Kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 augusztus 07, 04:15:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Tudvari

Idézetet írta: castor Dátum 2010 december 21, 10:47:52 DÉLELŐTT
Tökéletesen működik a disables, gm-ként természetesen be tudsz menni.

Egy példa:
INSERT INTO `disables` (`sourceType`, `entry`, `flags`, `params_0`, `params_1`, `comment`) VALUES
(2, 724, 15, '', '', 'The Ruby Sanctum');


-WRASP-

A quest_end_scripts-ben a datalong mező a map id. A tiedben 0-van, ide kellene az adott helyen .gps-ben meghatározott map id-t írnod.

már egy ideje rájöttem de thx :D

castor

#256
Idézetet írta: nastus Dátum 2010 december 22, 08:47:14 DÉLELŐTT
IdézHogyan kell lezárni 1 instát? Hogy ne lehessen bemenn? Azon kívül hogy objectet rakok elé xD

Az instát úgy tudod lezárni, hogy a db-d ben a world adatbázisban van egy olyan tábla, hogy account_acces. Ott kikeresed az instát, és átírod olyan lvl-re amien levelen már nemtudnak bemenni a playerek. (Pl: 81,100,255)


Remélem tudod, hogy most nagy marhaságot írtál.

Egyrész az account_access az auth adatbázisban szerepel, másrészt itt csak GM jogokat tudsz adni.

Nonszensz

Hali!

Próbálkoztam egy gossippal, régen ment de úgylátszik mindent elfelejtettem...nem működik.

pedig Zoomika leírásával csináltam


valaki megtudná mondani, hogy mi a hiba?  :)
http://pastebin.com/U2e8fCSN



castor

#258
Tartalmilag jónak tűnik. Az adott npc-nél az "npcflag" 1-esre van állítva?
Amúgy az @id2-t én 1-el kezdeném és nem használnék ilyen magas értéket, úgy sokkal átláthatóbb.

Tudvari

valaki kitudna másolni pls egy 3.3.5a dk playercreateinfo_spell_customot?
vagyis hogy egy kész táblázatot,minden meg van csak vmiért a dk nincs benne.
Előre is köszi,vagy ha van egy teljesen jó táblátok akkor nem kell kiszűrni az egészet is küldhetitek :D
Bocsi hogy csicskáztatlak titeket de így kicsit gyorsabb hogy megkérlek titeket hogy exportáljátok mint ha egyesével beraknám én (Google-n már kerestem de nem találtam.)

Előre is köszi mindenkinek :D

Devis

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Tudvari


Andy

Halló. Igényelnék pici help  :)

Kreáltam egy pofás kis eventet. Mivel nem akarom, hogy állandóan fusson, ezért az összes létező npc-t belepakoltam az eventbe. Restart után szépen el is tűnt az összes, event start-ra pedig frankón előjönnek. A gondom az lenne, hogy amikor event stop-al leéllítom, az összes olyan npc ott marad szerver restartig, aminek van vehicle id-je, vagyis lehet vele csatázni. A sima npc-k pedig szépen eltűnnek. erre tudtok valami tippet?

Tudvari

Idézetet írta: Devis Dátum 2010 december 26, 01:17:29 DÉLUTÁN
tessék: http://filebeam.com/3a7ef92dde72eec0594dc9c0a8d37b54

nem jó :S hibás mint nekem a régi,nincs benne se DK spell,de még ugyan úgy rossz csomó kezdő spell...Pl.: Druidnak van flight form passzívja amitől form nélkül is gyorsan megy.

castor


Tudvari

de mielőtt exportálnáto kmegnézhetnétek hogy van benne e (1, 6, kezdődésű sor vagy olyan amelyikben a class az 6 :(
Mert ez se jó nincs benne dk se a szöveges fájlban se az adatbázisban (ki ürítettem előtte)

castor

#266
Ez van jelenleg a szerveren és tökéletesen működik minden.

Rájöttem, hogy mit akarsz csinálni... Az all_spell-nél legutóbb mikor használtam a talentokat is megtanította spellként, lehet, hogy most már jobban kezeli a dolgokat.

http://filebeam.com/04d4f6df2737656a9a14db8df63f9e20
Ezt írd át customra, de úgy gondolom ez neked sem jelentett volna gondot kimásolni a sima playercreateinfo_spell-ből. Kicsit hiányos, a maradék spelleket neked kell bevinned.

Tudvari

#267
k

castor

Azok persze, azt ajánlom, hogy keress valami funos repackot hátha abban benne van normálisan. Ha nincs akkor életbe lép a csináld magad mozgalom :) Valószínűleg az utóbbi a jobb megoldás, mivel a többit is  át kell nézned, ha nem akarsz talentokat is spellként látni.

Tudvari

igen erre már én is gondoltam csak jó sok idő lenne,vagyis a notepados módszerrel nem olyan sok de gondoltam hát ha van valakinek :D de nincs

Amúgy csak nekem nem jön be a Trinity Core oldala?

Powered by EzPortal