Kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 augusztus 07, 04:15:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Stroom

és mit nézzek meg rajtuk? :)
miben kéne h különbözzenek?
v nézzem a táblában lévő rekordokat?

Devis

táblákat: pl charactersben minden tábla név ugyan olyan-e
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Stroom

megnéztem.
azt vettem észre h a cél db-ben a van +-ba gameobject_respawn creature_respawn és reserved_name
a többi táblát egyformának találtam

Devis

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Stroom


kagebunshin


Amiket felsoroltál, hogy különböznek azok úgylátom a world db-be vannak. Ha jól emlékszem csak acc-okat és karaktereket szeretnél másolni. Ez esetben elég ha a characters és a realm db-ket másolod.
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

Stroom

Sajnos ha másolom az accountokat meg a charaters táblákat akk nem indul el a szerver.Sajnos nemtudom h miért :(
A táblák amiket felsoroltam a cél db characters táblái között van

gm342

Hy all nem tom jó helyre (sry ha nem :D)

Olyan kérdésem lenne, hogy adatbázisból, vagy milyen módon lehetne megoldani hogy pl a Demolisher
(Sota tank), és hasonló "objectek" ne legyenek buffolhatóak, vagy adott buffokat, spelleket ne lehessen rá tenni?:)

Válaszokat előre is köszönöm :)


castor

Stroom, a 2 rev közötti core sql-eket nézd át.

Stroom

Meg tudod nekem mondani h azokat hol találom? :-[

gm342

Ha jól gondolom akkor Castor a "revszámmal" ellátott characters, vagy az auth sql-ekre gondol amiket az elején kell betölteni :)


(nem 100%) :)

castor

megnéztem és az általad említett 2 rev között nem jött 1 db core sql sem ezekhez, viszont ha jól látom a további commentjeidből, el sem találtad a reveket... (10457-ben teszik át azt a 3 táblát a worldből a charactersbe)

egyszerűbb lenne ha a logot feltennéd valahová

Devis

üdv
Kérdésem most az lenne hogy azt hogy lehet megcsinálni hogy egy kitargetolhatatlan npc targetolható legyen? mert nem lehet kijelölni( targetolni)
előre is köszi a választ
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Stroom

Köszönöm a válaszokat és a segítséget úgy néz ki h sikerül megoldanom :)

danikaa04

Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy azt hogyan tudom megoldani, hogy ha írok egy questet, és elvégzik, megkapjanak 1 adott spellt. (Pl: Healing Wave)

Powered by EzPortal