Kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 augusztus 07, 04:15:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Bluerák

Devis, megírtam mysql szerver nélkül, csak így emlékezetből :D

-- Creature_loot_template
INSERT INTO `creature_loot_template` (`entry`, `item`, `ChanceOrQuestChance`, `lootmode`, `groupid`, `mincountOrRef`, `maxcount`) VALUES (7883, 1, 100, 1, 1, -90000, 1);


-- Reference_loot_template
-- Sima loot
INSERT INTO `reference_loot_template` (`entry`, `item`, `ChanceOrQuestChance`, `lootmode`, `groupid`, `mincountOrRef`, `maxcount`) VALUES (90000, 9246, 100, 1, 1, 1, 1);

-- Questitem Loot
INSERT INTO `reference_loot_template` (`entry`, `item`, `ChanceOrQuestChance`, `lootmode`, `groupid`, `mincountOrRef`, `maxcount`) VALUES (90000, 9246, -100, 1, 1, 1, 1); -- A "-" jelzi hogy Q item.

Elvileg.


MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Devis

#376
nagyon szépen köszi, előbb még felkell fognom hogy tudjam is használni :D

UP: hát ez nekem azt eredményezte hogy ha humanoid akkor csak pénzt, ha egyéb más mob akkor semmit nem dob, még csak megse lehet nyitni
Up2: és még úgyis ez van hogy már az összes érintett táblát vissza állítottam az alap értékre...
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Bluerák

Hát peddig ennek sok köze nincsen hozzá.

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Devis

xd az jó :D
volt itthon egy olyan db ahol rohadt jól dobta a cuccokat q itemek nélkül.
Lementettem a szeró dbét, átraktam bele az érintett 3 táblát és még így is csak pénz dob....
Na erre vki ötlet?
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Tudvari

Idézetet írta: Tudvari Dátum 2011 március 18, 10:24:34 DÉLELŐTT
Üdv,az lenne a kérdésem hogy,hogy lehetne azt beállítani hogy csak itemmel lehessen kinyitni egy objectet? a kulcsosra rájöttem de az meg eltűnik 1szeri használat után.
Meg trinity core wikin a 4-es flag csak akkor működik ha quest item? de quest itemet meg nem lehet tradelni ugye?
köszönöm a válaszokat előre is :D


Valaki tudna segíteni kérem?

LaBaNc $aNyI

Sziasztok . Valaki segitenne az ugyben ,hogy hogyan tudnam az ATW.hu-ra felrakni  az E107-et . es osszehozzam a szerommal hogy mukodo kepes legyen ??

XeRoX

#381
Kifejten

Bluerák

Most a regisztrációs oldalra gondolsz? Kicsit tömör a kérdés  :)

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Tudvari


Üdv,az lenne a kérdésem hogy,hogy lehetne azt beállítani hogy csak itemmel lehessen kinyitni egy objectet? a kulcsosra rájöttem de az meg eltűnik 1szeri használat után.
Meg trinity core wikin a 4-es flag csak akkor működik ha quest item? de quest itemet meg nem lehet tradelni ugye?
köszönöm a válaszokat előre is :D


Devis

Idézetet írta: XeRoX Dátum 2011 március 21, 02:28:39 DÉLUTÁN
Kifejtenéd bővebben? Nem értem, hogy-hogy akarod össze hozni a szervereddel. ;D

Amúgy nekem is lenne egy-két kérdésem. SQLYog-al, hogy tudok keresni? És XAMPP-ból, hogy tudom kivenni a MySQL részt, mert a MySQL Server 5.1-et mindig minden körülmények között leállítja.  (Átneveztem a mysql-hoz tartozó mappát, és a .bat fájlokat, de akkor is leállítja.)

Előre is kösz.
azt installnál kitod venni
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Tudvari

Sziasztok, ez lenne a kérdésem:Üdv,az lenne a kérdésem hogy,hogy lehetne azt beállítani hogy csak itemmel lehessen kinyitni egy objectet? a kulcsosra rájöttem de az meg eltűnik 1szeri használat után.
Meg trinity core wikin a 4-es flag csak akkor működik ha quest item? de quest itemet meg nem lehet tradelni ugye?

köszönöm,remélem minél hamarabb érkezik válasz :)

Tudvari

Bocsi a dupláért de már régi volt az utolsó.
Az lenne a kérdésem hogy trinity már kifejlesztett cata emut?
ha igen mennyivel különbözik az adatbázisa?
Ha meg nem akkor milyen emut ajánlotok catára?

Devis

tc nem lesz catára.
ajánlom a skyfiret, most az a "legfejletebb"
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Tudvari

oks köszi,és am patchelésnél pl tc-n belül 3.3.0 ról 3.3.5 re minden megmarad csak frissít pár dolgot ugye?

Devis

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Powered by EzPortal