Kérdések és válaszok

Indította DoomKiller, 2010 augusztus 10, 06:46:54 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

boss74

Szerintem maga a theme sz...r...és abba lehet valami ami nem engedi a módosítást,mert ha alap theme-vel csinálom akkor meg hibátlan!!Sőt ha angolra állítom akkor ez a theme is jó..magyarán a gomb ikonok nem veszik a magyart és ennyi!Csak ha volna wow-s theme amit jó lenne...de csak ezt találtam! :(


Idézetet írta: ident Dátum 2010 november 07, 09:09:55 DÉLELŐTT
próbáld akkor törölni a tárhelyről és a saját gépeden beállítani a mappa jogosultságait és úgy feltölteni. Hátha... Ha úgy sem megy, akkor lépj kapcsolatba a tárhelyszolgáltatóval.


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Action

Ismét menüvel bíbelődök viszont ebbe nem szeretnék JS-t csempészni.
A kérdésem a következő lenne:

A menü szürke, de ha egy menüpontra ráviszem az egeret akkor kék lesz (egyszerűsítve).
Tegyük fel ráviszem az Elérhetőségek menüpontra az egeret, az kékre változik, rákattintok majd rávisz az oldal azon részére.
Hogy tudom megoldani, hogy ha odavitt, a menüpont maradjon kék?

Remélem értitek, tehát ha a kezdőlapon vagyok akkor a Kezdőlap nevű menüpont maradjon kék és így tovább.

Folyamatosan nézek utána én is de hátha ti ezt már tudjátok.
A lényeg az lenne, hogy CSS-be szeretném megoldani, és szerintem van megoldása. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Girosz

Ha sima html az oldal, akkor egyszerűen az adott oldalon a szürke link helyett a kéket illeszted be. Ha php, akkor meg figyeled, hogy melyik oldalt kell betölteni, és az ahhoz tartozó linkből a kéket töltöd be (sima switch szerkezet). Nem hinném, hogy cssből lehet ilyesmit csinálni, és amúgy is tök egyszerű így ahogy mondtam, szóval legyen így jó. :D

NevemSenki

#33
Ezt megnézheted, kicsit hasonlít arra amit te szeretnél, de nem pont az.

Bemutató.

Hátha segít valamit.


Üdv.: Senki

Skyne

Senki példáján elindulhatsz, a lényeg ott: <a class='current'  mindig azta  linket teszed a current class-ba ameik oldalon épp vagy és az lessz "aktív"

Action

Igen amúgy erre gondoltam, de a current nem működik, most ügyeskedek mással de nem akarok Javat.. :/
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Roamer

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy fórum motornak kipróbáltam phpBB-t, de nem tudom a logo linket lecserélni.
Át szeretném állítani olyanra, hogy ha valaki rákattint a logóra, akkor egy másik oldalra adja be.
Esetleg tudnátok nekem segíteni, hogy melyik file-ban kell átírni?
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

ident

Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Roamer

Nagyon szépen köszönöm :D Már egy ideje keresem, de nem találom XD Így könnyebb máris :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Roamer

Megcsináltam, de valamiért még mindig a fórum index.php-jára ad be, pedig a saját weboldalam címét adtam meg neki :S SMF-el könnyebb volt megoldani :/ Esetleg nem tudsz/tudna valaki egy SMF wow theme-t? Semmilyen jó témát nem találtam rá, ezért készítettem fórumot phpBB-vel:/
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

ident

Idézetet írta: Roamer Dátum 2010 november 26, 11:10:47 DÉLUTÁN
Megcsináltam, de valamiért még mindig a fórum index.php-jára ad be, pedig a saját weboldalam címét adtam meg neki :S SMF-el könnyebb volt megoldani :/ Esetleg nem tudsz/tudna valaki egy SMF wow theme-t? Semmilyen jó témát nem találtam rá, ezért készítettem fórumot phpBB-vel:/

Töröld a cache mappáját a fórumnak azt el felejtettem írni.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Action

Nincs valakinek elfekvőbe egy normális, beágyazható vendégkönyve?  ;)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Roamer

Idézetet írta: Action Dátum 2010 december 01, 10:12:56 DÉLUTÁN
Nincs valakinek elfekvőbe egy normális, beágyazható vendégkönyve?  ;)

Ezt találtam Google-ban.
Remélem ez jó :D Én még nem teszteltem :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Action

Ezt már megtaláltam én is, sőt az összeset, meg is vannak, a kérdés inkább úgy szólna, hogy van e valakinek bevált és tesztelt vendégkönyve amit nyugodt szívvel ajánl. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

ident

Idézetet írta: Action Dátum 2010 december 02, 12:02:09 DÉLELŐTT
Ezt már megtaláltam én is, sőt az összeset, meg is vannak, a kérdés inkább úgy szólna, hogy van e valakinek bevált és tesztelt vendégkönyve amit nyugodt szívvel ajánl. :)

http://www.hnscripts.com/
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Powered by EzPortal