Egyedi mount

Indította MicroStar, 2010 augusztus 10, 03:48:54 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

NevemSenki

Egy pillanatra be-Off-olok.  :D

Ha én ezt a Fly Spell-t egy egyedileg kreált Vehicle-hez adom hozzá, amit Kalimdoron akarok használni, akkor az ugyebár nem fog repülni.
Mi ellenőrzi azt le, hogy én most éppen hol tartózkodok?
Pont a minap néztem egy videót, ahol a gyerek 1.12.1-es szerón, úgy repkedett hogy az nem igaz.
( TrinityZero, és csak teszt szerverre kéne. )
Akkor itt jön még egy kérdés. Dalaranban ugye nem lehet repülni, egy szépen megírt Script végzi a dolgát.
Azt a Scriptet máshol is lehetne alkalmazni? Bizonyos területek, mint Például: OutDoorPvP helyek.

Bocsánat az Off-ért, de ez valamilyen szinten ide vágó téma / kérdés.

Üdv.: Senki

Skyne

Egyszer már megtaláltuk Girosszal ezt az ellenőrzést de már nem mondom meg neked hogy hol van xD talán ő tudja a megoldást (vagy valameik patchünkben még bennevan  ::) )


Destrinke ezt a hsz.-em is le fogod minuszolni? :)


NevemSenki

#32
Remélem figyeli a Témát, és ha másként nem PM-ben megkérném hogy ha még emlékszik rá írjon pár sort.

( Mellesleg hogy a fenében van neked " Respect: -24 " ?  ??? Tegnap ha jól emlékszem még 12-14 +-om volt, most pedig én is erősen hanyatlok. Tiszta vicc ez az egész!)

UI.: Kihoztalak 0-ra, ha ok nélkül lehet adogatni a " - "-okat, akkor a " + "-okat is lehet.


Üdv.: Senki

Girosz

#33
Na j

NevemSenki

Nagyon szépen köszönöm!

+1

Üdv.: Senki

Chaze117

Hello az lenne a gondom, hogy megcsináltam így a "mountot" igazából repülő jármű :D és nem tudom hogy lehetne beállítani a flyspeedet mert DB-be csak a walk és run van :S
Valaki tudna segíteni trinity-t használok 3.3.3as kiadás

$0undX

ha db-ben nincs akkor egy alap creature scriptet vegyél és
me->SetFlySpeed() , vagy valami hasonló függvény biztos lesz, ha beírod addig hogy Set akkor kihoz rakat függvényt, azokat végignézheted, ha nincs lehetőséged a maghoz nyúlni akkor nem tudok mit mondani :S

Chaze117

#37
H


Chaze117

ezt próbáltam nem repül vele:S

MicroStar

Akkor nem tudok mit mondani ja de igen nem veszek lottót a hétre

ident

spell_linked_spell-el próbáld társítani az említett legendary spellt a járműhöz, pl. ha spellel idézed meg. Wiki segít.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Chaze117

holnap ránézek mert ma már belefáradtam  :-\

Powered by EzPortal