Kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 augusztus 07, 04:15:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

ident

Idézetet írta: Apoldar Dátum 2010 október 10, 10:52:20 DÉLUTÁN
Most komolyan... Mitörtént a bg-kkel? :S Mostantól nem lehet tokeneket kapni bgről? pl: Wsg-n wsg tokent... Ab-n ab tokent sőőt még SOTA-n se kap az ember sota tokent.

Szóval mostantól csak max honor pontot kap az ember? vagy ha bevan állítva a boj akkor még azt... :S???

Igen kivette blizz, a meglevőket pedig be lehet váltani a BG-s npc-knél, ez 3.3.5 feature.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Apoldar

Idézetet írta: ident Dátum 2010 október 10, 11:13:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Apoldar Dátum 2010 október 10, 10:52:20 DÉLUTÁN
Most komolyan... Mitörtént a bg-kkel? :S Mostantól nem lehet tokeneket kapni bgről? pl: Wsg-n wsg tokent... Ab-n ab tokent sőőt még SOTA-n se kap az ember sota tokent.

Szóval mostantól csak max honor pontot kap az ember? vagy ha bevan állítva a boj akkor még azt... :S???

Igen kivette blizz, a meglevőket pedig be lehet váltani a BG-s npc-knél, ez 3.3.5 feature.

Írnál egy olyan BG-s npc-t aminél belehet váltani? Mert nálam egy bg-s npcnél sincs olyan h. token váltási lehetőség :S

Shadowassassin

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy phpmyadmin-ba milyen paranccsal tudom azt megoldani, hogy bizonyos npc-k nevét átírja valamiről valamire egyszerre?Kérlek segítsetek!Annyit tudok, hogy kell bele creature_template és a between szó:D

DoomKiller

UPDATE `creature_template` SET `name` WHERE `entry` BETWEEN x AND y;

Ha nem írnád le, hogy KÉRLEK SEGÍTSETEK, akkor még +1et is kapnál :D


Shadowassassin

Köszi Doom am bocsi ha megint valami rosszat csináltam új vagyok még nem tudtam, hogy ez baj:)

Shadowassassin

#141
Ezt egyszerűen nem értem!Ez már a második revision/repack amit használok és mind a kettőnél ugyanaz a hiba van...Az a hibám, hogy az Emulátor rendesen fut nincs vele semmi baj egész nap fel tudok menni rá semmi hiba, de amikor mondjuk este 10-kor lefekszem és másnap reggel fel akarok menni a szerverre azt írja, hogy unable to connect to realm list server. De ha meg restartoljuk minden oké. (Megjegyzem a Szerver a haverom gépéről fut). Nem tudom, hogy én szúrok el valamit a config fileba vagy mi? Mert az nem lehet, hogy már a 4. repack/revision hibás....Kérek valakit segítsen már mindent átnéztem átnéztem a db-t, a config filekat minden oké mindennel ez csak akkor van ha pl 1-2 vagy 3 óránál tovább nem megyünk fel a szerverre!Kérek valakit mutasson egy útmutatót, hogy hogyan kell rendesen beállítani a config filet mert nem hiszem el, hogy semelyik szerver sem megy!

Köszönöm!
Shadow

Girosz

Olyan, mintha a mysql takarékra tenné magát. Ilyeneket ki ír a core, amikor nem vagytok fent, hogy: "Ping MySQL to keep connection alive."

Ha nem, akkor az lesz a baj.

Shadowassassin

Igen erre pont emlékszem is:D Ja sztem megvan mi a gond...Appservet használok és sztem ott szarakodik a mysql...Nem? Vagy rakjam fel a rendes MySQL-t?

Skyne

vagy talán az új trinity új db layere mégsem akora királyság :D (komolyra fordítva a szót: igen lehetséges hogy a mysql beállítások kavarnak)

Shadowassassin

És ilyenkor mit tudok csinálni?:S

ident

Idézetet írta: Shadowassassin Dátum 2010 október 16, 09:04:20 DÉLUTÁN
És ilyenkor mit tudok csinálni?:S

Frissíts szervert, mivel pár napja a mysql timeout már ki lett javítva. Ez az a változó ami default értéken 8 óra tétlenség után szakítja a mysql kapcsolatokat. Esetleg átállíthatod ezt 8 óráról nagyobbra is.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

wex

Üdv! Már nagyon rég emuztam, és azóta sokminden változott, így még 1 sima saját trainert sem tudtam csinálni :D utánna olvastam, és rájöttem hogy refenrece id-kre vannak az npc_trainer tablaban a spellek...feltételezem a refenrence id-k arra valók hogy meg van határozva egy refenrence id-re melyik spell id-k szólnak. Szóval, hol tudok saját magam 1 uj reference id-t létrehozni? vagy hogy tudok olyan trainert csinálni ami pl. megadja a warrior stance-ket?

köszi előre is!

ident

SELECT * FROM `npc_trainer` WHERE `entry`=200016;

ez pl. egy Rouge trainer referenciája. A reference mindig negatív amikor npc-hez társítod a spell táblában.

Tehát entry: 5165 spell: -200016

A 200016-hoz pedig megadod a spelleket amiket tanít és kész is a reference a 200016-os bejegyzéssel.

Jelenleg a legnagyobb ref. érték a 202012, mondjuk a 250000 már biztonsággal használható egyedi referenciaként.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

wex

Idézetet írta: ident Dátum 2010 október 23, 04:10:40 DÉLELŐTT
SELECT * FROM `npc_trainer` WHERE `entry`=200016;

ez pl. egy Rouge trainer referenciája. A reference mindig negatív amikor npc-hez társítod a spell táblában.

Tehát entry: 5165 spell: -200016

A 200016-hoz pedig megadod a spelleket amiket tanít és kész is a reference a 200016-os bejegyzéssel.

Jelenleg a legnagyobb ref. érték a 202012, mondjuk a 250000 már biztonsággal használható egyedi referenciaként.

igen, igen... ezt teljesen megértettem idáig, pontosabban itt akadok el:

IdézA 200016-hoz pedig megadod a spelleket amiket tanít és kész is a reference a 200016-os bejegyzéssel.

hogy melyik táblában tudom ezeket megadni?
trinitywiki-n nem találtam semmi reference névű táblát, kivéve reference_loot_template..

köszi a segítséget!

Powered by EzPortal