A Nagy Cataclysm Téma

Indította TheMain, 2010 július 31, 10:18:32 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

boss74

Én vegyes érzelmekkel várom ezt akieget...mert kitudja mikorra lesz belöle tört...ha lesz egyáltalán...ha nem akkor lehet h eredetire befizetek  ;)


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Denzor

Idézetet írta: Essmose Dátum 2010 augusztus 19, 07:57:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2010 augusztus 19, 11:26:42 DÉLELŐTT
Én pénzt biztos nem adok ki érte, nincs az az Isten! Lehet az bármilyen jó. Éppen elég nekem a Villanyszámlát, és a Nete fizetni. Mert hogy ott nincs Bugg, sok a játékos. Hát engem nem nagyon izgat..
Elég sokáig kel fizetned hogy az összes Achievementet meg tud csinálni, mert ha nem fizeted szevassz tavasz.
Tört az ingyenes, igaz hogy buggtanya, de itt is ugyanolyan emberek játszanak. A bugok pedig szépen lassan eltűnnek. Szóval én nem fizetek azért, amit ingyen is tudok csinálni.
De ezek itt olyan élmények...
Hát szerintem nekem is volt élményem törtön amikor ezt! megszereztem.
Heteket könyörögtem a GM-enek hogy javítsák ki, mire kivertem az itemeket, nem két perc volt. És az volt az igazi öröm, amikor az utolsó Questet leadtam, és kitanultam a Bogarat. 3x rate alatt csináltam az egészet, és törtön nagyon nagyon ritka ez a bogár ( Blizzike szerveren ) Hát eddig ez volt a legnagyobb öröm amit eddig átéltem Törtön. Ott álltam vele Dalaranban, és mindenki csak lesett hogy ez honnan van. És mind ezt ingyen!
Szóval eredetin sincsenek akkora élmények. Mivel ezek mind megvannak törtön is, sőt ingyen.
Valakinek sikerült már ezt megszereznie akár törtön ( 3x rate ) akár eredetin? Mert eredetin is hiába működik minden, ott is elég ritka egy mount ez. Szóval ez élmény itt is, ott is. Ugyan olyan.

Üdv.: Senki
van bug eredetin  ..  
- Tocba p2 ben amikor  már nem mounton kell ülnöd néha az event reetelődik mikor meg akarod ütni a  bossokat  akkor eltünnek és kb 30 secet kell várni hogy újból megjelenjenek
-Pit of Saron utolsó bossa..   ha sárkányt elkezded ütni akkor  az egész event bebugosodik.. és nem  fog leszállni a  boss hanem a sárkányon ülve  fog lövöldözni
és még sorolhatnám.. :)

Tényleg ugyanolyan emberek játszanak rajta?
Vajon egy  tanyasi  talponálló kocsmába ugyanolyan emberek járnak mint egy  elit angol pub-ba? :)
ez nem elérhető játékosnak már..

Élmény?    öld meg lkt hcba. .az élmény.. öld meg haliont hcba.. az élmény :)  hidd el sok élmény van amit törtön nem fogsz megtapasztalni mert ha először ölöd le xyz  bosst nem fognak  chaten  gratulálni.. maximum elneveznek buggernek..  
emlékszem egy tört szerveren megölték  25 fős naxban  kel'thuzad-ot  és bevillant mindenkinek a realm first...  erre csak annyi reakció volt a chateken hogy biztos bebugolták mert ilyen nincs stb...



a hat nem nagyon mondanam hogy kocsma es vmi elit angol pub ha annyira akarnam enis megvehtnem a kartyat hogy wowozak minden honapba de en feleslegesnek tarton nem erzem ugy hogy szuksegem lenne ra tehet maradok a tortokon

NevemSenki

A 14 éves gyerek az Elite klubban is 14 éves lesz, és nálunk a kocsmában is.
És igen, kinek a Papa, kinek a Paplan.
Akkor mi értelme is van eredetire menni, ha az is tele van Buggal?
Buggot nem csak pénzért lehet venni, törtön ingyen osztogatják.  :D
Nem attól lesz élmény valami hogy milyen nehéz volt, vagy hogy mi a reakciója arra a bizonyos cselekedetre a többi embernek.
Hanem az hogy neked mit jelent, nekem hiába mondja bárki hogy az a Bogár egy hülyeség, nekem nem az.
Nekem Pl a 25 HC-k a hülyeségek.
Idéz
a hat nem nagyon mondanam hogy kocsma es vmi elit angol pub ha annyira akarnam enis megvehtnem a kartyat hogy wowozak minden honapba de en feleslegesnek tarton nem erzem ugy hogy szuksegem lenne ra tehet maradok a tortokon

Nekem is ez a véleményem KB.

Üdv.: Senki

$0undX

kíváncsi vagyok a véleményetekre, ki mit gondol arról hogy lesz-e emu cataclysm-hez?
ha lesz akkor fel tudja hozni a tc csapat olyan szinte mint amilyen most az emu eredetihez képest?
szerintetek a blizzard minden kliens update-kor az ÖSSZES opcode-ot megváltoztatja véletlenszerűen?
Szerintetek ez az egész random opcode, és egész kliens védelmi sorozat arra megy ki hogy leállítsák a privát szervereket? de mért állítanák le? nekik ez ingyen reklám.
Hogy fogja a cataclysm érinteni az adatbázist?


Skyne

#110
Idézetet írta: $0undX Dátum 2010 augusztus 20, 09:13:57 DÉLELŐTT
kíváncsi vagyok a véleményetekre, ki mit gondol arról hogy lesz-e emu cataclysm-hez?
ha lesz akkor fel tudja hozni a tc csapat olyan szinte mint amilyen most az emu eredetihez képest?
szerintetek a blizzard minden kliens update-kor az ÖSSZES opcode-ot megváltoztatja véletlenszerűen?
Szerintetek ez az egész random opcode, és egész kliens védelmi sorozat arra megy ki hogy leállítsák a privát szervereket? de mért állítanák le? nekik ez ingyen reklám.
Hogy fogja a cataclysm érinteni az adatbázist?


nem arra megy hogy leállítsák, csak durván visszalökjék a fejlődésünket, rájöttek ők is arra mint amiről most itt vitáztok, hogy egész jó játékélményt elhet elérni törtön is, most bedobnak millió újdonságot, + 1-2 viszonylag egyszerűen (a részükről) kivitelezhető védelmet, és máris elérték hogy az új dolgokért mindekinek fizetnie kell mert kitudja sikerül-e megcsinálni törtön (valószínűigen) és ha sikerül is MIKORRA.
Cataclysm vs db.: lehet újrakezdeni az egészet kb. mivel azroth teljesen máshogy néz ki, minnde máshol is van... Ami előny megmarad, az a struktúra, ez már megvan, készvan jólműködik, csak újra fel kell tölteni (talán Outland és Northrend 1-1 része is megtartható)

riDDler

Idézetet írta: $0undX Dátum 2010 augusztus 20, 09:13:57 DÉLELŐTT
kíváncsi vagyok a véleményetekre, ki mit gondol arról hogy lesz-e emu cataclysm-hez?
ha lesz akkor fel tudja hozni a tc csapat olyan szinte mint amilyen most az emu eredetihez képest?
szerintetek a blizzard minden kliens update-kor az ÖSSZES opcode-ot megváltoztatja véletlenszerűen?
Szerintetek ez az egész random opcode, és egész kliens védelmi sorozat arra megy ki hogy leállítsák a privát szervereket? de mért állítanák le? nekik ez ingyen reklám.
Hogy fogja a cataclysm érinteni az adatbázist?


LoL mintha legalább vmi összeesküvés elméletet olvasnék  :D :D(reggel van még)
na a lényeg az h valószinű lesz emu az más kérdés h kb sandbox szintü
a másik lehetőség h 1 elmebeteg őrült ir 1 botot eredetire amivel minden négyzetcentiméterét átjárja a wownak opkódokat gyüjtve be
na kb ennyi mindenki döntse el maga
i (l) C++
i (l) *nix

Essmose

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2010 augusztus 20, 01:18:24 DÉLELŐTT
A 14 éves gyerek az Elite klubban is 14 éves lesz, és nálunk a kocsmában is.
És igen, kinek a Papa, kinek a Paplan.
Akkor mi értelme is van eredetire menni, ha az is tele van Buggal?
Buggot nem csak pénzért lehet venni, törtön ingyen osztogatják.  :D
Nem attól lesz élmény valami hogy milyen nehéz volt, vagy hogy mi a reakciója arra a bizonyos cselekedetre a többi embernek.
Hanem az hogy neked mit jelent, nekem hiába mondja bárki hogy az a Bogár egy hülyeség, nekem nem az.
Nekem Pl a 25 HC-k a hülyeségek.
Idéz
a hat nem nagyon mondanam hogy kocsma es vmi elit angol pub ha annyira akarnam enis megvehtnem a kartyat hogy wowozak minden honapba de en feleslegesnek tarton nem erzem ugy hogy szuksegem lenne ra tehet maradok a tortokon

Nekem is ez a véleményem KB.

Üdv.: Senki

elfelejted.. elite  pub-ba nem megy be a csöves egy felesért.. mert jól tudja hogy van egy szinvonal , kell egy kis pénz hogy kifizessen egy felest
mindenféle metaforát félretéve  nagyon sok hülye embert megállít az hogy havonta  fizetni kell a játékért..
"Akkor mi értelme is van eredetire menni, ha az is tele van Buggal?"
Én ezekkel az apróbb bugokkal találkoztam..  mindne tökéletesen működik..  van normális aréna rendszer mennek az összes bgk  insták és még sok sok  dolog.. a különbség  tört és eredeti között hogy én találtam eredetin 5 hónap wowzás után  5 hibát, ha meg felmegyek egy tört szerverre  5 perc alatt találok 50 hibát :)
Mint mondtam a Bogár amit elkértek gmtől nem szerezhető már meg.. egy event  részéhez tartozott  réges régen.. az hogy olyan jó arc volt  a gm hogy  neked megadta a küldit az saját magát jellemzi.


Doomkiller
"Az pedig lehet, hogy hülyeség, hogy eredetin tolom, mert húúha milyen **** gazdag lehetek... nem így van sajnos. Azért jöttem el a tört szerverekről, mert meguntam ha arénán nyerünk, duelban nyerek, bg-n, stb., akkor más nem megy mint a "kis k*csög bugger low", és még sorolhatnám. Ilyen eredetin NINCS, én még nem találkoztam vele, eredetin az emberek tudnak veszíteni. "

+1   :)    kinek mennyit ér meg egy játék..   régen én is azt gondoltam hogy hülyeség eredetin tolni..  hát  egyszer próbáljátok ki..  Ott nincs
olyan ember  aki  gm haverja és beaddoltatta a wrathfullt..   ott nincs  oylan hogy  este 4 kor  bemegyünk arénázni mert akkor lehet felhúzni a ratinget.. :)    ott nincs WPE pro  hack :)


"kíváncsi vagyok a véleményetekre, ki mit gondol arról hogy lesz-e emu cataclysm-hez?"
ha belegondolok hogy 1.12-n kezdtem a wow emulálással foglalkozni   elmondható hogy most már minden spell  talent úgy működik  95%-ban mint ahogy kell.. a kérdés hány  hónap kell hogy az új talentfák működjenek..   ez a viccesebb része szerintem minimum  fél év

"Szerintetek ez az egész random opcode, és egész kliens védelmi sorozat arra megy ki hogy leállítsák a privát szervereket? de mért állítanák le? nekik ez ingyen reklám."
Ingyen reklám? Milka csokinak is kell reklám akkor jó kis penészes romlott csokikat kezdjünk el osztogatni mert ez tök jó reklám :)

"Hogy fogja a cataclysm érinteni az adatbázist?"
Phasing lesz mindenhol.. nem hiszem hogy annyira bonyolult lesz...

wex

az opcode-okrol mar beszeltek tc forumon es van aki azt tartja hogy meg csak most valtoznak a beta miatt, kesobb maradni fognak mint idaig is... de ottvan TOM_RUS az opcode **** szoval majd kieszel az valamit ha ugy jon ki :D

Denzor

ez nem is ide tartozik de meg szeretnem kerdezni mert ti profik vagytok hogy talalkoztatok mar ezzel a youtube video erroral vagy hasonloval hogy nem engedi lejatszani a videot "This video contains content from Sony Music Entertainment, who has blocked it in your country on copyright grounds." szoval a sony betiltotta a videoilyikat az orszagomba (romania) :P hogy ilyne hulye video errorokat hogy tom eltorolni ? pl hogy amerikai ipcimem legyen de hogy ? szoval plz help ha tudok vmit itjatok le

Skyne

#115
Idézetet írta: Denzor Dátum 2010 augusztus 20, 05:20:44 DÉLUTÁN
ez nem is ide tartozik de meg szeretnem kerdezni mert ti profik vagytok hogy talalkoztatok mar ezzel a youtube video erroral vagy hasonloval hogy nem engedi lejatszani a videot "This video contains content from Sony Music Entertainment, who has blocked it in your country on copyright grounds." szoval a sony betiltotta a videoilyikat az orszagomba (romania) :P hogy ilyne hulye video errorokat hogy tom eltorolni ? pl hogy amerikai ipcimem legyen de hogy ? szoval plz help ha tudok vmit itjatok le
és ezt ide?? vmeik modi dobja ki ezzel a hsz.-el együtt.

Nézdmeg ezt: http://hu.wikipedia.org/wiki/Proxy

Denzor

Idézetet írta: Skyne Dátum 2010 augusztus 20, 05:31:39 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Denzor Dátum 2010 augusztus 20, 05:20:44 DÉLUTÁN
ez nem is ide tartozik de meg szeretnem kerdezni mert ti profik vagytok hogy talalkoztatok mar ezzel a youtube video erroral vagy hasonloval hogy nem engedi lejatszani a videot "This video contains content from Sony Music Entertainment, who has blocked it in your country on copyright grounds." szoval a sony betiltotta a videoilyikat az orszagomba (romania) :P hogy ilyne hulye video errorokat hogy tom eltorolni ? pl hogy amerikai ipcimem legyen de hogy ? szoval plz help ha tudok vmit itjatok le
és ezt ide?? vmeik modi dobja ki ezzel a hsz.-el együtt.

mondtam hogy nem ide kellene de ti prok vagytok ertetek dolgokhoz :P

NevemSenki

TDB-ben a küldisorozat végigcsinálható, kivéve az utolsó küldi, mert nincs hozzárendelve a Quest az Objecthez.
Olyan apróságok hogy PL Ragnaross-ból nem esik az Item. És egy Outdoor Raid küldi kelett jvítani mert nem számolta.
Az a felirat KB 1 hónapja került fel Wowheadra. ( This item is no longer available within the game.)

És szerintem lesz Emu Cata-ra is, ahogy eddig mindent sikerült megcsinálni, most is sikerülni fog. És szerintem elég gyorsan. TC-sek nem hülyék, kitalálnak valamit. De én nem várom annyira ezt a kieget.

Üdv.: Senki

DoomKiller

Ezzel nem vagy egyedül, én is maradnék még lich kingen, ráadásul nagyon sok a változás, emlékszem még anno mennyire vártam a wotlk-ot, de ezt fele annyira sem várom, de azért egy-két dolog ami tetszik:

- Új guild rendszer.
- Új szigetek, areák.

$0undX

az elején én se vártam annyire de mikor megnéztem 1 videót a goblin és worgen kezdőről megváltozott a véleményem  :D

Powered by EzPortal