Kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 augusztus 07, 04:15:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

deathracer

Sziasztok nekem olyan kérdésem van hogy mikor megcsináltam a saját szerom minden remek. de ugye hogy más is feltudjon lépni azt is megcsináltam de viszont a routerem portjait engedélyeztem vagyis átírtam ott tartok h a realmot azt hogy kell átírni elnézést a kérdésért de nem tudom segítenétek ? :S

ktomi

ident  köszönöm szépen a segítséged, sajnos így sem lett jó :/
Viszont egy kicsit primitívebben, de megoldottam a dolgot.

Key

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy hogyan tudok olyan questet késziteni ami átválti a tokent például át válti a honor pontot tokenba vagy stb. ? kérlek irjatok Köszönöm!

ident

Idézetet írta: Key Dátum 2011 július 25, 06:16:29 DÉLUTÁN
Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy hogyan tudok olyan questet késziteni ami átválti a tokent például át válti a honor pontot tokenba vagy stb. ? kérlek irjatok Köszönöm!


Amit át akarsz váltatni:
http://www.trinitycore.info/Quest_template_tc2#ReqItemId
Hány darabot:
http://www.trinitycore.info/Quest_template_tc2#ReqItemCount

Amire át akarod a fentit váltani:
RewItemId
Amennyit kapjon:
RewItemCount

Vagy nézd át a dalarani tokenváltót, hogy ott hogyan néz ki.
Ez a legegyszerűbb, de egyben legmacerásabb (időigényes) megoldás is.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Key

Sziasztok nem tud valaki Cataclysmre egy vendor packet?? sürőgs vész helyzet van!!!

IrOn


Key

Iron azzal már megismerkedtem van benne 5 vendor körübelül nem több és nem kevesebb... :'(

Azt szeretném kérdezni h Catában a Justice Point nak mi az id je? mert db be nem találom se ingameban

morde

Sziasztok, egy olyan SQL parancssorra lenne szükségem amivel tömegesen tudom állítani az egyes vendorok "ExtendedCost" mezőját hogy ne kelljen egyesével beirogatni phpmyadmin-ban.
Előre is kösz.

ident

#488
Idézetet írta: morde Dátum 2011 július 30, 03:03:25 DÉLUTÁN
Sziasztok, egy olyan SQL parancssorra lenne szükségem amivel tömegesen tudom állítani az egyes vendorok "ExtendedCost" mezőját hogy ne kelljen egyesével beirogatni phpmyadmin-ban.
Előre is kösz.

Valami ilyesmi lesz akkor:

SET @entry := xx; -- a vendor entry-je
SET @ext := xx; -- az ExtendedCost
SET @new_ext := xx -- az uj ExtendedCost értéke
UPDATE `npc_vendor` SET @ext = @new_ext WHERE `entry` = @entry;
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

morde

Idézetet írta: ident Dátum 2011 július 30, 04:25:03 DÉLUTÁN
Idézetet írta: morde Dátum 2011 július 30, 03:03:25 DÉLUTÁN
Sziasztok, egy olyan SQL parancssorra lenne szükségem amivel tömegesen tudom állítani az egyes vendorok "ExtendedCost" mezőját hogy ne kelljen egyesével beirogatni phpmyadmin-ban.
Előre is kösz.

Valami ilyesmi lesz akkor:

@entry := xx; -- a vendor entry-je
@ext := xx; -- az ExtendedCost
@new_ext := xx -- az uj ExtendedCost értéke
UPDATE `npc_vendor` SET @ext = @new_ext WHERE `entry` = @entry;


#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '@entry := 500006' at line 1

ident

Lemaradtak a SET-ek, előző hsz-be beírtam.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Gnoll

Sziasztok!

Nos hát a szerverünk nem gyengén lett tele spawnolva objectekkel, és szeretnék elkerülni egy esetleg "overflow"-ot. Nem tudom, hogy jelen esetben az objecteknél mennyi a guid limit de nem szeretném megvárni míg megtelik. Van erre valami olyasfajta megoldás, hogy a már lerakott objecteknek "nem esik bántódása"?

Mane

Mentsd le a gameobject táblát, és akkor ha valami gond merülne fel csak visszatöltöd.

Skyne

#493
Idézetet írta: Gnoll Dátum 2011 augusztus 12, 12:03:52 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Nos hát a szerverünk nem gyengén lett tele spawnolva objectekkel, és szeretnék elkerülni egy esetleg "overflow"-ot. Nem tudom, hogy jelen esetben az objecteknél mennyi a guid limit de nem szeretném megvárni míg megtelik. Van erre valami olyasfajta megoldás, hogy a már lerakott objecteknek "nem esik bántódása"?

nem teljesen értem hogy mit szeretnél, de leírom én mire gondolok:

-tehát, sok volt a lerakott object
-a fölösleget takarítottátok
-most szeretnétek újrarendezni a guideket

nos, ha valóban erről van szó, akkor bizony kössétek fel a gatyát, szép meló lesz, de nem lehetetlen, ismernetek kell egy programnyelvet, amiből tudtok csatlakozni a mysql szerverhez és ott lekérdezéseket futtatni. (jó nagyok, tehát a php macerás webszerver timeout miatt (lehet configolni))

Ha ez a rendelkezésetekre áll, akkor írni kell egy algoritmust ami ciklusban végigmegy a gameobject táblán, feltérképezi a "lukat" majd a luk mögötti objectet átszámozza a kapcsolódó táblák bejegyzéseivel együtt (több lekérdezés, vagy kereszttáblás lekéredzések)

a táblakapcsolatokat tcwikiről összeszedhetitek.

Esetleg nézzetek szét tc fórumban, régebben láttam ott valami ilyesmi sql scriptet, bár ha jólemlékszem hibás volt :D de kiindulási alapnak, ötletnek mindenképp tökéletes.

És persze ahogy Mane mondja, a biztonsági mentés (akár az egész adatbázisról) kötelező.

Key

Üdv az szeretném kérdezni hogy töltöttem le innen online player csik ot és át irtam amit át kellet a saját szerverem adataira és utána mit kell vele csinálni hogy ki tudja tenni a honlapomra?  ???

Powered by EzPortal