Általános kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 július 26, 11:03:56 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

blackice

az mitől van hogy amit LK idéz zombikat azok se nem spelleznek se nem ütnek jönnek utánam de nem ütnek holott a scriptben benne van a spelljük

NevemSenki

Script Name jól van kitöltve a DB-ben?

Üdv.: Senki

Lackó

Nah,megpróbálkoztam,egy másik féle módon,most csak lehet,hogy várnom kellett volna a spellezésig,de vártam még kb 1 órát,és akkor sem spellezett a rogue bossom.Script: http://pastebin.com/fq8NuCX62.4.3-as coren csináltam,ne felejtsétek el.Jah,és az SQL:http://pastebin.com/S7sWez2X

NevemSenki

Ha most sem akarja az Igazságot, akkor szerintem az a baj, hogy a Timerek túl közel vannak egymáshoz.
Ez nem biztos, ez csak az én ötletem.

Üdv.: Senki

Lackó

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2010 július 29, 10:08:21 DÉLELŐTT
Ha most sem akarja az Igazságot, akkor szerintem az a baj, hogy a Timerek túl közel vannak egymáshoz.
Ez nem biztos, ez csak az én ötletem.

Üdv.: Senki
Neked működött a script?Amit,te írtál  meg,az a spelles,amit BlueRák írt még,a spell/timerekről?

kagebunshin


Esetleg még az zavarhatja, hogy amiket megadtál spelleket energy-be kerülnek és mivel a mobnak nincs ezért nem castol. Csak egy tipp nem vagyok biztos benne.
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

DoomKiller

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2010 július 29, 10:08:21 DÉLELŐTT
Ha most sem akarja az Igazságot, akkor szerintem az a baj, hogy a Timerek túl közel vannak egymáshoz.
Ez nem biztos, ez csak az én ötletem.

Üdv.: Senki

Nemhinném, hogy túl közel lennének, vagy, hogy ez egyáltalán okozhat bajt. Az okoz, ha mind egyszerre van.

Skyne

Vagy ha castolás közbe kezdenéd a kövi spell castolását is...

Lackó

Megpróbáltam más spellel,a Frostboltal,az volt egyedül,és nem sikerült.

Chaze117

hello egy egyedi PVP szervert akarok csinálni (trinity-t használok) és belogolásnál minden player megkapja ezt a spellt http://www.wowhead.com/spell=58729 de sehogyan sem debuffolható :S
Nekem olyan kéne hogy ha a játékos megmozdul akkor automatikusan debuffolódik.
Ezt azért szeretném beletenni mert valószinűleg FFAPVP szerver lesz és amíg a töltöképernyő megy és már bennvan a karakter ne gyakják le...

Bluerák

Re:
#25
Ez nem j

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Chaze117

nagyjából világos csak a timerek működését leírhatnád picit részletesebben.... vagy mondjuk ha ezt beteszem az onlogon alá az on_events.cppbe már működik?

Bluerák

Re:
#27

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

DJ

#28
Srácok valaki nem tudna nekem dobi egy Teleport Scriptet amiben benne vannak a fővárosok allinak hordának és dungeonok meg instancek?Nem quest teleportos hanem sima scriptet telepítés meg üzembehelyezés nem kell azt már tudom:)Előre is köszönöm:)

NevemSenki

Alakítsd át az Ulduar teleportert.
Abban benne van a szerkezet, csak átírod a neveket, és a kordinátákat, ha akarsz adhatsz hozzá, vagy vehetsz el belöle.
Én az alapján csinálnám.  :)

Üdv.: Senki

Powered by EzPortal