Kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 augusztus 07, 04:15:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Cleaver93

Akkor egy márik kérdés XD Észrevettem hogy sokkal egyszerűbb lenne a PVP guard, de csak arcemura találtam scriptet -.-'' Valaki tudna adni egy trinity-s linket (ha van)

IrOn

másolj le egy másik PVP Guardot

danikaa04

Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy 3.3.5-ön hogyan lehet megoldani, hogy a battlegroundok adjanak tokent.
Keresgettem itt a fórumon, és googlen is, de nem jártam sikerrel. Nagyon megköszönném a segítséget

ident

Idézetet írta: danikaa04 Dátum 2011 június 04, 08:20:54 DÉLELŐTT
Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy 3.3.5-ön hogyan lehet megoldani, hogy a battlegroundok adjanak tokent.
Keresgettem itt a fórumon, és googlen is, de nem jártam sikerrel. Nagyon megköszönném a segítséget

1- adsz egy aura spellt a bg-kre és ha ez rajta van a bg-n levő játékosokon, akkor kapjanak tokent conditions és spell_area talán elég hozzá, de lehet kell egy kis smart_scripts is.

2- c++ script
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

danikaa04

c++ scriptel, hogyan oldható meg?

$0undX

mag módosítás, megkeresed azt a függvényt ami a bg befejezésekor lefut és oda beírod azt a pár plusz sort

Metts

Hello!

Tud valaki olyan programot (bat / python vagy akármi), ami automatán felupdateli a dbmet a sql/updates mappában ? :D

De ha ilyen nincs akkor inkább azt kérdem hogyha a legfrisebb udb-m van, de a mangosomhoz a legfrisebb udb nem elég akkor mit csináljak?
Mivel ha az sql/updates mappában az utolsó file-okat elkezdem updatelni akkor az ütközik az udb-vel x)

Cleaver93

Sziasztok, lenne egy kérdésem, hogyan lehet egy teleport npc-t csinálni script nélkül, csak egy pár tele kellene: PL:
-alli mall
-hordamall
-Jumpevent
-arena
Nemtaláltam témát, ha már valaki leírta valahova akkor bocsánat, egy link is elég lenne...


boss74

Hello!

Ime itt is egy : http://pastebin.com/1k14UwEV

3.3.5-re de nem 100%!

Idézetet írta: Cleaver93 Dátum 2011 június 20, 02:45:05 DÉLUTÁN
Sziasztok, lenne egy kérdésem, hogyan lehet egy teleport npc-t csinálni script nélkül, csak egy pár tele kellene: PL:
-alli mall
-hordamall
-Jumpevent
-arena
Nemtaláltam témát, ha már valaki leírta valahova akkor bocsánat, egy link is elég lenne...


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Cleaver93


Cleaver93

Idézetet írta: boss74 Dátum 2011 június 20, 03:59:40 DÉLUTÁN
Hello!

Ime itt is egy : http://pastebin.com/1k14UwEV

3.3.5-re de nem 100%!

Idézetet írta: Cleaver93 Dátum 2011 június 20, 02:45:05 DÉLUTÁN
Sziasztok, lenne egy kérdésem, hogyan lehet egy teleport npc-t csinálni script nélkül, csak egy pár tele kellene: PL:
-alli mall
-hordamall
-Jumpevent
-arena
Nemtaláltam témát, ha már valaki leírta valahova akkor bocsánat, egy link is elég lenne...

1000 köszönet, így már látom hogyan is kell megcsinálnom majd a sajátomat, ha ez mükszik, de kipróbálom

Cleaver93

Sziasztok, lenne egy kérdésem :D Custom coinnal be lehet állítani a vendort hogy az legyen a fizető ezköz? vagy csak eredeti coinokkal lehet vásárolni? Csakmert valamikor régebben mintha olvastam volna hogy nem lehet, de sok szerveren így működik...

Cleaver93

Hello megint, lenne egy kérdésem, sry a sok kérdésért dehát ezért van a fórum, hogy segítsünk egymáson :)...
Van egy kis problémám, lezártuk dalarant, hajókkal nem tudnak menni a playerek, viszont a mage tud idézni portalt, valahogy megtudnám oldani hogy a portal máshova vigye, vagy eggyáltalán ne legyen a spell, kerestem már spell_target_position, spell_dbc-be minden táblába de semmit nem találtam lécci segítsetek :D

IrOn

#464
kiveszed trainerb?l? Amugy quest

Powered by EzPortal