[*Projekt*]EmeraldCore -- Magyar fejlesztésű core TC2 alappal

Indította drestor, 2010 augusztus 04, 09:54:33 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

drestor

Sziasztok.

Szeretnék elindítani egy magyar fejlesztésű emu projektet melyhez fejlesztőket keressek, a célom egy kíváló és naprakész emulátor létrehozása. Repo illetve fórum is lesz a projekthez melyen egyébb finomságokat is találhatok a corehoz (scriptek - patchek). Terveim főleg a core-ból kimaradt dolgok berakása illetve a core hibák/bugok javítása. Aki szeretne csatlakozni a csapathoz, annak nem kell semmi mást tennie csak néhány feltételnek megfelelnie illetve elküldeni a jelentkezését.

Feltételek:
-Minimum 16 éves életkor (lehettnek kívételek).
-C++ tudás.
-Trinitycore2 függvények ismerete.
-Jó ha megy középszínten az angol. (Nem szükséges)

Jelentkezni E-mail-ben vagy MSN-en lehett:
MSN: aasasa@vipmail.hu
E-mail: imamking@freemail.hu

Véleményeket szívessen fogadok.

Bluerák

#1
Hmmm.
Szerintem van m

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM



Szilárd

Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

drestor

#5
Idézetet írta: zoomika Dátum 2010 augusztus 04, 11:20:56 DÉLUTÁN
http://svn.codingteam.net/emerald_emu/ ... ezt is hozzátenném azért..

Igen, tudok róla, már BlueRák felvílágosított és válaszoltam is rá ::)
Jah, értelek zoomika, most, hogy $0undX leírta ;) akkor szerintem maradhat ez a projektnév.


NevemSenki

Én is sok sikert kívánhatok csak.

16 már elmúltam 5 éve, c++ tudásom 1-10-es skálán 1,2 , Tc fügvények ismerete 1-10-ig olyan 2 , az angol pedig megy, de csak innen http://translate.google.hu/?hl=hu&tab=nT#en|hu|  :D

De ha véletlenül Db is készül, akkor az Eventeket elvállalom  :)

Hiányosságokat szeretnétek pótolni, egy ötlet lenne csak, Ahievementek, kicsit bonyolult ahogy van, és nem is nagyon akarnak működni. Ha valahogy le lehetne egyszerűsíteni az nem lenne hátrány szerintem  :)
De ze csak egy OFF ötlet lett volna  :)

Üdv.: Senki

Szilárd

Gondolom későbbi struktúraváltás lesz. Ezért lehet, hogy DB is készül majd hozzá. De igazából ezt most csak így valahogy kigondoltam. Nem tudom előre, hogy hogy tervezi Drestor
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

NevemSenki

Akár hogy is lesz, én ezt bevállalom ha szükség lesz rá.

Ami itt van azt mindet.  :)

http://www.wowhead.com/events=1

Üdv.: Senki

Markmester

Szerintem nincs értelme még1 trinity projectnek már így is van egy rakás, és amúgy jobban jársz ha felrakod inkább a patcheidet tc-fórumra. Nem leszólni szeretném, de ebből sokkal többet már nem fogtok kihozni szerintem, mint a tc team, kivéve ha csak le nem tudjátok faragni a rendszer igényét vmi ascent alapú emu szintjére, mert akkor már megérte (de sztem ez lehetlen)  :)

tényleg ne utáljatok csak leírtam amit gondolok.


Markmester ejtsd: LE NE EJTSD!!!!!!!

ArcEmu - "Alcohol Rehabilitation Center for Enthusiastic Moms and the Unemployed"

drestor

Idézetet írta: Markmester Dátum 2010 augusztus 05, 09:08:46 DÉLELŐTT
Szerintem nincs értelme még1 trinity projectnek már így is van egy rakás, és amúgy jobban jársz ha felrakod inkább a patcheidet tc-fórumra. Nem leszólni szeretném, de ebből sokkal többet már nem fogtok kihozni szerintem, mint a tc team, kivéve ha csak le nem tudjátok faragni a rendszer igényét vmi ascent alapú emu szintjére, mert akkor már megérte (de sztem ez lehetlen)  :)

tényleg ne utáljatok csak leírtam amit gondolok.

Nemgond, minden véleményt szívessen fogadok, viszont ezt a mondatodat "Nem leszólni szeretném, de ebből sokkal többet már nem fogtok kihozni szerintem, mint a tc team," megkérdőjelezném, többet biztos nemtudunk nyújtani de tc2-ben azért van hiányosság nem kevés, mi ezeket szeretnénk pótolni.

Skyne


Bluerák


MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Markmester

Idézetet írta: Drestor Dátum 2010 augusztus 05, 09:13:17 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Markmester Dátum 2010 augusztus 05, 09:08:46 DÉLELŐTT
Szerintem nincs értelme még1 trinity projectnek már így is van egy rakás, és amúgy jobban jársz ha felrakod inkább a patcheidet tc-fórumra. Nem leszólni szeretném, de ebből sokkal többet már nem fogtok kihozni szerintem, mint a tc team, kivéve ha csak le nem tudjátok faragni a rendszer igényét vmi ascent alapú emu szintjére, mert akkor már megérte (de sztem ez lehetlen)  :)

tényleg ne utáljatok csak leírtam amit gondolok.

Nemgond, minden véleményt szívessen fogadok, viszont ezt a mondatodat "Nem leszólni szeretném, de ebből sokkal többet már nem fogtok kihozni szerintem, mint a tc team," megkérdőjelezném, többet biztos nemtudunk nyújtani de tc2-ben azért van hiányosság nem kevés, mi ezeket szeretnénk pótolni.

Ha a lelkesedés és a tudás is megvan biztos vmi jót fogtok alkotni  :)
Sok sikert kívánnék nektek!


Markmester ejtsd: LE NE EJTSD!!!!!!!

ArcEmu - "Alcohol Rehabilitation Center for Enthusiastic Moms and the Unemployed"

Powered by EzPortal