Kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 augusztus 07, 04:15:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

ktomi

Üdv. Egy olyan dolgot szeretnék, hogy egy gossip NPC activálja az objecteket. Ha jól tudom a command: 13   A többi helyre mit kellene írnom, hogy az npc activálja az objectet?
Valamint ezzel a megoldással meglehet csinálni pl, hogy lámpákat kapcsoljon fel?

Tudvari

#421
üdv,ha itemhez a spellid-hez beírok pl egy mag fireballt akkor kell hozzá mana vagy kijelölöd a targetet jobb klikk itemre és már kész is?

Következő kérdés,skyfire-el kapcsolatban,azért ne mszerkesztek mert akkor nem látná senki hogy új dolog is van a topicban.

A kérdésem az lenne hogy egy item nevét átírtam 4.0.6 skyfire emuban restartoltam töröltem a wow/cache és a wow/data/cache mappát de még mindig az van hogy .lookupban új név van de ha addolom magamnak akkor régi a neve.
Nem tudna valaki segíteni pls?:D

Explo

Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

Tudvari

#423
megkérdeztem még régebben a support vonalt hogy a db támogatja-e az UTF-8 karakterkódolást,azt mondta igen,de mint később kiderült hogy ő magára a wow kliensre gondolt :D
Így most majd újra indítom a szervert utf-8 nélkül és akkor lehet hogy működik.

UPDATE:
még mindig nem jó :S
Nem tudnáld megkérdezni pls? fórumon nem találok ilyen nevű felhasználót

boss74

Egy olyan kérdésem volna,annó a Tc2-ben a creature templateben volt egy olyan sor ami meghatározta hogy az npc mit "csináljon"...tehát ül-fekszik-alszik...etc!Akár hogy agyalok valahogy nem igazán ugrik be ez a dolog!Ha valaki esetleg feltudna homályosítani annak megköszönném. ;)


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

ident

Idézetet írta: boss74 Dátum 2011 május 10, 11:58:08 DÉLUTÁN
Egy olyan kérdésem volna,annó a Tc2-ben a creature templateben volt egy olyan sor ami meghatározta hogy az npc mit "csináljon"...tehát ül-fekszik-alszik...etc!Akár hogy agyalok valahogy nem igazán ugrik be ez a dolog!Ha valaki esetleg feltudna homályosítani annak megköszönném. ;)

The creature_template_addon table affects all creatures with that creature template ID while the creature_addon table affects individually spawned creatures (so that two creatures using the same template can look different).

Tehát ha ugyanabból a mobból több van, de csak egyre akarsz ezekből, akkor a creature_addon kell neked, ha mindegyik, akkor a creature_template_addon tábla.

http://www.trinitycore.org/w/Creature_addon_tc2
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Tudvari

#426
hogy nehogy elfelejtődjek:
Hogy tudom azt helyre hozni,hogy átírom egy item nevét,majd restartolom a szerót,törlöm a data/cache és a /cache mappát,de után is csak annyi változott hogy .lookup-ban új név de addolás után régi név. (4.0.6)

bocsi hogy még egyszer leírtam,csak nagyon fontos számomra,és hogy nehogy elfelejtődjek :D
köszönöm a válaszokat előre is

ja és nem tudjátok mivel lehet azt megoldani hogy warriornak ugyan úgy használhasson peteket meg stb minta hunter?Az a baj hogy a hunter spellekhez focuskell és ezt csak dbc-ben lehetne átírni.nincs valamiféle olyan item aminek ugyan ilyen hatása van?vagy hogy megleehessen oldani valahogy

Másik kérdés hogy ha itemhez berakok egy mage spellet akkor is kell neki mana?
és nem tudtok egy olyan itemet,vagy olyan spellt ami nem sebez olyan nagyot csak 100-200 akat,de mégsem kell hozzá semmi pl.: mana focus stb?  nézelődtem de nem találok,és ha szűkíteni akarom a keresést akkor nem dob ki semmit mert az npc spelleknek csak olyan nevük van amit az adminok megjegyeznek mert a playerek úgysem látják.

pl.: ez tszeretném berakni egy itemben a Usehoz cooldownal: http://www.wowhead.com/spell=12891
Először normál itembe akartam berakni de semmi majd átszerkesztettem egy use-os ba de úgyan úgy nem történik semmi

Bluerák

1. Kérdés: Próbáld meg többször kitörölni, ha átírtad mennie kell.
2. Kérdés: Max. úgy ha warriornak adsz focust és a trainerhez berakod a hunter spelleket.
3. Kérdés: Nem kell neki mana, ugyanúgy használhatja egy no manás cast is.

-- Blue

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Tudvari

Köszi a választ,de akkor miért nem működik? szeritnem köze van ahhoz hogy mivel itemnek a spelljét írtam át meg a nevét is és mivel a nevét nem frissíti akkro gondolom a spelljét sem és ezért nem csinál semmit jobb klikknél.

Akárhányszor is letörlöm semmi :S

Bluerák

De am meg cataclysm-ben már nincs is item_template ha emlékezetem nem csal?!

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Tudvari

#430
pedig van,ha nem lenne akkor .lookupban is a r

boss74



Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Kerge

Sziasztok!

Bocsi Tudvari, hogy ráírok a kérdésedre de szerintem úgyis ugyan az a megoldásunk :)

Én is a SkyFire-vel vagyok elakadva.... (Szerintem jó ötlet lenne nyitni SkyFire-nek témát :))

Van egy NPC-m npcflag = 3 (Gossip:1, Quest:2) Van egy full blizzes quest, minden a helyén van benne.
Nem akarja megjeleníteni... mármint nincs quest az NPC-nél. (creature_questrelation, creature_involvedrelations -ki vannak töltve.) Milyen mezők azok amik miatt ez megtörténhet?

Előre is köszönöm.



XMas WoW DEV

Gnoll

Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogyan lehet egy olyan SQL update-et írni, ami az összes létező parancsot a command táblába mondjuk 10-es szintre emeli.

Előre is köszönöm a választ.

kagebunshin

Idézetet írta: Gnoll Dátum 2011 május 26, 12:43:30 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogyan lehet egy olyan SQL update-et írni, ami az összes létező parancsot a command táblába mondjuk 10-es szintre emeli.

Előre is köszönöm a választ.

UPDATE command SET `security` = 10
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

Powered by EzPortal