Kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 augusztus 07, 04:15:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

nastus

IdézIdézetet írta: nastus - 2010 December 22, 09:47:14
Idézet
Hogyan kell lezárni 1 instát? Hogy ne lehessen bemenn? Azon kívül hogy objectet rakok elé xD

Az instát úgy tudod lezárni, hogy a db-d ben a world adatbázisban van egy olyan tábla, hogy account_acces. Ott kikeresed az instát, és átírod olyan lvl-re amien levelen már nemtudnak bemenni a playerek. (Pl: 81,100,255)


Remélem tudod, hogy most nagy marhaságot írtál.

Egyrész az account_access az auth adatbázisban szerepel, másrészt itt csak GM jogokat tudsz adni.

Igazad van... most nézem, hogy mien nagy marhaságot irtam.... Akkor kijavitom. access_requirement -et akartam írni:)
Elnézést....:)

Nonszensz

#271
Sziasztok, olyan k

Pemi

Szia Echo!

Mi az ágyú ID-je?(entry)
Pemi

Tudvari

az lenne ismét a kérdésem,hogy küldetésnél a RewHonor 0 de mégis 124 honort ad.
Ezt hogy lehet kikapcsolni?

És hogy az npc folyamatosan 800 akat sebez rangeddel,vagyis crosbowwal,pedig kitöröltem a ranged attackját stb,még a crossbowját is elvettem de így most a "gondolatával" 800 akat sebez messziről :D
vagyis értitek

várom az öteleteket :D köszi

Devis

üdv
vki tudna abban segíteni hogy ezt az sql-t (http://pastebin.com/TvLMCpJy) ha beimportálom db-be, akkor merakja az első sort, majd a mysql kidob hogy ilyen npc id már van és kész vége is. Pedig csak az első sort rakja be. Pedig tudtommal az npc_vendor táblában az npc hez bármennyi id-t társíthatok amit eladhat itemet. Másrészt pedig bármilyen id-t írok be ezt csinálja.
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

castor

Bemásolnád a konkrét mysql hiba üzit is?

Tudvari

Idézetet írta: Devis Dátum 2011 január 04, 04:06:23 DÉLUTÁN
üdv
vki tudna abban segíteni hogy ezt az sql-t (http://pastebin.com/TvLMCpJy) ha beimportálom db-be, akkor merakja az első sort, majd a mysql kidob hogy ilyen npc id már van és kész vége is. Pedig csak az első sort rakja be. Pedig tudtommal az npc_vendor táblában az npc hez bármennyi id-t társíthatok amit eladhat itemet. Másrészt pedig bármilyen id-t írok be ezt csinálja.

max 125 itemet rakhatsz bele xd már kipróbáltam

valaki válaszolna az én kérdésemre is?:D

castor

RewHonorAddition-ban valószínűleg szerepel egy 1-es.

Eventai nincs véletlenül az npc-hez?

Skyne

Idézetet írta: Devis Dátum 2011 január 04, 04:06:23 DÉLUTÁN
üdv
vki tudna abban segíteni hogy ezt az sql-t (http://pastebin.com/TvLMCpJy) ha beimportálom db-be, akkor merakja az első sort, majd a mysql kidob hogy ilyen npc id már van és kész vége is. Pedig csak az első sort rakja be. Pedig tudtommal az npc_vendor táblában az npc hez bármennyi id-t társíthatok amit eladhat itemet. Másrészt pedig bármilyen id-t írok be ezt csinálja.

Az a gond hogy ahogy nézem változott a tábla felépítése egy picit, kapott egy slot mezőt ami megadja hogy a listában az adott item hanyadik helyen szerepeljen, éés ez nem lehet egynél több helyen ugyanaz az érték, vagyishát duplán kulcsolt tábla, egy entry-slot és entry-itemid páros nem szerepelhet kétszer.

Tudvari

köszi tényleg találtam az npc hez olyat ami shootal kapcsolatos kitöröltem hozzá az összes scriptet és ha minden igaz akkor el se kéne majd futnia ha kevés a hp-ja

Devis

skyne kösz a helpet, mostmár jó csak kicsit figyelmetlen voltam :)
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Stroom

Sziasztok!
Egy problémával fordulok hozzátok,ami az lenne, hogy accountokat és karaktereket szeretnék átmásolni 1ik db-ből a másikba.Mind2 trinitycore2 de valahogy nem sikerül mert ha átmásolok mindent,akkor nem indul el a szerver ha meg egyes táblákat másolok akkor accountok spellek stb megmaradnak de itemek meg skillek nem.
Kérem a segítségeteket ,bocsi ha már volt róla szó én nem találtam  :(

Devis

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Stroom

#283
igen mind2 12340es Rev
vagyis TDB 335.11.35 a m

tunnr

hasolísd össze a táblákat és utána meg fogod tudni mi a probléma így kicsit nehéz megmondani mi az^^

Powered by EzPortal