Kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 augusztus 07, 04:15:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Kerge

:D Bocsi, félreértés... én az areatrigger_teleport-ra gondoltam :S



XMas WoW DEV

Quark

Az én kérdésemre senki sem tud választ?

ident

Én arra tippelek a kevés infóból, hogy nem fut sem az apache, sem a mysql szerver a gépeden Quark. Külön telepített, vagy esetleg egy wamp?
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Lackó

Sziasztok.Mivel sok jót hallottam az OregonCore-ról,ezért hát ma lefordítottam a gépemen.Amiután felraktam a db-t,és belogoltam a karimmal,nem volt semmilyen NPC sem sehol sem.Megnéztem Durotarban,mindenhol,de sehol semmi sem.Ezt mi okozhatja?Errorozott betöltés közben,a creature_addon táblára hivatkozott.

danikaa04

Sziasztok! Kis segitségre lenne szükségem. Nálunk egyedi sett van, és kreáltam bosseventre 1 bosst, beis van scriptelve szépen spellezik minden, de viszont a fullos tankra miss/dodge-kat üt. Már megpróbáltam minden lehetőséget, de nemjöttem rá, hogy milehet ennek az oka. Így szükségem lenne a segítségetekre. Ha segítenétek, megköszönném.

Kerge

Elméletileg a  power-el kell játszani...



XMas WoW DEV

danikaa04

az nemsegit:/
még valami ötletetek nincs?

ItWasFake

Sziasztok. 10454-es Rev-en nem lehet leadni az egyedileg gyártott questeket és az npc-ket sem lehet lootolni. Valaki tud valami megoldással szolgálni?

nastus

#233
Kedves ItWasFake!
Az egyedileg gyártott questeket, miután legyártottad, azután még bekell állítani, hogy kinél lehessen felvenni, és kinél lehessen leadni.  Ezt úgy tudod, hogy db/world ott creature_involvedrelation, és itt állítod be, hogy kinél vegye fel. Beszúrsz 1 sort és ott szépen beírod amit kér. Ezután, a creature_questrelation   -ban szintén beszúrsz egy sort, ami azt jelenti, hogy kinél fogod tudni leadni ezt a questet. Ha ugyanott vegye fel, és adja le, akkor egyértelmű, hogy a involvedrealionban és a questrelationban, ugyan azt az npc id-t adod meg.

A lootnál ugyan ez, külön legyártasz egy lootot, majd azt hozzárendeled az npcd-hez.
Remélem tudtam segíteni ;)

ItWasFake

óóó hát ezeket vágom, be is vannak állítva, de itt a bökkenő, hogy igy sem lehet leadni.

nastus

Hmm... őszintén nem találkoztam még ilyen jellegű problémával, de az nem lehet hogy az EMU-val van a gond? Mert nekem erős a gyanúm, hogy igen...

Kerge

Talán örülnénk, ha megosztanád velünk az SQL-et is, mert így csak a sötétben tapogatózunk...  ;)



XMas WoW DEV

nastus


Quark

Idézetet írta: ident Dátum 2010 december 13, 01:46:30 DÉLELŐTT
Én arra tippelek a kevés infóból, hogy nem fut sem az apache, sem a mysql szerver a gépeden Quark. Külön telepített, vagy esetleg egy wamp?

Külön telepített mindkettő. És semmi problémát nem jeleznek indításkor.

nastus

Én azt javaslom, tölts le egy ujabb coret, vagy elég csak egy uj adatbázis, és szerintem akkor jólesz.

Powered by EzPortal