Kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 augusztus 07, 04:15:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Fiberhau1

Értem kösz hogy segítesz  :)Fel raktam az Instaláltam az OpenSSH utána békén hagytam am de nemértem milehet

Fiberhau1

Am Vaczi neked nem írt eféle hibát?

Fiberhau1

#527
Ezt az OPENSSH töltöttem le:
http://kephost.hu/share-84BE_4F5C8B07.html
Telepítéskor ezt írja ha ez számít valamit[De ha ok ra katintok akor belép a setup ba és tudom telepíteni]:
http://kephost.hu/share-A487_4F5C8B07.html

Fiberhau1


Fiberhau1


Fiberhau1

Trynity nél is ugyan ezt írja láttam fen a forumon valami féle openssh libeket  nem lehet hogy azt kell berakni hogy végig menjen a cmake?

Raisen

Win32 OpenSSL v1.0.0g
Visual C++ 2008 Redistributables
Töltsétek le

http://www.slproweb.com/products/Win32OpenSSL.html


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Izryk

Üdv!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy egy saját temetőt akarok létrehozni, hogy ahol meghalnak a játékoksok rögtön már ott újra tudjanak éledni és az instákban is tehát mindenhol nos ennek, hogy kellene neki állnom?  ??? ???

Kerge

Hi!

Fuhh.. a dolog kissé bonyolultabb mint aminek látszik sajnos a temetők java a DBC-ben van meghatározva :/



XMas WoW DEV

Izryk

:/ Pedig nagyon érdekelne, hogy hogyan kellene megcsinálni.

kagebunshin


Kicsit régen foglalkoztam már a témával. Azóta változhattak a dolgok ezért ne vedd biztosra amit írok, de talán ad egy ötletet merre is indulj.

2 lehetőség jutott eszembe a probléma megoldására.
A temetők ahogy Kerge is említette DBC-be vannak. De mikor meghalsz és éledsz a szerver ezek közül keresi ki a hozzád legközelebbit és oda visz.

1. megoldás:
Szerver induláskor valamilyen módon a dbc-böl beolvasott adatokhoz hozzácsapod a saját temető koordinátáidat.
Ezzel próbálkoztam is korábban, de be kellett látnom, hogy az én tudásom kevés ehhez.
A temetőket a WorldSafeLocsStore.dbc tárolja.

2. megoldás:
Egy új lista/adatbázis bármi létrehozása ami tárolja a saját temetőidet és mikor lefut a függvény ami a legközelebbi temetőt keresi először a te listádon halad végig. A függvényt a ObjectMgr.cpp fájlban találod GetClosestGraveYard néven.
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

Kerge

Hali!

Olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehet kideríteni egy NPC-nek a mindmg - maxdmg értékét?
Mármint, videókban látni, de abban gondolom közreműködik a player Armorja...
Tehát hogyan lehetne pontosan kipótolni ezeket a hiányosságokat? (SkyFireDB)

(WIKI)



XMas WoW DEV

unitology

Üdv. Elég tág a skála. Elég sok dologtól függ a dmg. Viszont az npc dmg-t ha jól tudom db is tartalmazza.

Kerge

Köszönöm a választ! De ha a mindmg / maxdmg -t átírom, az elvileg nem annyit fog ütni ha törik ha szakad... Tehát hogy pontosabban fogalmazzak, mi játszik még közbe a damage -ben is milyen arányokban? Vegyük példának, van egy 85-ös elite NPC-m aminek még csak annyi szerepel a mindmg / maxdmg mezőjében hogy 1 ... hogyan tudom belőni hogy mennyit kell beírni ha a videóban pl. 3000 -t csap a tankra, viszont 10000 -t egy clothosra?



XMas WoW DEV

Shimion

Üdv mindenki!
Remélem jó helyre írom. Trinity core-t használok. 3.3.5-ös wow-hoz csináltam egy szervert
http://wowszerverkeszites.mindenkilapja.hu/#/html/18851832/render/progik-amik-kellenek
szerinti leírás alapján. Azért írom le így, mert nem tudom ettől jobban leírni, hogy milyen adatbázis stb.

Egyik instát kicsit átrendeztem, mert egy olyan 5tletet találtam ki, hogy csinálni egy házikót, hogy minden játékosnak legyen saját háza, amiben külömböző dolgokat lehet megtenni. És ezzel kapcsolatban fordulnék hozzátok 2 kérdéssel.

Az egyik:

Hogyan lehet csinálni, egy olyan itemet, ami lesummol, egy vendort, és persze az a vendor lesummolás után nem tűnik el, és csak adott zónán belül lehetne megidézni. Ezt az itemet beleraknám egy vendorba, ami árulná goldért.

A másik:

Ugyanezt megcsinálni, csak gameobjectel.

Köszönöm előre is a válaszokat.

Powered by EzPortal