Kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 augusztus 07, 04:15:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Gnoll

Sziasztok! Az Online státuszommal lenne 1 kis hiba. Fentvagyunk 10-en erre fel 0át ír, de ugyanez a helyzet az Online idő résszel is. A beállításokkal nincs probléma, viszont mindent nullának ír. Van valami lehetőség ezt javítani?

A választ előre is köszönöm. :)

Cleaver93

Idézetet írta: Gnoll Dátum 2011 június 23, 10:37:08 DÉLUTÁN
Sziasztok! Az Online státuszommal lenne 1 kis hiba. Fentvagyunk 10-en erre fel 0át ír, de ugyanez a helyzet az Online idő résszel is. A beállításokkal nincs probléma, viszont mindent nullának ír. Van valami lehetőség ezt javítani?

A választ előre is köszönöm. :)
Szia!
1. nem itt a helye, hanem a webnél.
2. egyszerűbb lenne nekünk ha megadnád a "online státusz" kódját. Mert így mi tipp mixelhetünk azon hogy mit rontottál el, vagy egyáltalán az "online státusz"- jó-e...
3. Valszeg, de a beállításokkal van a gond, nézd meg hogy jó realm-re van-e állítva a "online státusz", ha az jó akkor csak az lehet a probléma hogy nem csatlakozik az adatbázishoz vagy rosszul. Persze lehet hogy maga az "online státusz" az ami hibás, vagy a configból kifelejtettél valamit...

Gnoll

Szerintem ugyan akkor köze van a webhez mint az adatbázishoz azért írtam ide. De nem ez a lényeg. A legfurcsább az egészban, hogy a DC előtt még rendesen működött, mutatott mindent, utána meg már hirtelen rossz volt. Még próbálkozom vele, leszedek egy új Online státuszt is, de kizárt, hogy azzal lenne a probléma inkább valahol az adatbizásban, mivel volt 1 Nightmare-es Online státuszunk is amit Doomkiller kolega töltött fel anno és abban is ugyanaz a hiba, pedig ahhoz sem nyúltunk és előtte gond nélkül mutatott mindenkit.

Cleaver93

Idézetet írta: Gnoll Dátum 2011 június 24, 10:49:04 DÉLELŐTT
Szerintem ugyan akkor köze van a webhez mint az adatbázishoz azért írtam ide. De nem ez a lényeg. A legfurcsább az egészban, hogy a DC előtt még rendesen működött, mutatott mindent, utána meg már hirtelen rossz volt. Még próbálkozom vele, leszedek egy új Online státuszt is, de kizárt, hogy azzal lenne a probléma inkább valahol az adatbizásban, mivel volt 1 Nightmare-es Online státuszunk is amit Doomkiller kolega töltött fel anno és abban is ugyanaz a hiba, pedig ahhoz sem nyúltunk és előtte gond nélkül mutatott mindenkit.

Hát ha már egyszer működött akkor nem azzal lesz a probléma, lehet hogy a weboldaladdal van valami, biztos hogy az a probléma hogy nem tud kapcsolódni az adatbázishoz, lehet hogy egy jelszót módosítottál, nézd meg hogy a realm-et nem-e módosítottad. Nézd át szerintem a configba van valami...

Gnoll

Nem tudom mi történt, de magától ismét működni kezdett. Számomra rejtély marad ennek az esetnek a megoldása, mindesetre érdekes. Azért köszönöm, hogy megpróbáltál segíteni.

Cleaver93

sziasztok!
Egy nagyon nagy problémám van!

Készítettem egy egyedi tele NPC-t, de valszeg hogy az eggyik IDnek túl nagy számot adtam meg,vagy csak egyszerűen kihagytam és automatikusan 0-ra írta, de berakta a gossip_menu_id táblába 0 IDvel, és így azoknál az npcknél ahol a gossip_menu_id 0 volt mindegyikhez berakta azt a grossip szöveget amit beállítottam. Az grossip textet töröltem, sőtt mindent amit beraktam vele eggyütt, mégis bármelyik Vendorra vagy npcre amire kattintok Greetings-et ír ki, lécci segítsetek nagyon sürgős!

Cleaver93

Megoldottam köszi mindenkinek!
Ha valakinek szintén ez a problémája lenne, akkor csinálja azt, hogy keressen egy olyan vendort ami működik, nálam SW-be fegyverbolt vendorai működtek. Nézd le a grossip_option_ID-t és keresd ki a Grossip_potion_ID táblában. Ha megvan akkor másold le. Beszúrás> minden legyen ugyanaz kivéve az entry-t az legyen 0, és működni fog :)

ktomi

#472
Üdv.
Egy olyan dolgot szeretnék csinálni, hogy van egy NPC és aki az NPC közelébe megy (13yard körzetben) attól vegyen el egy bizonyos itemet.
Megpróbálkoztam ezt Smart scriptel kivitelezni, de sikertelenül. (( lehet, hogy hülyeség, de próbálkoznak a kezdők :/ ))
Ezt smart-al lehet kivitelezni, vagy én rontottam el valamit?

A Smart script a következő:  http://pastebin.com/hjB3KMgc

Előre is köszönöm a segítséget.

potike2010

#473
Hello /szisztok
az lenne a problamam hogy miert irja ki Navicat -on ,hogy :Host ist no allowed to connect to this MYSQL server be irtam mindent jol de ezt adja ki valaki help mert bugg javito lennek 1 szervern es ha 1 het mulva nem jelentkezek hogy megvan akkor ki dobnak
:))

boss74

Egyszerű a gond,vagy még is csak nem jól írtad be az adatokat ami a szerver db eléréséhez kell,vagy nem adtak jogosultságot a db-hez kívülről való csatlakozáshoz!


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

potike2010

#475
koszonom de megtudnad mondani ,hogy ,hogy kell adni kivulrol jogot?
:))

biowow

Van egy Trinity Core-os szeróm és egy olyan buggot szeretnék javítani h ami Frozen Thron-ba visz portál az LK föl dob ki (jó magasra) és nem lehet lemenni meg semmi...  Határozatlan (gm fly-al sem mert megakad és beragad 1 ponton  Szomorú )

Hogy tudom kijavítani ?

Mane

Idézetet írta: potike2010 Dátum 2011 július 18, 07:32:34 DÉLUTÁN
koszonom de megtudnad mondani ,hogy ,hogy kell adni kivulrol jogot?
elkéred a szervertulajtól a szükséges adatokat amik az eléréshez kellenek, ezt magadtól nem fogod megtudni, max ha feltöröd...

IdézVan egy Trinity Core-os szeróm és egy olyan buggot szeretnék javítani h ami Frozen Thron-ba visz portál az LK föl dob ki (jó magasra) és nem lehet lemenni meg semmi...  (gm fly-al sem mert megakad és beragad 1 ponton  )

Hogy tudom kijavítani ?

előszöris kéne ahhoz a zónához egy működő LK script, hogy tudj mozogni, azt pedig, hogy hova portoljon úgy tudod átírni, hogy megkeresed a spellt ami odarak, és a spell_target_positionban átírod a koordinátáját

Raisen

Ha jól tudom tocnál is utolsó bossnál jelentkezik ez a hiba hogy beragadsz egy ponton ha raidba vagy egy logout megoldja.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

ident

Idézetet írta: ktomi Dátum 2011 július 01, 08:27:16 DÉLUTÁN
Üdv.
Egy olyan dolgot szeretnék csinálni, hogy van egy NPC és aki az NPC közelébe megy (13yard körzetben) attól vegyen el egy bizonyos itemet.
Megpróbálkoztam ezt Smart scriptel kivitelezni, de sikertelenül. (( lehet, hogy hülyeség, de próbálkoznak a kezdők :/ ))
Ezt smart-al lehet kivitelezni, vagy én rontottam el valamit?

A Smart script a következő:  http://pastebin.com/hjB3KMgc

Előre is köszönöm a segítséget.

Sourcetype 2-vel próbáld meg, de gyanús nekem hogy még nincs TC-ben olyan, hogy ha a közelébe mész, mint pl. a dalarani npc-k akik köszöngetnek neked ha a közelükbe mész. Hisz a leírás "On Target In Range" ami az én értelmezésem szerint annyit tesz, hogy targetban kell legyen adott range-en belül. Esetleg próbáld meg inkább egy areatriggerrel.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Powered by EzPortal