Kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 augusztus 07, 04:15:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Action

Ha bármi kérdésed támad akkor itt tedd fel, mivel a téma ki van emelve így biztos lehetsz benne, hogy észre fogják venni és válaszolni fognak a többiek.

Feleslegesen ne nyiss topicot, természetesen ha a kérdésed nagyon összetett szabad.
A WORD elszáll, az írás megmarad.

boss74

Az adatbázisba hol lehet megtalálni,hogy egy item encsizhetö vagy sem??Mert a Disencsi -t azt megtaláltam de tudomásom szerint az az item szétszedését szabályozza...


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

ident

Ennek dbc szaga van mert én sem találok hivatkozást rá DB oldalon, de lehet hogy meghatározó szerepe van az item quality-jének.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

boss74

Pedig mennyire bíztam benne hogy nem dbc-be határolt dolog   >:( >:(...köcce!!


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

boss74

A minap kezdtem el használni az SQLyog nevű progit de van egy két homályos dolog amit nem értek...a szövegeket BLOB megnevezéssel teszi vissza az adatbázisba!Ez miért van?Lehet,hogy magát a mentést nem jól állítom be...nem tudom!Valaki leírná ennek használatát?


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

NevemSenki

#5
Nem tudom, nekem még ilyen gondom nem volt eddig.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nem tudom hogy ez most hova tartozhat, de szerintem DB.
Az lenne a kérdésem, hogy TC-vel Wow-ban mennyire lehet sötétet csinálni?
Van egy olyan Topic, hogy, Dalaranban miként kapcsoljuk fel a lámpákat....
Nem értem hogy minek a Lámpa, ha full világos van még este is.

Az Időjárás változtatásával, mennyire lehet sötétet csinálni? ( nem homokviharra, és esőfelhőkre gondolok )
Hanem az alap éjszakai sötét.

Üdv.: Senki

DoomKiller

Attól függ, hogy melyik area-ban vagy. Van egy pár olyan, ahol alapból annyira süt a nap (pl.: Tanaris), ahol egy kis eső már sötétet csinál. (Igen.. tudom, tudom sivatagban eső :D )

Bluerák

Hát, az időjárást tudod váloztatni.
game_weather tábla.
http://trinitycore.info/index.php/Game_weather_tc2
Kis segítség :)

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

NevemSenki

Azt tudom hogy tudom. Lehet esőt, homokvihart...mindent.
De én olyan alap sötétre gondoltam.
Mert wow-ban hiába van éjszaka, tök világos van mindenhol.
Mert ugye hogy a lámpák szépen látszanak ( világítás szempontjából ) ahhoz sötét kéne hogy legyen.
Konkrétan csak ott legyen "világos " ahol a lámpák, bonfire-k vannak.
Én így értettem.
Mint Noggit-al is ahogy változtatod a Text-et, közben lehet változtatni a napszakot, hogy lásd az árnyékokat.
Na ha ott olyan 22:00-van akkor ténylegesen sötét van. ( csak a hold világít ) De a játékban sosem lesz olyannyira sötét.

Szóval ilyen alap sötét, mintha leveszed a monitor fényét  :D

Üdv.: Senki

ident

Meg is válaszoltad: ha leveszed a monitor fényerejét :) Sehogy nem lehet sötétebbet csinálni, a dalarani lámpákon nem tudom miért lovagoltok, tökéletesen felkapcsolódnak este, van ami még kontakt hibás is és pislog :)
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

NevemSenki

Dehogy lovagolok, le sem szarom azokat a lámpákat. csak mielőtt ide írtam, azt a Topic-ot olvastam, és azt írtam Példának.  :D :D

Üdv.: Senki

sanyibravo

Szisztok! Nekem lenne egy kis gondom a CMake progival. Amikor megnyomom a configure gombot akkor kellene pl megkeresni a Visual Studiot (ez megy) ls dolgozni vele, aztán a MySQL-t (ez is megy), aztán az OpenSSL-t... Nah idáig jut el, aztán kiír egy hibaüzenetet.

CMake Error at cmake/FindOpenSSL.cmake:85 (message):
  Could not find OpenSSL libraries! Please install the library before
  continuing
Call Stack (most recent call first):
  CMakeLists.txt:53 (include)


Nah ezzel nem tudok mit csinálni :S.... Próbáltam ujratelepíteni mindent, de sehogy sem jo.

pls valaki segítsen :)


előre is köszi

DJ

Valaki segítsen beraktam egy vendort a netről és a subname-jét átírtam volt már resi meg minden de amikor belépek a játékba ugyanaz a név marad mi a gond?

Megax

#13
Dj: wowod mapp

DoomKiller

Idézetet írta: sanyibravo Dátum 2010 augusztus 12, 02:53:15 DÉLUTÁN
Szisztok! Nekem lenne egy kis gondom a CMake progival. Amikor megnyomom a configure gombot akkor kellene pl megkeresni a Visual Studiot (ez megy) ls dolgozni vele, aztán a MySQL-t (ez is megy), aztán az OpenSSL-t... Nah idáig jut el, aztán kiír egy hibaüzenetet.

CMake Error at cmake/FindOpenSSL.cmake:85 (message):
  Could not find OpenSSL libraries! Please install the library before
  continuing
Call Stack (most recent call first):
  CMakeLists.txt:53 (include)


Nah ezzel nem tudok mit csinálni :S.... Próbáltam ujratelepíteni mindent, de sehogy sem jo.

pls valaki segítsen :)


előre is köszi

Üdv,

Le kell, hogy töltsd az OpenSSL libeket, amit megtalálsz itt. Amint letöltötted, csomagold ki a zip tartalmát az externals mappában. (C:\Trinity_source\externals\lib -> valahogy így).
Remélem, hogy segített.

Powered by EzPortal