Kérdések és válaszok

Indította DoomKiller, 2010 augusztus 10, 06:46:54 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

DoomKiller

Ha bármi kérdésed támad akkor itt tedd fel, mivel a téma ki van emelve így biztos lehetsz benne, hogy észre fogják venni és válaszolni fognak a többiek.

Feleslegesen ne nyiss topicot, természetesen ha a kérdésed nagyon összetett szabad.

Gyuri.

Sziasztok, ismét hozzátok fordulok, egy debian os VPS emen fut a ts 3 szerverem most lett felhuzva, ugyebár itthon fel is mentem de csak afféle anonym vagyok és az istenért sem akarja azt hogy én admin legyek.

Kis segitség kellene, hogy ekkor mi a teendő. előre is köszönöm, ja és van hozzá WI-m is de azmeg aztjelzi hogy offline :|  xD


Itt az ip ha valaki feljönne:    87.229.108.14:9987

Fent vagyok szinte nonstop.

Devis

üdv mindenkinek
Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy kb 1 hétig itthon csinálgattam mindenféle emuval különböző patch-ű szervereket,  és ezekhez szedtem le phpmyadmint, restartert, tehát mindenfélét. Aztán egyik reggelre, kb semmi nem indult el, azzal a hiba üzenettel hogy localhost NINCS. Na most ezzel csak annyi a baj hogy localhost h nem lehet ha van internet? XD rágugliztam (igen gugliztam u-val :> ), ott olyanokat láttam hogy port forwaldolni kell, caskhogy ilyen már 1x volt, pont akkor húztam újra a gépet és utána jó volt, egészen eddig. Xampp-ot, mysql-t, sqlylog-ot már újra raktam kb 3x, de akkor se lett jobb.
Tehát kérdésem: mit lehet ezzel kezdeni?
Sry ha rosz helyre írtam.
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Elysyum

#3

Devis

akkor esetleg próbáljam wamppal? Egyébként az a durva h még mysql-t se engedi felrakni
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

daviez

#5
Hello, azt szeretném kérdezni, hogy a WoWGarázsról szedett wowos oldal Themeket hogyan lehet telepíteni?!
A kérdés elég bugyutának hangzik, de akármit próbálok, mondjuk ATW-s oldalnál, semmit nem tudok tenni.
Ezt úgy értem, hogy van egy honlapom amely legyen mondjuk: { ezegywowszerver.atw.hu } ! FTP-n feltöltök akármilyen weboldalt nem hozza be az installációs részt. Utánna írom, hogy /install.php de semmi. Ezen kívül meg is néztem hogy van e ilyen fájl, vagy mappa...(install.php/install mappa) hát nincs.:(

DoomKiller

És csak így simán a témát rakod fel?!

Nem kéne egy cms rendszer is?;D;D

Gyuri.

Idézetet írta: DoomKiller Dátum 2010 szeptember 20, 03:59:59 DÉLUTÁN
És csak így simán a témát rakod fel?!

Nem kéne egy cms rendszer is?;D;D

Nem hátrány :D a motor sem ugyugy ahogy mondja Doomk. =)

Vagy ha van lehet hogy talán verzióbeli hiba :D

Tudvari

sziasztok,az lenne a kérdésem hogy a .tk-s domainnal teljes fedő domaint használok vagyis bármira is kattintok az xy.tk lesz,és van olyan dns beállítás amivel hogy ha pls xy.xyhost.com/forum -ra megyek akkor xy.tk/forum lesz.Valaki segítene hogy kell beállítani?
Egy ingyenes tárhelyet használok nevezetesen az okhost.eu-t
előre is köszi a válaszokat.

DoomKiller

Szerintem leginkább sehogy. A dot.tk egy framebe ágyazza be oldaladat (Hasonlóan mint atw.hu), ezért nem tudod megcsinálni amit szeretnél.

Tudvari

hát nem tom pedig vmelyik oldalnak olyan volt na mind1 azért köszi

Hupperke

Udv. Nekem lenne egy kerdesem :D

van egy ilyenem:
$login = belepes_ellenorzese();
$page = oldalak_ellenorzese();

na most ha en atirom:

$login = belepes_ellenorzese() & $page = oldalak_ellenorzese();

akkor melyik fut le gyorsabban? (marmint az oldal generalasra ertem)

elso verzio pl: lefut 1sec alatt
masodik verzio pl:  0,89 sec alatt fut le

ident

Egyszerűen tegyél fel egy Google Chrome böngészőt. Ebben találsz a menüben egy olyat, hogy Eszközök/Fejlesztői Eszközök. Alulra kirak egy menüsort. Onnan kiválasztod a Resources-t, leokézod és megmutatja mi mennyi idő alatt tölt be :)

http://img229.imageshack.us/img229/1204/gchrome.jpg
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Hupperke

#13
Hat koszi azert de latvanyos gyorsulas / lassulas nem tapasztalhato pedig minden ezred masodperc szamit :D (nekem)

amugy: Betoltesi ido: 45.441 ms,  benne 8 SQL lekerdezes 4 ms alatt, 1.057 MB memoriat fogyasztva.

mozillat hasznaltam :D / hasznalok de nem tudom.. azert meg leskelodok tovabbra is

persze lehet hogy a 45ms lassu de

jquery alapon fekszik
smarty engine.. stb (persze erre lehet nem kivancsi senki :D)

Methos

#14
Erről mit tudtok mondani? : http://smsdomain.info/

Senki semmit? :(

Powered by EzPortal