Buffer NPC

Indította DJ, 2010 augusztus 03, 05:05:40 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

DJ

A Mai nap forgattam egy emut és beleforgattam azt a buffer npc-t amit Action rakott fel tökéletesen működik .gm on-ba de a játékosok nem tudják használni sőt még ki sem tudják jelölni....Segítsetek!

DoomKiller

DJ,

Komolyan mondod, hogy minden kérdésednek egy topikot fogsz nyitni? Moderátor lennék már repülne is a Trashbe. De, hogy a témához is szóljak.

Adatbázisban csinálj neki egy új NPC-t, valószínűleg azzal lesz a gond. :)

DJ

De csináltam egy újat akkor mi a gond?

Skyne

mer van kérdéseknek topicja nemkel szemetelni...

ON:
Ha gm onba tudja használni akkor van neki npc, nézdát a flageket meg flags_extra meg stb. van erre wiki ne én keressem már meg neked...

DJ

Legalább annyit leírnál, hogy mire írjam át a flagjét?meg a flags_extrát?

Skyne

jah, meg ne csináljam véletlenül, használd az eszed meg a keresőt: http://trinitycore.info

kagebunshin


Ezt a linket tanulmányozd:
http://www.trinitycore.info/index.php/Creature_template_tc2

unit_flags->UNIT_FLAG_NOT_SELECTABLE  vagyis nem kijelölhető. Valószínűleg ez lesz a probléma.

Kivenni pedig úgy tudod a flag-et ha a saját npc-d unit_flags mezőjéből kivonod a flag melletti számot, jelen esetben a 33554432-őt.
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

DJ

De az a vicces, hogy nem annyi az unit_flagja hanem 4096 vagyis UNIT_FLAG_PVP szóval nem értem

Skyne

csinálj egy tök üres npc-t amiben csak ezt állítod be: entry, name, modeild1, faction: 35, flag:1, ScriptName, minden mást hagyj default értéken, aztán ha így működik, akor egyesével elkezdheted módosítani az értékeket, ha ígysem lesz jó akkor valami komoly gond van (vagy törölj cache mappát a kliensedbe, de gondolom ezt nem kell megemlíteni...)

Action

Ne .gm on-ba rakd le az npc-t, ki tudja..


Egyébként nem a script hanem az adatbázis határozza meg jelen esetben azt, hogy ki tudja használni.
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Speeros

Amit ti kerestek az a phasemask!
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

Skyne

Idézetet írta: Diver Dátum 2010 augusztus 04, 07:03:09 DÉLELŐTT
Amit ti kerestek az a phasemask!
Elég valószínű de ha már TC wikiből nemjött rá a hibára akor legegyszerűbb ha egy blank npc-t csinál azzal esélyes hogy nem lesz baj...

DJ

Már megy^^Köszi srácok:D

DoomKiller

Ilyenkor nem sértődne meg senki sem, ha leírnád, hogy mi volt a gond, valamint hogyan oldottad meg ;)

$0undX

#14
Nem akarom v

Powered by EzPortal