Kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 augusztus 07, 04:15:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Kerge

Ohh hát akkor ezek szerint megszívtam... De am tudok velük mit kezdeni :D
Horda - Alli hajót egymás mellé rakom, és kész... Csak a mozgásuk nem lesz benne,a többit elintéztem már EventAI -val. Azért ha valaki tudná, örülnék a 2 hajó DisplayID-jének.



XMas WoW DEV

Kerge

Hali! Raktam befelé DB-be a Rampart of Skulls NPC-it, és szerver újraindítás után, PUFF!
Ahogy belép vki ICC be CRASH! Ezzz miért lehet?
Az NPC-k: http://pastebin.com/u7DckwN7 (Replace helyett INSERT van...)
Mi lehet a baj? Már ki is töröltem mindet, de így sem jó =( VALAKI PLSSS!!!



XMas WoW DEV

NevemSenki

Szerintem inkább a Crash Log-ot másold. Így szerintem nem fogjuk tudni.

Habár $0und lehet kiszúrja.  :D

Üdv.: Senki

$0undX

ó látom rólam van szó ^^
jól mondja senki, 1 crash logot lökjél és megnézzük mi az ábra.  :)

Kerge

xD nah végre 3 szor próbáltam ujra...
A log szerintem nem mutatja ami kellene, az a sok ERROR azért bekavarhat, de sztem nem az a legnagyobb baj, mert azok sztem eddig is voltak...
http://pastebin.com/mtHC7jz6



XMas WoW DEV

$0undX

1. 1 rev frissítés nem ártana neked xD
"TrinityCore Rev: 7742"
2. Miféle adatbázist használsz amúgy?
3.A rengeteg hiba az ott van de nem kéne szerver működésképtelenséget okozzon, mentsd le a world db-t, rakj be 1 friss tdb-t és ha még mindig crashel akkor mag ha nem akk db és akkor tudjuk hol kell túrni  :)

Kerge




XMas WoW DEV

$0undX

Most mondanám h hagyd ott a tfm-et mert hiába nyújtanak kimagaslóan magas minőségű szolgáltatást ha kb 0 jogod van teknikailag hozzáférni a szerveredhez, de nem mondom mert a szabály szerint nem véleményezhetek hostot, tehát hallgatok.

Kerge

xD most elszóltad magad... Én PONT ugyan ezen a véleményen vagyok.
Akkor semmi az üggyel kapcsolatban? Mi van tehát akkor, ha az NPC-k kitörlése sem segített?
Törlök újra :P



XMas WoW DEV

Bluerák

Lehet, hogy egy olyan fórumon amit a TFMworld biztosít nem kéne "oltani" a hostingot.
Szerintem egy nagyon megbízható hosting és semmi probléma vele, nincs okod szidni, egyáltalán.
Idéz
Most mondanám h hagyd ott a tfm-et...
Ez nem szép, nem kell senkit, semilyen hosting ellen uszítani, majd ha neked is lesz egy saját hostingod akkor talán.
Mostanába ritkán vagyok itt(eredeti + TFM), és mivel én is olyan szerveren játszom amit TFM biztosít ezért tudom, hogy nincs oka senkinek szidni a hostingot.(no lagg stb.)

De offon kivűl is mondjak valamit, amit feltöltöttél nem crash log.
Tényleg frissíts egy core + revet, beszéld meg valakivel hogy huzzon ujra neked egyet.
Ez egy nagyon régi core + az adatbázisban annyi hiba van, hogy nehezebben tudtam elolvasni mint a francia házim. :)

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

LuXXoR

Idézetet írta: $0undX Dátum 2010 szeptember 22, 08:10:29 DÉLUTÁN
Most mondanám h hagyd ott a tfm-et mert hiába nyújtanak kimagaslóan magas minőségű szolgáltatást ha kb 0 jogod van teknikailag hozzáférni a szerveredhez, de nem mondom mert a szabály szerint nem véleményezhetek hostot, tehát hallgatok.

Ez amúgy nem csak aTFM-nél van így hanem az összes hostingnál ;)

Bluerák

Ez igaz, nem azért vagy hostingnál, mert te akarod teljes mértékben a dolgokat irányítani :)

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

DoomKiller

Eredetin egyre kevesebbet vagy, legalábbis bs-en nem látlak, pedig elkezdtem húzni low lvl karit Skynevel, szívesen látnánk, meg bárkit innen :p

Kerge

Idézetet írta: BlueR



XMas WoW DEV

$0undX

#104
"Lehet, hogy egy olyan f

Powered by EzPortal