Forgatási Probléma!

Indította Dark, 2010 július 30, 08:26:17 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Dark

Üdv!
Bocsi az új Topic-ért de ez nagyon fontoss!
Az lenne a bajom ha akármien emulátort akarok leforgatni több gépen is próbáltam egyiken hibát jelzett ki a másikon gond nélkül végig futott ám de az eredmény az ugyan az volt!

1>------ Build started: Project: shared, Configuration: Release Win32 ------
1>Getting Version...
1>Build log was saved at "file://f:\Darkfighters cuccok\darkfihters\szerver alap\Trinitycore build 9089 for client 335a\win\VC90\shared__Win32_Release\BuildLog.htm"
1>shared - 0 error(s), 0 warning(s)
========== Build: 1 succeeded, 0 failed, 11 up-to-date, 0 skipped ==========

Ezt kaptam mikor minden gond nélkül lefutott de.....

Ugye bár nekem ezeket a fájlokat kéne megkapnom!:
TrinityRealm.exe
TrinityCore.exe
TrinityScript.dll
libeay32.dll
libmySQL.dll
dbghelp.dll
TrinityRealm.conf.dist
TrinityCore.conf.dist
ACE.dll

De most én csak ezeket kapom meg
:
TrinityRealm.exe
TrinityCore.exe


libmySQL.dll

TrinityRealm.conf.dist
TrinityCore.conf.dist
ACE.dll

És így az emulátor a .dll fájlokra hivatkozva nem indul el.
Valami ötlet hogy miért lehet???
Mint mondtam majdnem mindegyik revnél ilyet csinlál nekem!

DoomKiller

Próbáld meg a legfrissebb revvel, és bizonyosodj meg róla, hogy Releaseled, más nem jut az eszembe, soha nem találkoztam még ilyennel.

Máskor pedig inkább ide írd: http://infobarkacs.hu/index.php?topic=4709.0 :)

Skyne


NevemSenki

+1, nekem sokszor segített.

Üdv.: Senki

ident

Akárhányszor kifogtok egy olyan revet ami két javítás közt van vagy épp csak typo hibás, nyílik egy topic :) Erre a legjobb módszer ha nem fordul le akkor várni kell 1-2 órát és megnézni újra a repo-t hogy jött-e javítás.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

$0undX

Mi következik ebből? , hogy nagyon sokan használják és szeretik a tc-t ami jogos mert az egyik legjobb emu.  :)

Skyne

Idézetet írta: $0undX Dátum 2010 augusztus 01, 10:11:39 DÉLELŐTT
Mi következik ebből? , hogy nagyon sokan használják és szeretik a tc-t ami jogos mert az egyik legjobb emu.  :)

inkább nagyonsok olyan aki nem ért hozzá csak csinálja (sajnos)...

NevemSenki

#7
Mert te már úgy születél hogy ismerted?  :D
Te mikor letöltötted az 1. TC-det, már egyből elkezdted írni Algalon Scriptjét?
Van erre egy durvább is, de ezt már nem írom ide.:
http://pastebin.com/bHWLmRfG
Nem értem egyszerűen hogy miért kel már majdnem minden témában ilyen dolgokat olvasni, ilyen lenéző, kritizáló.. ne menjünk bele.

Ez csak az én egyedi OFF véleményem, nem kérek rá választ.


Dark sikerült megoldani a problémát?

Üdv.: Senki

Skyne

#8
én mégis válaszolnék, nem azzal van itt a probléma hogy nemtudnak egyből mindent, ebbenigazad van, de nemcsak az hsz-emet kelett volna elolvasnod. a probléma itt az hogy nagyonsokan writeonly módba kerülnek rögtön regelés utánn, és ha valami nemsiekrül egyből nyílik a topic, ahelyett hogy előbb kicsit utánnaolvasnának a  dolognak.

$0undX

de tudod míért?, azért mert kényelmesebb az hogy wowemuf->új topic->leírom mi a bajom aztán ülök a seggemen míg más kitalálja mint a google->keresés->és 1 kicsit dolgozok én is a kereséssel.

NevemSenki

Idézetet írta: Skyne Dátum 2010 augusztus 05, 12:34:41 DÉLUTÁN
én mégis válaszolnék, nem azzal van itt a probléma hogy nemtudnak egyből mindent, ebbenigazad van, de nemcsak az hsz-emet kelett volna elolvasnod. a probléma itt az hogy nagyonsokan writeonly módba kerülnek rögtön regelés utánn, és ha valami nemsiekrül egyből nyílik a topic, ahelyett hogy előbb kicsit utánnaolvasnának a  dolognak.

Ez sajnos így van. De ezt meg lehetne akadályozni. Reggelés után 10-14 napig nem tudna hozzászólást írni, csak olvasni. Az alatt valami kis dolog úgyis megfogalmazódna benne erről az egészről.
És lehet hogy akkor nem lenne ez a Topic sem, és a " DJ kérdései " Topic sem.

Én Reggelés után az 1. hozzászólásomat vagy 8-10 nap múlva tettem fel.
( Ha jól emlékszem ) Mert addig éreztem hogy építő jellegűt úgysem nagyon tudok hozzászólni.
Max kérdezni tudok. és amikor már végképp nem értettem az egészet, kérdeztem.  :D

Üdv.: Senki

redbika

nem tudom csak én vagyok a béna vagy nem tudom :D de nekem sosem jött eddig össze a trinity core fordítási dolog...
mindig ugyan azok a hibák: kegyetlenül lassan fordul le, és mindig hibával tér vissza... míg az arcemunál és társainál maximum 5perc alatt lefordul, eddig sosem tért vissza hibával (kivétel mikor elcsesztem a scriptet de az nem lényeg :D ) szóval ha valaki tudna nekem ebben a dologban segíteni azt nagyon meghálálnám (körülbelül egy ilyen szájbarágós megoldáson mint pl: ezt ide és ide másold inenn, stb... :D )
előre is köszike  ;) :-*

Rhagnus

Na, látom sok segítőkész fórumozóval bír ez a topic is :)
Magam is sokszor találkoztam ezzel a problémával. Régi (7xxx) reveket simán le tudtam forgatni de az újabbakat valahogy nem. 9147-es revvel sokat bíbelődtem, mire rájöttem, h kellenek hozzá az open ssl fileok.
http://code.google.com/p/trinitycore/downloads/detail?name=8722_openssl_libs.zip
Ezeket be kell tenni a letöltött trinity mappa externals könyvtárába!
Ez így sikerült is, azóta is ezzel megy a szerverem. Sajnos frisebb 93xx trinityt még nem sikerült leforgatnom, ott már cmake meg miegyébb is kell.
Remélem tudtam segíteni!

Ui.: Jómagam is egyetértek a fent szólókkal, mindenki maga találjon megoldást, hisz így tanul az ember, de vegyétek figyelembe, hogy nem mindenkinek van annyi ideje mint nekünk...

DJ

+1 Sound ez tényleg így van példa én^^ de én is most már próbálok arra törekedni, hogy magam oldjam meg és ne mindig új fölösleges topicokat nyitni:)

$0undX

na jól van dj, látom elindultál a fejlődés útján, sok sikert és jó "fejlődést"  :)

Powered by EzPortal