A Nagy Cataclysm Téma

Indította TheMain, 2010 július 31, 10:18:32 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Aucor


wex

Idézetet írta: BlueRák Dátum 2010 augusztus 11, 10:48:50 DÉLELŐTT
Idéz
Cataclysm isn't going to affect us at all since there will never be a server for Cataclysm.

Let me 'splain -- no, that would take to long -- let me sum up...

Even if allllllll the other security features that blizz is adding in the 4.0 client could be defeated, there is ONE that will never be defeated: random opcodes.

What that means is that at EVERY SINGLE client switch, we would have to redo *every single* opcode. Not saying it isn't possible, and there will probably be some morons out there that try it, but they will be wasting SO much time, on every client switch, JUST on opcodes, that they will never have time to actually work on the emulator.

So, with that said, unless there is some breakthrough miracle, Trinity will never have a 4.x+ server.

So, TankGirl, you will get your wish :) We are collecting as much 3.x data as we can so that when blizz switches we will have data to continue on.

-- Brian

Forrás: http://forum.trinitycore.org/topic/25365-how-will-cataclysm-affect-tdb/
érdemes még tovább olvasni :D és Brian második hozzászólását is ez után...

Idéz
Anyone that says the wow emu scene will continue after blizz switches to 4.x is blowing smoke up your butt

ident

Wex pont emiatt gyűjtenek be mindent bétából, mert senki sem tudja mi lesz majd és mindenki durrantani akar majd hogy övé az első cata-emu. Előre látom TC fórumon vagy 2 hónapig napi 5-10 topic hogy mikor tér már át catára :D
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

boss74

Sztem ezt még erőltetni korai...láttam pár egyedi cata repackot is.De fel nem tenném,sok értelme nem volna.


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Denzor

ezt meg kell nezzetek nagyonj sok uj kep lett felrakva az uj buildrol 12759  az mmon http://www.mmo-champion.com/

Megax


TheMain

Hmmm, de jók az új load screenek, azon gondolkodom, lehet csinálok egy modot a 3.3.5höz, hogy ezeket a képeket használja. De, csak akkor töltöm föl, ha érdekel valakit :P Szal ha kell írjatok :)

RaZoR93


TheMain

El is készült, elvileg támogatja az összes 3.x.x-es klienst de lehet hogy a 2.x.x ás 1.x.x-eket is. 3.3.5ön 3.3.3an, 3.3.2őn teszteltem. :)

Csak dobjátok be a Data mappába(meg nem árt kicsomagolni :P): Link

RaZoR93


Megax

Nálam valamiért nem müködik 3.3.2-ön probálom és linux-on (bár nem hiszem hogy köze lehet). Probáltam nevét cserélni hátha felismeri de úgy tünik nem látja vagy nem tudom. Valami ötleted van hogy mi lehet baja?

TheMain

#86
Data mappába tetted? A többi patch.MPQ közé kell, és persze ki kell tömöríteni. Próbáld átírni patch-4.MPQ-ra, az hátha segít. Nemhinném, hogy linuxxal lenne a baj, de bármi megtörténhet.

RaZoR93: Örülök, hogy tetszik :)

Megax

#87
TheMain nem ma keztem az

TheMain

#88
Bocsi, nem akartalak megsérteni. Énse nagyon tudom, mi lehet a baja, azért írtam ezeket. Linux alatt nem tudom működnek-e az ilyen módosítások, attól függ, hogy a wowod beolvassa-e az új fájlokat. Megpróbálhatod máshogy is elnevezni, pl.: common-3.MPQ. Ha végképp nem megy a dolog akkor csomagold ki az MPQ-t és az enGB mappádban lévő locale-enGB.MPQ-ban lévő fájlokat írd felül. Viszont akkor nemárt egy biztonsági másolatot csinálni róla :)

EDIT: Felvettelek msn-re hátha meg tudjuk oldani vhogy.

Megax

Rendben ha emesene jelez elfogadom különben meg nekem enus-em van bár kétlem hogy az sok gondot jelentene.

Powered by EzPortal