Kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 augusztus 07, 04:15:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Girosz

4096     0x0000 1000     Repairer     Creatures with this flag can repair items.
128     0x0000 0080     Vendor     Any creature selling items needs to have this flag.
4     0x0000 0004     Unknown

4096*128*4 = 4228

Ezek a flagek vannak beállítva. Deee hol van az 1-es, azaz a Gossip flag?

Sima gossiphoz elég ha az npc flag 1.

DJ

Egy nagy gond van megint az, hogy újraraktam a db-t és az összes vendor rossz pl stormwindbe a reagent vendorra ha rákattolok csak kiír egy szöveget nem jön elő a lista:Smit csináljak?

MicroStar


Devis

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

LuXXoR

Esetleg talán az npc_vendor táblát húzd újra


DoomKiller

DROP TABLE `npc_vendor`;

És ezután újra berakod.

hunti

Idézetet írta: DJ Dátum 2010 augusztus 30, 05:08:36 DÉLUTÁN
És akkor mivan ha egy vendorra rákattintok és nem jön elő a lista?az npc_vendor táblák egyeznek az npc-kel és az npc-k-nek 4228 a flagjuk mi lehet a gond?:S
4229-nek kellene lennie (ahogy már előttem említette más is, repairer és vendor flaget is tartalmazza, tehát ez több flag, tehát gossip-et hozzá kell adni, hogy lehessen választani közülük)

DJ

Igen de sql filet npc_vendor honnan szerzek?

DoomKiller


DJ

Nem tudja valaki, hogy tudom azt beállítani, hogy egy q-t ne csak egyszer lehessen csinálni hanem bármennyiszer?hol kell?quest_templateba?


rugabi94

Hellosztok nem tudjátok hogy 3.3.5-ös CTDB mikorra várható?

$0undX


boss74

#74
Skacok!Az lenne a kérdésem,hogy egy questnél be lehet állítani azt,hogy pld:hetinél töbször lehessen megcsinálni??
Azt tudom hogy lehet :
Csak egyszer,vagy állandóan...


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Powered by EzPortal