Kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 augusztus 07, 04:15:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

XeRoX

Azt csak akkor írja, ha nincs benne olyan ID, tehát vagy elírtad az ID-t, vagy nincs NPC-d. ;D

Bluerák


MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

caesarwow

Ha keresed az npc-t és nem talál valószínűsíthető, hogy semmilyen equipmentje sincs, thát nincs még a táblában...

Tudvari

Üdv,az lenne a kérdésem hogy a QuestItem a gameobject_templatenél mit jelöl? valami egyedi funkcióval szolgál? csak mert a lootot a loot_templatenél is belehet állítani.
És nem találtam meg hogy melyik data vonatkozik arra hogy loot után eltűnjön az object ( mert nekem nem tűnt el)
és hogy kulcsként item kelljen a kinyitáshoz de ne tűnjön el maga az item  :D
köszönöm előre is a válaszokat :)

Bluerák

Igazábol, hogy milyen questitemet tartalmaz, de sok értelme nincs.

Idéz
NOTE: All chests that contain only quest loots need to have flag 4 set as the core will only allow players who have the quest in their questlog to loot them.
Values for this field can be sniffed.

Igazábol, az, hogy eltünjön attól függ milyen flaget használ a gameobject.
Ha leírod, hogy mi a flag, többet tudok segíteni.

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Nonamez

Van ilyen id.De,hogy kell megcsinálni azt,hogy legyen equipmentje az npcnek ? :-\

Trophy

Na ez megint wow wiki-s dolog. De azért leírom...  ;)
Itt tudsz equipment-et berakni NPCbe: http://www.trinitycore.org/w/Creature_template_tc2#equipment_id

Ebben a tábában ki tudod keresni az equipment ID-t vagy tudsz saját equipment-et csinálni:
http://www.trinitycore.org/w/Creature_equip_template_tc2#entry

U.I.: Minimális angoltudás vagy egy szótár, továbbá 30 másodperc a wow wikin csodákra képes.  :D

Tudvari

Üdv,az lenne a kérdésem hogy,hogy lehetne azt beállítani hogy csak itemmel lehessen kinyitni egy objectet? a kulcsosra rájöttem de az meg eltűnik 1szeri használat után.
Meg trinity core wikin a 4-es flag csak akkor működik ha quest item? de quest itemet meg nem lehet tradelni ugye?
köszönöm a válaszokat előre is :D

Devis

hali
sztem ritkán kérem a segítségeteket de most rákényszerültem.
a kérdés: hogyan állíthatom be db-be hogy a normál droppot megőrizve dobja mellé a quest cuccot is? mert csak az egyik mehet a másik nem, és már lassan 1 napja szórakozok vele. Csak az írjon aki tuti tudja ogy mi a megoldást!
előre is köszi
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Devis

Idézetet írta: Devis Dátum 2011 március 18, 04:28:28 DÉLUTÁN
hali
sztem ritkán kérem a segítségeteket de most rákényszerültem.
a kérdés: hogyan állíthatom be db-be hogy a normál droppot megőrizve dobja mellé a quest cuccot is és mind a kettőt 100%-os sikerrel?? mert csak az egyik mehet a másik nem, és már lassan 1 napja szórakozok vele. Csak az írjon aki tuti tudja ogy mi a megoldást!
előre is köszi
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Bluerák

Reference_loot?
Meg

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Devis

#371
legyen pl:
npc id: 7883
item id: 9246

és hogy tudd h melyik npc és id: http://www.wowhead.com/npc=44759

De rem nem felejettted el h a létező össze q item és a normális item dropból származó cucc essen, mert amiket én próbáltam azok közűl mindig csak az egyik teljesült, ChanceOrQuestChance és mincountOrRef-el szórakáztam

Ja és bocs a dupla postért, nem szándékos volt csak  szerkesztés helyett véletlen idézést nyomtam :)
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Bluerák

Nem tudom jól értelmezem azt akarod hogy essen quest item és normál item is?

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Devis

#373
így van, és mindegyik 100% eséllyel

Up.: na bluerák megnéztem a reference loot táblát, és átállítottam benne a ChanceOrQuestChance  értéket mindenhol 100 ra de így se dob q itemet csak normál itemeket
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Tudvari

Idézetet írta: Tudvari Dátum 2011 március 18, 10:24:34 DÉLELŐTT
Üdv,az lenne a kérdésem hogy,hogy lehetne azt beállítani hogy csak itemmel lehessen kinyitni egy objectet? a kulcsosra rájöttem de az meg eltűnik 1szeri használat után.
Meg trinity core wikin a 4-es flag csak akkor működik ha quest item? de quest itemet meg nem lehet tradelni ugye?
köszönöm a válaszokat előre is :D


majd ebben is tudna nekem valaki segíteni ?:) köszi

Powered by EzPortal