Kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 augusztus 07, 04:15:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

unitology


Freedom

üdv az a nagy bajom h csináltam egy token váltó küldetést h pl Killmarkot váltsa át Tokenra és mikor felveszem a küldetést addig prima npc felett megis jelenik a sárga kérdőjel bele kattolok az npcbe hoppá szürke a quest kérdőjele. Rákattintok a küldetésre és nem engedi leadni... milehet az oka? mit írok roszul?

Mane

Idézetet írta: Freedom Dátum 2011 szeptember 13, 07:34:23 DÉLUTÁN
üdv az a nagy bajom h csináltam egy token váltó küldetést h pl Killmarkot váltsa át Tokenra és mikor felveszem a küldetést addig prima npc felett megis jelenik a sárga kérdőjel bele kattolok az npcbe hoppá szürke a quest kérdőjele. Rákattintok a küldetésre és nem engedi leadni... milehet az oka? mit írok roszul?

Próbáld meg, hogy a method-ot nullára írod ha eddig nem azon volt.

Freedom

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy ha kiakarok venni egy spellt a db ből pl mert bugos például a sacred shield. Kiakarom venni és honnan kell kivenni? spell_bonus_data-ból elég?? vagy még máshonnan is ki kell? ??? ???

Skyne

Idézetet írta: Freedom Dátum 2011 október 03, 08:28:35 DÉLUTÁN
Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy ha kiakarok venni egy spellt a db ből pl mert bugos például a sacred shield. Kiakarom venni és honnan kell kivenni? spell_bonus_data-ból elég?? vagy még máshonnan is ki kell? ??? ???

Ne vedd ki sehonnan, van erre külön tábla :) http://www.trinitycore.info/Disables_tc2

wizard

Idézetet írta: danikaa04 Dátum 2011 január 08, 12:32:14 DÉLUTÁN
Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy azt hogyan tudom megoldani, hogy ha írok egy questet, és elvégzik, megkapjanak 1 adott spellt. (Pl: Healing Wave)

én mint laikus, elképzelésem szerint, spellt állítasz be neki jutalomként. konkrétabb választ (én) nem tudok adni mivel én azzal foglalkozok már ami itt nem található már meg. :D (summit/ascent) :)

lokal

Idézetet írta: danikaa04 Dátum 2011 január 08, 12:32:14 DÉLUTÁN
Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy azt hogyan tudom megoldani, hogy ha írok egy questet, és elvégzik, megkapjanak 1 adott spellt. (Pl: Healing Wave)

Quest template táblába ha azt akarod hogy castoljon a playeren valamilyen spellt akkor az id-t a Rewspellcast táblába írd, ha azt akarod, hogy adjon akkor a Rewspell táblába írd az id-t.

Roamer

Sziasztok!
Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy melyik az egyszerűbb, létrehozni egy területen egy temetőt, vagy beállítani, hogy azon a részen ne támadhassák egymást a két csoport?
Próbálkozok event készítéssel a gépemen lévő szerveren hogy tesztelgessem és azt szeretném megoldani, hogy ne legyen pvp vagy hogy ha van, akkor újra tudjanak éledni, viszont a teszt részen ha valaki meghal akkor bedob the barens-be.
Szerintetek?
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Rocsorayen

Szerintem legegyszerűbb ha valahol db-ben megkeresed a temetőknek a részét, és kiveszed arra a területre ahol nemakarsz.

Raisen

Nagyon régen úgy csináltam natur frakció területre raktam a mallt lemásoltam a pvp guardokat tanarison felnyomtam a dmg-t és ha pvp off ba voltak nem tudták egymást támadni ha valaki on ba volt és támadták az őrök megölték a személyt :)


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Roamer

Köszönöm a tanácsokat!
Rocsonrayen, én igazából temetőt lerakni készülnék egy a mapon kívüli területre :)
Raisen, jól hangzik amit írtál :) Szerintem ezzel megpróbálkozok :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Roamer

Helló! Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy adatbázisban megoldható-e valahogy, hogy a player kivesz egy itemet, akkor az npc eltűnjön? Még nem vagyok nagyon otthon az ilyenben, ezért kérnék segítséget tőletek, hogy körülbelül hogy kezdjek hozzá.
Azt szeretnénk megcsinálni, hogy az eventnél, ha a játékos végigviszi a pályát és találkozik az npc-vel aki adja neki a díjat, akkor amint kivette eltűnjön. Valami hasonlókép, mint a chest-eknél van, amikor kiveszed belőle az utolsó itemet is.
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

NevemSenki

Gurubashi Arena láda.

Szerintem nem egy NPC-vel kéne megoldani, hanem egy ládával.
De ez csak egy ötlet.

Üdv.: Sennki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Raisen

#508
Igen lehetséges nézd át a worgen kezdő helyet ott úgy van megoldva hogy a quest leadásával kap egy spellt amit nem lát a játékos és átrakja másik phaseba így megtudod oldani.

De itt a tuti ötlet hogy ne legyen phase keveredés:

Pálya elején lesz egy npc ami átrak phase 2 be végig viszi a pályát a végén az npc megadja az itemet + vissza dobja pashe 1 be így már nem lesz látható az npc viszont az alap phase 1 be lesz a játékos :)

Az első npc phaserét 1 re rakd az utolsóét phase 2-re.

Tessék itt nézegetheted ezeket a spelleket.

http://www.wowhead.com/search?q=phase#spells:0+1+16+3


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

ktomi

#509

Powered by EzPortal