Kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 augusztus 07, 04:15:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Skyne

trinitycore/worldserver.conf
Idéz#    StrictPlayerNames
#        Limit player name to language specific symbols set, not allow create characters, and set rename request and disconnect at not allowed symbols name

szotyo

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogyan lehet megoldani, hogy egy gossip NPC be több vendor részleg is lehessen?

$0undX

hi :)
attól függ milyen flagek vannak rajta, pl a 128 a vendor flag az 1 meg a gossip flag, összeadod őket, lesz 128 + 1 = 129 , npcflaget erre írod és akkor mondjuk egyszerre gossip npc és árus, ennél a példánál mivel nincs más lehetőség a gossip menüből rögtön az árusba dob, tehát nem is látod hogy gossip de ha pl írsz 1  scriptet ami gossip-es akkor lefut, ezt már kipróbáltam. Szóval kiválasztod a flageket, össze adod, és arra írod, ha mindent jól csinálsz feljön a választó menü.
:)

ItWasFake

Hali lenne 1 kis problémám. A 10454-es revbe wsg-n lecserélődtek a spirit healerek és meg lehet őket ölni. Mik az eredeti factionok, mert vissza kéne írnom, vagy nem tudom mit csináljak velük.

$0undX

Nem tudom eredetileg milyenek de a 35-

ItWasFake

öööö Rev: 10454-en nincs .npc additem és .npc tempadd ? Oo

Andy

Nincs. Csak adatbázisban lehet itemeket hozzáadni vendorhoz. Ezek szerint akkor a tempadd is kukázva lett.

Andy

#217
Hellóka. Lenne egy apró gondom. Kreáltam adatbázisban gossip-el egy buffer-t. Működik is rendesen, buffol, ahogy kell. A gond ott van, hogy nem csak rám teszi a buffot, hanem kb 50 méteres körzetben mindenkire  ;D ;D ;D

Ezt nem lehet valahogy beállítani? Így azért kicsit gáz  :D

Update: Csak akkor kapcsol "city buffer" módba, ha a greater pala buffokat akarom használni  :D
Bár ennyi eszem azért lehetett volna....

Quark

Hello emberek. Olyan gondom lenne, hogy kb 2 hete nem indítottam el egyszer sem a házi szerverem és most mikor próbáltam egyszerűen nem lehet belépni, és az Acc. reges oldal sem működik. Egyik konzol sem ír semmiféle hibaüzenetet, csak wowban Login Server Down. Nem csináltam vele semmit a legutóbbi indítás óta, és akkor még perfekt ment minden. Tudja valaki mi okozhatja ezt és hogy mit kezdhetnék vele?

danikaa04

Nekem 1 olyan problémám lenne, hogy a druid trainer nem tanítja a mangle és a growl spellt, és erre sehol nem találtam valamiféle magyarázatot. Pls segitsetek

$0undX

questelni kéne asszem, lényeg a lényeg írd hozzá az npc_trainer táblához és minden fasza lesz.

danikaa04

mármint a spellt? hogy qvestelje ki?

Anise

Idézetet írta: danikaa04 Dátum 2010 december 07, 05:15:49 DÉLUTÁN
mármint a spellt? hogy qvestelje ki?

Danikaa04
http://www.trinitycore.info/index.php?title=Npc_trainer_tc2

egészen röviden
INSERT INTO
npc_trainer
entry,spell,spellcost,reqskill,reqskillvalue,reqlevel VALUES (
aznpccreatureidje,aspellidje(wowheadmegmondja),aspellára,szükségesskill,szükségesskillnagysága,szükségeslevel);

PÉLDA:
INSERT INTO
npc_trainer
entry,spell,spellcost,reqskill,reqskillvalue,reqlevel VALUES (
50136,6795,0,0,0,0);



Ennél egyszerűbben nem tudom elmagyarázni.


ui: remélem nem irtam túl nagy hülyeséget elég álmos vagyok

Kerge

Hali az lenne az én kérdésem, hogy Areatriggert, hogyan lehet lerakni? Vagy ez csak Scripttel oldható, meg?
Ha igen, akkor gondolom a másik megoldá az use-olható GO...



XMas WoW DEV

ident

Az areatriggerek nem mások mint sima npc-k amiknek 128 a flags_extra értékük. Utána meg ezekre hivatkozhatsz scriptekben (c++ vagy smartscripts-ben).
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Powered by EzPortal