Kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 augusztus 07, 04:15:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Kerge

#120
hali, lenne egy olyan k



XMas WoW DEV

Girosz

Kimented az össze custom cuccot, db delete, újrahúz, custom betölt. Ennél gyorsabb megoldásról nem nagyon tudok.

ident

Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Kerge

Hy, most egy nagyon hülye kérdésem lenne :D de mivel bízom a fórumban, és mivel a fórum mottója ezt is lehetővé teszi a számunkra, ("Ne kérdezz hogy kérdezhetsz-e, csak kérdezz...") így aztán feltenném a kérdésemet:
A WAM-ot szeretném átalakítani, kredit rendszer alapúra, amivel eddig semmi baj nem volt, de most, az istanért sem tudom kitaláli azt a parancsot SQL-hez, amivel le tudnám vonni a kraditegyenleget :D
Amivel próbálkoztam:
Idéz
UPDATE `sms_kredit` SET `credit` - 400 WHERE `username` = '$name';



XMas WoW DEV

Tudvari

sziasztok,az új tc ben a hp-t külön táblázatban kell beállítani ugye? és amennyit beírunk a  creature_temp ben a hpmodhoz annyival szorozza nem?

Kerge

#125
-wrasp- Majdnem így van azzal a különbséggel, hogy a hpmod-al soha nem fogod pontosan beállítani a HP-t :D A hpmod-ból, és sok minden másból "számolja" ki a core, hogy mennyi legyen a HP....
Szóval nem lehet potosan beállítani, csak ha nagyon jó matekos vagy ;)
-----Nah és az én problémám????? :P

Szerk.:
Köszönöm szépen mindenkinek, főleg HUNTI-nak!



XMas WoW DEV

Skyne

electeled a kreditjeinek számát, kivonod, adott értéket, megnézed hogy eredmény >= 0 és ha igen SET `credit` = $eredmény

hunti

Az sql kód helyesen:
Idéz
UPDATE `sms_kredit` SET `credit`=`credit` - 400 WHERE `username` = '$name';

Tudvari

#128
akkor ha pls be

DJ

Halljátok az miért van, hogy nekem fenn volt a mysql szerver a gépemen de nemrég letöltöttem egy repackot csak úgy kipróbálni és előtte direkt letöröltem a mysql szervert, hogy rendesen futatthassam a repackos mysql szervert mindent eltávolítottam a régiből de mégsem indul:S

http://www.kephost.com/view3.php?filename=fidn8ma4krw1cxyoepaa.jpg

Kérlek segítsetek!

Kerge

Szar a MySQL ami a repackban van :S telepítsd fel a régit, és másold át a data mappát....



XMas WoW DEV

NevemSenki

#131
Kérdés vagy válasz nem tudom.
Azt írta hogy telepített egy MySQL szervert, és a Repack-ban is van egy MySQL szerver.
Két MySQL nem futhat egyszerre.
Mert amit telepített az automatikusan fut megnyitás nélkül ( Feladatkezelő --> Folyamatok )
És ha ő a Repck-ban alkalmazott MySQL-t szeretné elindítani, akkor nem fog elindulni amíg be nem zárja a futó MySQL szervert a feladatkezelőbe.
Lehet hogy mégsem távolítottad el rendesen a régit.

Nekem is volt ilyen problémám, a hibaüzenet is hasonló volt.


Üdv.: Senki

Kerge

Már nemazért Senki, de szerintem a "Can't find messagefile ....." nem azt jelenti, hogy már fut a MySQL, mert akkor azt írná ki, hogy a port használatban van :S:P



XMas WoW DEV

Apoldar

Most komolyan... Mitörtént a bg-kkel? :S Mostantól nem lehet tokeneket kapni bgről? pl: Wsg-n wsg tokent... Ab-n ab tokent sőőt még SOTA-n se kap az ember sota tokent.

Szóval mostantól csak max honor pontot kap az ember? vagy ha bevan állítva a boj akkor még azt... :S???

Skyne

sztem olvass blizzard patch notes-t ha már patchelsz ;)  (a megoldás: a blizz kivette az összes bg-ről a reward tokent, ha jólemlékszem 3.3.x körül)

Powered by EzPortal