(: Wow Cliens, Web, Flash, minden kis trükk ami kellhet. :)

Indította NevemSenki, 2010 augusztus 16, 12:31:26 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Devis

ha nem baj kiegészíteném azoknak a telefonoknak a listáját amik még felismerik: összes androidos telefon :)
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.


NevemSenki

#92
Mostanában Trial Acc-al játszok, nincs időkorlát, csak szint Lv20. Mit ne mondjak... Kezdeném ott hogy a PvP tényleg működik, és a ruhák adta statok is, normálisan.... A Questek pedig valami kegyetlenek, hogy ezek törtön mikor fognak működni lövésem sincsen. Az Archeology az nem hinném hogy menni fog valaha is. Ááááá ég és föld a különbség.
Nem csak az van hogy felveszek egy Questet majd összeszedem a kellő Itemeket és leadom.  
Nem rég csináltam egy Questet amiben fogaskerekeket kellett gyűjteni ( Goblinoknak szokás szerint  :D) öszeszedtem majd leadtam nekik. Odamegyek az NPC-hez leadom a küldit, mondja hogy köszöni szépen, majd elsétál a másik NPC-hez odaadja a cucot. Az épít belőle valamit és közben a többiek odagyűlnek, írja hogy mindjárt kész a remekmű. Elkészül majd object-ként lepakol oda valamit. Jön egy másik, beindítja, elkezd forogni az object, majd felrobban. Írja, hogy elrontottak valamit, és majd kell még neki fogaskerék hogy újra tudják csinálni. Besírnak az NPC-k, majd mindenki visszamegy a helyére. Ez csak egy alap Quest volt!


Fizu után Upgrade Acc...
Ha tehetitek menjetek el eredetire. Nem bánjátok meg. Sokkal többet ér mint 10% tudással Adminkodni egy bérelt szerveren. Hiába ilyen vagy olyan szerver, scriptek és mi egyebek.., nem fog a Cata közelébe sem érni.

Ezt le kellett írjam valahova, úgy kikívánkozott belőlem.



Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Action

És akkor még nem jártál az "új" területeken (Hyal és barátai).
Olyan quest sorozatok vannak, hogy az agyad eldobod.

Már nem nehéz feltolni egy karakter 85re, elszántság kérdése, hogy mennyi idődet veszi igénybe. Viszont számomra teljesen élvezhető volt végig. Mondjuk a 60-80 eléggé unalmas mivel ki vannak halva a területek, az instákba semmi tudás nem kell csak mész és paff.
Mindenképp húzd a profokat a szinteddel együtt mert XP-t kapsz a virágleszedésért, bányászatért. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

NevemSenki

"... Mindenképp húzd a profokat a szinteddel együtt mert XP-t kapsz a virágleszedésért, bányászatért. ..."
Ezt én is észrevettem. Én igazából nagyon szeretek Quest-ezni. Szóval nekem ez a fejlődés kérdés megoldott. Quest-ezgetek és szépen lassan fejlődök. :)

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki

Van valami lehetőség arra hogy én trial Acc-al el tudjak jutni Dalaran-ba?
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Action

Hát, SW, onnan áthajózol és átsétálsz.
Viszont nem hiszem, hogy fel tudsz menni, szóval nem sok esélyt látok.
Maximum beszállsz egy kétszemélyes repülő mountba és felvisznek. :)
http://www.wowhead.com/item=54860/x-53-touring-rocket
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Raisen

#97
Én nem vagyok ez az eredetin játszó fazon de lock tud summolni :D Ez volt az A verzió szerintem így fel tudsz jutni.

B Ha működik eredetin a wowemuhack akkor kordináta szerint oda tudsz portolni <-----Lövésem sincs hogy használható-e.

http://www.deathsoft.com/

http://www.google.hu/#hl=hu&sa=X&ei=zXFyToa7KMX54QT7l6SOCQ&ved=0CBcQBSgA&q=wow+emu+hack+4.2.0&spell=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=e1e82f3ec4101de1&biw=1852&bih=995


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

NevemSenki

Először is, a csalások nem mennek. Másodszor, a hajók azért nem jók, mert ledobnak mikor elindulnak. ( Visszateleportál a városba. ) Amit írok say-be azt nem látják, így a mage is ki van lőve. Más ötlet?
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Action

A WORD elszáll, az írás megmarad.

NevemSenki

De lehet, más tud invelni csak én nem tudom őt. /w sem megy, csak ha valaki rám ír akkor vissza tudok neki írni. Elég nehéz lesz, de kitaláltam valamit és lehet hogy bejöhet. Szoktak néha /w-ben rám írogatni hogy lépjek be a Guildjukba. Na most ha rám ír valaki akkor az valószínűleg Guildban van. Na ha abban van akkor ful Acc-os. Olyan guildról nem tudok amiben ne lenne mage. Megkérem szépen hogy szóljon a Mage guildtársának. Az rám ír és megbeszélem vele a helyzetet. Kinyitja nekem a portot Dalaranba. Csak az itt a kérdés hogy az általa nyitott portot én tudom vajon használni?

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Skyne

rövid leszek: nem

sajnos nemfogsz tudni eljutni oda, de neked mondjam mint wowkliensbuzerátor? :D szted nincs mindenütt mapidcheck? :)

Reconka

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2011 szeptember 15, 08:33:36 DÉLUTÁN
Van valami lehetőség arra hogy én trial Acc-al el tudjak jutni Dalaran-ba?
nem

De mivel trial, nem lehet party-ba invelni
lehet ha mindketten fent vagytok frind listan. :)

wowemuhackerrel lehet probalkozni, de nem hiszem sokat ersz  vele.
En anno lvl80- on hagytam abba, fellottem cata trialt az accomra de nagyon nem jott be.. marmint bejott volna ha picit tobb idom lenne  jatszani  ;)..

wowhoz egy dolog kell:  rengeteg ido.

ident

Sajnos már az idő tényezőt is kilőtte blizz, csak a valor cap ami még ezt szabályozza, az meg 2 óra alatt elérhető, aztán meg várni kell a szerdát amikor resetel. Viszont a raidek bazi jók :) TFW már picit nehéz, de csak oda kell figyelni, jövőhéten ha összejön megyünk HC-t is már. Amikor kezdtem nekem is meggyűlt a bajom a trial accal, mert 3 nap az átfutási ideje ha banki átutalással lett véve és eléggé lekorlátolt mindenben.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

NevemSenki

Nekem ezzel a Trial Acc-al valami akkor sem stimmel, nem világos. Mivel nekem trial accom van, így ugye level 20 max gold 10, chat-ben pedig csak say vagy battlegroun vagy party, nem tudok invelni ( de más tud engem ), nem kerülhetek guildba, wsg-n nem találkozok egy olyan emberrel sem aki az én realmomról van ( ritkán igen ), amit írok say-be azt nem mindenki látja ( hogy mi a szabály nem értem, csak kisszintűek látják? :S ) Vannak különböző szintű karakterek, 20 40 60 85 minden fajta kari. Who-n csak 49 embert látok. OG közepén max 50 ember van. 2x nem látom ugyan azt az embert.
Így biza elég nehéz kijutni Dalaranba. Akivel tudok beszélni az vagy trial accos, vagy egy tajparaszt fingarcú. Most akkor én milyen játékosokat látok? Vagy melyik world-ben vagyok egyáltalán? Vagy hogy a fenében van ez? Ha most egy teljesen külön realmon vagyok akkor hogy vannak lv85 karik? Ha pedig nem akkor hol van az a sok játékos? Vagy hogy van ez mert nekem ez teljesen homály.

Valaki elmagyarázná?

Kiakadok, valahogy el kell jutnom Dalarnba ha elsírom magam és bevágom a durcát úgy sikerülhet?  :D :D

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Powered by EzPortal