Általános kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 július 26, 11:03:56 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Skyne

#60
és miért nem kérdezed meg azt aki megcsinálta neked?  ::)

vagy belinkeljem tc fórumból? ezeréves hack megoldás, és még randa is...

... bírom az ilyen embereket, hülyének nézik a fél világot, aztán meg jönnek rinyálni hogy segítsünk...

csak hog lássátok nem a levegőbe beszélek: link Posted 08 April 2010 - 09:28 AM

Tsippsy

#61
Mi az, hogy ezer éves hack megoldás?
Ha így működik, abban mit neveztek ti hacknek?

ident

Idézetet írta: Tsippsy Dátum 2010 szeptember 29, 10:27:24 DÉLELŐTT
Mi az, hogy ezer éves hack megoldás?
Ha így működik, abban mit neveztek ti hacknek?

Egyszerű példa a hack-re:

Önthetsz csapvizet az autód hűtőrendszerébe, működni is fog, amíg úgy el nem vízkövesedik, hogy kidobhatod az egész autót, de minimum nagyon sokba fog kerülni a javíttatása, ha le nem fő a motor.

Vagy használhatsz desztillált vizet és minden oké lesz vele.


A hack olyan megoldást jelent a programozásban például, aminek a kimenetele nagyon hasonló az eredeti megoldáshoz, de a kivitelezése kókányolás, kontár munka és a teljesítménye is elmarad a legtöbb esetben (több, feleslegesen felhasznált processzor idő, felesleges lekérdezések/utasítások, eredeti adatok megváltoztatása a kókányolás miatt, mivel csak a cél a fontos az illetőnek).

Programozásban az ilyen hack ROSSZ!

Itt nem arról a hackelésről beszélünk mint amikor egy másik számítógépre betör valaki...

PL. egyik tanárom feladott egy feladatot hogy oldjuk meg anno c++ -ban. Megcsináltam tizenakárhány sorból, pöpecül lefutott. Első ránézésre azt mondta a forrásra hogy rossz, mert neki ez harmincvalahány sor. Aztán amikor lefuttattam csak pislogott hogy még gyorsabb is az én rövidebb kódom. Na ekkor Ő hackelt :D
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Tsippsy

Én inkább ezt úgy nevezném, hogy ez a forráskód még nem optimalizált.

ident

Feltettél egy kérdést, kaptál rá választ, innestől felőlem pirospongyolás árvalányhajnak is hívhatod :)
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Kerge

Hali! Valaki kérem szépen fordítsa le nekem a trinity-s script convertert! (Nekem nem akarja...)
Előre is köszönöm.



XMas WoW DEV


ident

Kérdés: a 2010-ben benne van már alapból minden ami a 64 bites forgatáshoz kell (a dependency-kre gondolok), vagy mint a 2008-ban, külön kell feltenni? Erősen gondolkodom hogy ugrok egyet 32 bitről 64 bitre az itthoni gépen :)
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Kerge

hajj... hajj $soundX... nem azért kértem, mert nincs fordítóm ;) hanem mert nem fordítja le.
azért nem az error-t írtam, mert sztem így mindenki jobban járt, hogy 5 perc helyett napokat szánunk rá hogy megoldódjon.



XMas WoW DEV

$0undX

a 2010-essel hibátlanul fordul ha nem akkor azt te basztad el nem kell ide a hajjaj

Kerge

Egy kérdés $oundX te idegbeteg vagy? Mert amikor valaki kicsit megsérti az érdekes "Elméleteidet" akkor te egyből a torkának ugrasz...
1. Honnan tudhattam volna hogy azzal lefordul?
2. Gondolod, hogy a 75Kb/s es netemmel majd nekiállok leszedni a 2010-es is?
3. A "hajhaj" csak csak egy "Költői eszköz" ;)
4. az előző hsz-emből kimaradt egy "mint" és egy "volna" szócska ezért lehet hogy kissé félreérthető... :D
Helyesen:
Idéz
azért nem az error-t írtam, mert sztem így mindenki jobban járt mint, hogy 5 perc helyett napokat szántunk volna rá hogy megoldódjon.



XMas WoW DEV

$0undX


Kerge

xD ne lopd a szövegemet....
1. Nem fogom leszedni 1 nap alatt, hogyha más aki ráér, és szívesen segít megcsinálja nekem.
(Ez esetben AximCore -nak köszönöm a segítséget!)
$oundX téma lezárva xD haggyuk egymást.



XMas WoW DEV

$0undX

Nem fog elindulni mert kellenek neki a keretrendszer fájlai de próbálkozz csak nyugodtan, én szívesen hagylak.

Kerge

Szoptad $oundX, mert ELINDULT! És át is convertálta mind az 5 scriptet amit kellett neki.



XMas WoW DEV

Powered by EzPortal