A Nagy Cataclysm Téma

Indította TheMain, 2010 július 31, 10:18:32 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Skyne

én betettem, 3.3.3: ok, 3.3.2: ok, 3.3.5: ok, holnap megnézem majd 2.4.3-on is egy pici hiba hogy az ablak jobb sarkához igazítja a képeket, de attól szép thx

TheMain

Sikerült megoldani a problémát kiderült, hogy van egy wide változat is, azt is lecseréltem itt a frissebb változat linkje: Link, akinek eddig nem ment remélem most fog :)

DoomKiller

Nem tudom, hogy mennyien hallott

wex

http://www.youtube.com/watch?v=Q1bP-m_BwX0
te jo isten... na ez már quest sorozat! xD
még 1 erős ok miért lesz jobb eredetizni... törten meg fognak hülyülni mire ezeket megvalósítják...

Skyne

epic. epic. epic. nah ezért fogok eredetin játszani!

Gubi

Hát igen :) Örülök is hogy átmentem eredetire. Szépen sorban elkezdtem questelgetni Cataclym bétában, Mount Hyjal questsorozatot végigvittem az utsót kivéve mert sajnos akkor bugos volt, bementem Vashj'ir-ba is és ezek tényleg nem olyan küldik mint amitől anno sokat szenvedtem: pl szedj össze 10 denevérsz*rt és vidd oda xy-nak...

Ez lesz az első olyan kiegészítő, aminek a megjelenésétől fogva fenn leszek eredetin, úgyhogy kíváncsian várom a pre-eventeket is és azt hogy mikor 'dinggel' be az első realm first achievement :)

Denzor

ez nem anyira cataclymshez tartozik de tudja vki hogy hol van a 169 mapid mert el akarok jutni Emerald-ba csak anyi hogy nem tom a 169 mapid meret csak ugy tok eljutni oda aszem :P

NevemSenki

Én pénzt biztos nem adok ki érte, nincs az az Isten! Lehet az bármilyen jó. Éppen elég nekem a Villanyszámlát, és a Nete fizetni. Mert hogy ott nincs Bugg, sok a játékos. Hát engem nem nagyon izgat..
Elég sokáig kel fizetned hogy az összes Achievementet meg tud csinálni, mert ha nem fizeted szevassz tavasz.
Tört az ingyenes, igaz hogy buggtanya, de itt is ugyanolyan emberek játszanak. A bugok pedig szépen lassan eltűnnek. Szóval én nem fizetek azért, amit ingyen is tudok csinálni.
De ezek itt olyan élmények...
Hát szerintem nekem is volt élményem törtön amikor ezt! megszereztem.
Heteket könyörögtem a GM-enek hogy javítsák ki, mire kivertem az itemeket, nem két perc volt. És az volt az igazi öröm, amikor az utolsó Questet leadtam, és kitanultam a Bogarat. 3x rate alatt csináltam az egészet, és törtön nagyon nagyon ritka ez a bogár ( Blizzike szerveren ) Hát eddig ez volt a legnagyobb öröm amit eddig átéltem Törtön. Ott álltam vele Dalaranban, és mindenki csak lesett hogy ez honnan van. És mind ezt ingyen!
Szóval eredetin sincsenek akkora élmények. Mivel ezek mind megvannak törtön is, sőt ingyen.
Valakinek sikerült már ezt megszereznie akár törtön ( 3x rate ) akár eredetin? Mert eredetin is hiába működik minden, ott is elég ritka egy mount ez. Szóval ez élmény itt is, ott is. Ugyan olyan.

Üdv.: Senki

wex

IdézSzóval én nem fizetek azért, amit ingyen is tudok csinálni.

Hááát...gondolom nem csak én nem egyeznék veled :)
Aki kiprobálta eredetit azért azt nem lehet törtel összehasonlítani akárhogy nézzük...
Na de hát ki hogy gondolja...

Denzor

#99
aki hulye es van penze nyugottan fizesen egy jatekert es foleg kocka hogy a gep elott uljun egesz nap gg neki

Skyne

lol bírom az ilyeneket, sokáig énis ilyen voltam, aztán kipróbáltam milyen is eredetin ez az egész, és nemhiszitek el, rengeteg olyan apróság van, ami törtön hiányzik, eredetin viszont megadja az egész dolog feelingjét (és itt nem arra gondolok hogy xy insta nemmegy törtön), de aki ezt nem próbálta ki soha nem is fogja megérteni

DoomKiller

Denzor mielőtt 11millió embert szidsz le, előbb tanulj meg írni ;)

TheMain

Légszíves haggyátok abba az offolást, valaki fizet a játékért, valaki nem. De senki nem lesz hülye attól még hogy ezt vagy azt teszi! Kinek a pap kinek a papné.

Egyébként, láttátok már a Cata borítókat? Ha kicsit lejjebb görgettek itt akkor láthatjátok őket. Szerintem szépek lettek :P

kaelwow

Sziasztok szép a boritó ;) Hogy egy kicsit beleszóljak a fizet nem fizet érte dologba. Teljesen mindegy melyik utat válassza az ember ha örömet lelsz benne neked ugyis az lessz a megfelelő. Egyébként én is nagyon kiváncsi leszek a Cataclysm re mivel rukkolnak elő a megjelenésig a fejlesztők.

Essmose

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2010 augusztus 19, 11:26:42 DÉLELŐTT
Én pénzt biztos nem adok ki érte, nincs az az Isten! Lehet az bármilyen jó. Éppen elég nekem a Villanyszámlát, és a Nete fizetni. Mert hogy ott nincs Bugg, sok a játékos. Hát engem nem nagyon izgat..
Elég sokáig kel fizetned hogy az összes Achievementet meg tud csinálni, mert ha nem fizeted szevassz tavasz.
Tört az ingyenes, igaz hogy buggtanya, de itt is ugyanolyan emberek játszanak. A bugok pedig szépen lassan eltűnnek. Szóval én nem fizetek azért, amit ingyen is tudok csinálni.
De ezek itt olyan élmények...
Hát szerintem nekem is volt élményem törtön amikor ezt! megszereztem.
Heteket könyörögtem a GM-enek hogy javítsák ki, mire kivertem az itemeket, nem két perc volt. És az volt az igazi öröm, amikor az utolsó Questet leadtam, és kitanultam a Bogarat. 3x rate alatt csináltam az egészet, és törtön nagyon nagyon ritka ez a bogár ( Blizzike szerveren ) Hát eddig ez volt a legnagyobb öröm amit eddig átéltem Törtön. Ott álltam vele Dalaranban, és mindenki csak lesett hogy ez honnan van. És mind ezt ingyen!
Szóval eredetin sincsenek akkora élmények. Mivel ezek mind megvannak törtön is, sőt ingyen.
Valakinek sikerült már ezt megszereznie akár törtön ( 3x rate ) akár eredetin? Mert eredetin is hiába működik minden, ott is elég ritka egy mount ez. Szóval ez élmény itt is, ott is. Ugyan olyan.

Üdv.: Senki
van bug eredetin  ..  
- Tocba p2 ben amikor  már nem mounton kell ülnöd néha az event reetelődik mikor meg akarod ütni a  bossokat  akkor eltünnek és kb 30 secet kell várni hogy újból megjelenjenek
-Pit of Saron utolsó bossa..   ha sárkányt elkezded ütni akkor  az egész event bebugosodik.. és nem  fog leszállni a  boss hanem a sárkányon ülve  fog lövöldözni
és még sorolhatnám.. :)

Tényleg ugyanolyan emberek játszanak rajta?
Vajon egy  tanyasi  talponálló kocsmába ugyanolyan emberek járnak mint egy  elit angol pub-ba? :)
ez nem elérhető játékosnak már..

Élmény?    öld meg lkt hcba. .az élmény.. öld meg haliont hcba.. az élmény :)  hidd el sok élmény van amit törtön nem fogsz megtapasztalni mert ha először ölöd le xyz  bosst nem fognak  chaten  gratulálni.. maximum elneveznek buggernek..  
emlékszem egy tört szerveren megölték  25 fős naxban  kel'thuzad-ot  és bevillant mindenkinek a realm first...  erre csak annyi reakció volt a chateken hogy biztos bebugolták mert ilyen nincs stb...


Powered by EzPortal