Kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 augusztus 07, 04:15:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

$0undX

Doomkiller válasza nem tudom jó-e mert valamelyik topicban skyne linkje alapján külön fel kellett rakni az openssl-t mind programot, és mysql-t is, na nekem az után tudta csak legenerálni a project file-okat.

boss74

Valaki tudna olyan spell ID-et mint amit a weapon encsik adnak (látvány+amit ad a wepre)?Mert megnéztem pld a Mongoose-t mint encsi itemet de ami a spell bejegyzés alatt szerpelt id az maga az enchant.


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

DJ


kertesz1994

Hy all. Bocs Az Ujj Topicért.
Az Lenne a Problémám Hogy Amikor Karaktert Csinálok Akkor: KIválasztom Faj STB adok neki nevet rámék hogy csinja meg erre nemcsinja meg a realmra.. >:( >:( Miért lehet ez?
Plz Reply

hunti

"Ujj" az a kezeden van, "Új" az ami friss...

Valószínűleg az a gond, hogy a karakter adatbázisban az egyik tábla szerkezete hibás, nézz bele a db_errors.log fájlba, vagy a server.log fájlba, karakter készítéskor kiírja oda, hogy mi a hiba.

$0undX

#20
core és db eltérés, rakd újra a karakter adatbázist a letöltött emu forrása/sql/characters.sql-el.

johnywalker

Heló, Hol tudom beállítani a vipeknek a commandsokat, és hol tudnám beállítani az időt a szerveren?

Bluerák


SET @parancs := parancs ami kellneked;
SET @vip := viprangja;

UPDATE `command` SET `security`=@vip WHERE `name`=@parancs;

Ehhez nincs mit hozzáfüzni berakod az adatbázisodba és kész.
Kitöltöd ami hiányzik.

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

hunti

ahogy az sql kódban is van, adatbázisban a command táblában tudod beállítani a parancsokhoz szükséges account szintet

johnywalker

Köszi ezek megvannak , de az időt hol tudom beállítani?

Bluerák

Azt hiszem, nem biztos, de szerintem annyi a szerver ideje mint amennyi neked van beállítva de nem biztos. Lehet adatábisban kell valahol beállítani nem tudom pontosan, este van meg a wiki se megy  :D

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

johnywalker

mert nekem olyan 11 óra körül volt éjfél a wowban szal akkor neki még sötét volt

vitya

Sziasztok lenne egy olyan problémám, hogy 2 achievement nem megy a szerveren a The Grim Reaper és a City Defender. Ha valaki megdobna egy tanáccsal megköszönném. Üdv Vitya

MicroStar

Idézetet írta: vitya Dátum 2010 augusztus 20, 03:29:27 DÉLUTÁN
Sziasztok lenne egy olyan problémám, hogy 2 achievement nem megy a szerveren a The Grim Reaper és a City Defender. Ha valaki megdobna egy tanáccsal megköszönném. Üdv Vitya

Ha jól tudom achievementtel nem nagyon tudsz mitkezdeni főleg nem db-be
Ha rosszat mondanék szóljatok

DJ

Srácok nekem az lenne a gondom, hogy a saját itemembe raktam a statnál 140 crit ratinget de amikor felveszem magamra az itemet akk nem írja át a kari statjainál a critet 00-n marad:Smi lehet a gond?

Powered by EzPortal