehetséges GameObject-hez is Script-et csatolni.

Például ez egy Object Script lenne: Ulduar Teleporter

Amint nézem, se időzítés, se spell se hasonló dolgok.
Mivel Script-ekkel még nem foglalkoztam, nem jutottam el addig, így azt szeretném kérdezni, hogy az Object Script-ek miben különböznek a Creature Script-ektől?

Vagy lehetséges egy és ugyan azt kivitelezni mind a kettővel? ( Say, CastSpell, Timer-ek.. stb.. )

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Bluerák

Valamilyen szinten kevesebbet lehet vele mint a CreatureScriptnél, amiket felsoroltál, azok ott is működnek.

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

NevemSenki

Köszönöm a válasz. Még nem fogtam hozzá a tényleges emuhoz, de ezt tudnom kellett.
Köszi.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Armin

Sziasztok!

Bossok-hoz kreálom a script-eket, de egy csomó spell egyszerűen nem működik náluk. Pl. ez is: http://www.wowhead.com/spell=59963

Próbáltam pl. a Chain Lightning-et is, de semmi. Ha mondjuk Lava burst-öt használok, azt gond nélkül tolja a boss. Ezekre nincs valami magyarázat, hogy miért nem jók? Kipróbáltam a spelleket, elvileg jó mind.

EroniX

Valami nem szakítja meg a kasztot? Mondjuk ha scriptről van szó egy másik aktív timer?
Azuregos Delta Force

Armin

Már úgy is próbáltam, hogy egyetlen spell, tehát értelemszerűen egyetlen timer van csak, de semmi. Van jó néhány spell, ami gond nélkül működik, de egy csomó viszont nem. Lehet, hogy csak rossz spell id-vel próbálkozom. Bár, ha a karimnak meg tudom tanítani, és még használni is tudom, akkor gondolom a boss-nak is illene tudni használni  ;D

NevemSenki

Na ez érdekes.... Nem hittem hogy ilyen hiba is előfordulhat.
Tehát akkor hiába tudom karival elkasztolni, ha Script-ben írok akkor nem működik?

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Armin


Bluerák

Van egyértelmű target?
Próbáltad Triggerelve castoltatni?

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

NevemSenki

Sziasztok.

A Script-ekben nem vagyok otthon, de lenne egy kérdésem. A játékban ( Kliens ) rengeteg hang található, beszédhangok is... szövegek...
A Zona zenék még érthetőek lennének, de én konkrétabban arra lennék kíváncsi hogy miként lehet a Creature hangokat elővarázsolni. Magyarán: Adatbázis --> Új NPC --> Script-elt neki --> Script-ben adni neki egy hangot / szövege mondjuk amikor Combat-ba kerül.
Hogyan oldható ez meg?

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

EroniX

#295
Hello.
Van egy ilyen függvény, valószínűleg ez kell neked:
void WorldObject::SendPlaySound(uint32 Sound, bool OnlySelf)

Ezt hívd meg a játékoson (a sound id-vel) amikor a creature combatba kerül.

Sound ID-k:
http://s1.zetaboards.com/Davidtwo/topic/4476631/1/
Azuregos Delta Force

NevemSenki

Köszi a segítséget, így már érthető! :)

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Alince

Valaki tudna adni egy leírást vagy leírná röviden,hogy Patchet,hogy kell berakni? perpillanat  a (Cross bg re gondolok ami it a formunon is található )

NevemSenki

#298
HG import.

Valahogy így ahogy itt még régen leírtam, vagy rákereshetsz net-en.

http://infobarkacs.hu/index.php/topic,4706.msg58563.html#msg58563

Vagy

http://infobarkacs.hu/index.php/topic,4706.msg58765.html#msg58765

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Alince

Üdv lenne 1 kérdésem,hogy megoldható-e scriptel hogy leteszek 1 npct de csak pld akor spawnolodna ha aggro közelbe van ezt meglehetne úgyis oldani h player ne lássa csak ha támadja  és amint  nem támad eltűnik újra  ez valahogy megoldható szerintetek?

Powered by EzPortal